Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Ankara Kızlık Zarı Dikimi En İyi Doktor Hangisi?

Kızlık zarının tamir edilmesi konusunda kesin başarıya ulaşılması tamamen bu operasyon için tercih edilen doktorun mesleki yeterliliğine bağlıdır. Bu alanda kızlık zarı diken doktorlar arasından seçimde bulunurken hekimin mesleki deneyimleri, bu alandaki eğitimi ve tecrübeleri değerlendirilmelidir. Yine seçilen hekimin bayan olması kadının kendisini hem cinsinin yanında daha rahat hissetmesi açısından önemlidir.

Bazı doktorlar mesleklerinde çok iyi olmalarına rağmen hastaları ile onların dilinden konuşmamaları ve çok fazla mesleki terim kullanmaları nedeni ile sağlıklı bir diyalog kuramazken kadın hastalıklarında en önemli konulardan biri de hasta doktor ilişkisidir. Tüm bu kriterler göz önüne alındığında Ankara kızlık zarı dikimi yapan doktorlar arasında Op. Dr. Esra Çabuk Cömert ismi öne çıkmaktadır. Bunun en önemli nedeni Esra Çabuk Cömert tarafından uygulanan lazerle kızlık zarı dikimi operasyonunda yüzde 100 garanti sunması ve hastaları ile kurduğu olağanüstü ilişkidir.

Kadın hastalıkları dalında eğitim alan ve bu alanda pek çok uluslararası programa katılarak mesleğinde zirveye ulaşan Op. Dr. Esra Çabuk Cömert Ankara kızlık zarı dikimi konusunda en çok tercih edilen doktorlar arasında yer almaktadır. Hastaları ile kurduğu yakın ilişki, hastalarının tüm sorularını eksiksiz olarak onların kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlayarak yanıtlaması ve mesleki becerileri ile kızlık zarı diken doktor sıralamasında üst basamaklara yerleşen Op. Dr. Esra Çabuk Cömert aynı zamanda diğer kadın hastalıkları ve gebelik takibi ile doğum alanında da başarıları ile de adından söz ettirmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »