Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Ankara Kürtaj Fiyatları 2017

Anında Bilgi İçin;
Randevu:(0533) 047 27 90

Doktorla iletişim:(0506) 293 52 79

Kürtaj Nedir?

Pek çok kişinin kürtaj denildiği zaman akla ilk olarak istenmeyen gebeliğin sonlandırılması amacı ile yapılan müdahale gelmekle beraber aslında kürtaj kalınlaşan rahim duvarının temizlenmesi gibi farklı pek çok amaç için uygulanabilen bir jinekolojik tedavi yöntemidir. Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de kürtaj dini ve toplumsal nedenlere dayandırılarak kadınların üzerinde bir baskı kurulmasına neden olmaktadır.

Kürtaj Ne Demek?

Tıp dilinde küretaj halk arasında ise kürtaj olarak anılan işlem vücudun hastalıklı ya da zararlı olan dokularının temizlenmesi ya da dölyatağında bulunan ceninin alınma işlemine verilen isimdir. Pek çok amaç için kürtaj yöntemi yapılabilmekte olup kendiliğinden meydana gelen düşüklerin sonrasında da rahim içinde kalan parçaların temizlenmesi amacıyla da yapılabilmektedir. Kürtaj konusunda bilinmesi gereken en önemli konu ise kesinlikle tam teşekküllü sağlık kuruluşlarında bu alanda uzman kişilerce yapılması gerektiğidir.

ankara kürtaj fiyatları

Kürtaj Nasıl Yapılır?

Kürtaj son derece basit bir işlemdir ve çoğu zaman operasyondan birkaç saat sonra hastanın taburcu edilmesi sağlanır. Kürtaja başlanmadan önce özellikle de gebelik sonlandırılması için yapılan kürtaj işlemlerinde mutlaka ultrason ile görüntüleme yapılmalıdır. Yine gebeliğin haftası, kürtaj yaptırmak istiyorum diyen kadının genel sağlık durumu ve kendi psikolojik durumuna göre mutlaka genel anestezi mi yoksa lokal anestezi mi uygulanacağına karar verilmelidir. Çünkü kürtaj genel anestezi altında yapılabildiği gibi lokal anestezi altında da yapılabilmektedir.

Genel anestezi uygulanmasını tercih eden kadınların operasyondan en az 5 saat önce anestezi risklerini sıfıra indirmek için yemek ve içme eylemlerini sonlandırması gerekir. Özellikle de 5 saatlik açlık çok önemlidir. Çünkü anestezi için verilen ilaçlar mide bulantısına neden olarak uyutulan kişinin kusmasına, kusulan sıvının akciğerlere kaçarak enfeksiyon oluşturmasına sebebiyet verebilmektedir Ancak lokal anestezi için bu tip bir sınırlandırma uygulanmamaktadır.

Lokal anestezi ile kürtaj yapılmasında sadece hastanın müdahale edilecek olan rahim ağzı bölgesi uyuşturularak işlem boyunca herhangi bir rahatsızlık hissetmemesinin sağlanması amaçlanır. Her iki yöntemde de yani hasta uyutulduktan ya da bölgesel olarak uyuşturulduktan sonra kadının vajina ağzına spekulm adı verilen bir alet yerleştirilerek yeterli açıklığın oluşturulması sağlanır. Bu aşamada antiseptik solüsyonlar kullanılarak rahim içerisi yıkanarak operasyona hazır hale getirilir. Yine özel bir alet kullanılarak rahim düz konuma getirilir ve ikinci aşamaya geçiş yapılır.

Bu aşamada gebelik haftasına uygun olan cihazlar ile rahim içinde vakumlama yapılarak rahim içerisinin boşaltılması sağlanır. Farklı amaçlar için yapılan müdahalelerde ise örneğin rahim duvarının kalınlaşması sonucu yapılan kürtaj için ise düz konuma getirilen rahim duvarı kazınarak temizlenmekte ve kazınan bu madde yine rahimden aspire edilerek çıkarılmaktadır. Yapılacak olan işlem ne olursa olsun tüm kürtaj işlemlerinde izlenen ortak yol budur. Yazılanları okuyunca son derece uzun gibi görünen tüm bu işlemler için ise sadece birkaç dakikalık süre ayrılması yeterli olmaktadır. İşlemin tamamlanması yani kürtajın yapılmasının hemen ardından hastanın uyandırılması aşamasına geçilerek odasına çıkartılır ve dinlenmeye alınır. Hasta taburcu edilmeden kürtaj sonrası ağrı yaşamaması için ağrı kesici ilaçlar ve enfeksiyon riskine karşı antibiyotik ilaçlar reçete edilir ve uyması gereken diğer kurallar açıklanarak evine gönderilir.

kurtaj ankarada artık çok kolay.

Kürtaj Sonrası Kanama ve Parça Gelmesi

Kürtaj işleminin ardından yaklaşık olarak 10 gün boyunca kanama yaşanması kanamanın makul bir düzeyde olması şartı ile normal kabul edilmektedir. Ancak kürtaj sonrası yoğun kanama yaşayan kadınların vakit kaybetmeden hekimlerini aramaları ve konu hakkında bilgilendirmede bulunmaları çok önemlidir. Kanama ile beraber parça gelmesi de beklenen bir durum olmakla beraber zaten doktorunuz size operasyonun tamamlanması ile beraber kürtaj sonrası kanama ve parça gelmesi hakkında bilgi verecektir.

Kürtaj Sonrası Cinsel İlişkiye Girilirse Ne Olur?

Kürtaj yaptıran kadınlar tarafından en çok merak edilen soruların başında kürtaj sonrası cinsellik yer almaktadır. Çoğu kadının bunu doktoruna sormasından çekinmesi sıkıntı yaşanmasına neden olurken kürtaj sonrası cinsel ilişki için en az 10-15 gün beklenmesi önerilmektedir. Bunun nedeni yapılan müdahale sonrası rahim içerisinin enfeksiyonlara son derece açık hale gelmesi ve korumasız olmasıdır. Unutulmamalıdır ki antibiyotik kullanılmasına rağmen cinsel ilişki ile beraber enfeksiyon yaşama riski bariz oranda yükselecektir.

Kürtaj Sonrası Adet

Kürtaj olan kadınlarda adet gecikmesi yaşanması için hiçbir neden bulunmamakla beraber kürtaj operasyonunu takip eden 35 gün içerisinde adet olması beklenir. Ancak kadının adet döngüsü, kullandığı hormonsal ilaçlar ya da üzüntü ve stres gibi güçlü psikolojik etkenlere bağlı olarak kürtaj sonrası adet gecikmesi yaşanabilir. Bu gecikmenin 5 günü aşması halinde yine kürtaj yapan doktor aranarak konu hakkında bilgi verilerek değerlendirmede bulunması istenmelidir.

Kürtaj Sonrası Spiral Takılır Mı?

İsteyen kadınların kürtaj işleminin hemen akabinde spiral taktırmaları teknik olarak mümkündür. Yine buna ek olarak kürtaj sonrasında yaşanacak olan ilk adet döneminde de spiral taktırılabilmektedir. Ancak spiral taktırmak isteyen kadınların rahim ağzı yarası gibi sağlık sorunlarının bulunmaması şartı aranır.

Kürtajda Dikkat Edilecekler

Kürtaj özellikle tıp alanında çok dikkat edilmesi gereken bir operasyondur. Operasyon yaptırmaya karar veren kişiler genelde ekonomik yönden alınacak hizmeti değerlendirse de sadece fiyat bu konuda tek başına önemli kriter değildir. Kadınlar için rahim bölgesi, enfeksiyona çok açık bir bölgedir ve sağlıksız ortamlarda yapılacak müdahaleler sonrasında kadınların farklı sorunlar yaşaması söz konusu olabilir. Bu bakımdan kişilerin kürtaj yeri için tercih yaparken mutlaka hijyenik ortama sahip sağlık merkezlerini tercih etmelidir. Ankara’da bu konuda ön plana çıkan sağlık merkezimiz, size güvenli ve hijyenik bir şekilde kürtaj imkanı tanımaktadır. Yasalar dahilinde yasal süreler içerisinde kişiler kürtaj hakkını kullanabilmektedir. Bu bakımdan işinizi güvenli bir şekilde yaptırabileceğiniz sağlık merkezi ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kürtaj yaptırılması sırasında üstelik operasyonu yürütecek hekimin uzmanlığı da çok önemlidir. İçerde parça kalması ya da kürtaj sırasında farklı sağlık sorunlarının yaşanması, kişilerin uzmanlığı ile doğrudan ilgilidir. Bu bakımdan kişilerin uzman hekimlerden kürtaj konusunda destek alması çok daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Herhangi bir sorun yaşanmaması ve kişilerin mümkün olan en kısa süre içerisinde sağlığına kavuşması, kürtaj için en önemli noktalardan birisidir. Yukarıda yer alan tüm bilgiler doğrultusunda kürtaj öncesi, operasyon ve kürtaj sonrası oldukça önemlidir. Tüm bu aşamalarda doğru hekim bilgilendirmeleri ve kontroller, kişilerin kürtajı sorunsuz bir şekilde atlatmasını sağlayacaktır.

Kürtaj Fiyatları

Kürtaj fiyatları da kuşkusuz operasyonlar için önemlidir. Kürtaj fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler aşağıda yer alan iletişim bilgileri kullanabilir. Üstelik sadece fiyatlar için değil, fiyatlar dışında operasyon detayları için de yine bilgi alınabilir. Kişilerin kürtaj yaptırmaya karar verdikten sonra aklında çok farklı soru işaretleri olabilmektedir. Bu tür durumlarda internet üzerinden arama yapılması, kişilerin çok yanlış sonuçlara ulaşmasına neden olabilir. Bu nedenle kişilerin internet üzerinden araştırma yapması ve uygun bir şekilde destek sağlaması gerekir. Bu bakımdan iletişim kanallarını kullanarak Esra Çabuk Cömert’ten destek almanız sizin için en ideal çözüm olacaktır. Alanında uzman olan hekim sayesinde, başta kürtaj olmak üzere kadın doğum ve hastalıklarına yönelik pek çok rahatsızlıkta uzman güvencesi sağlayabilirsiniz.

Kürtaj yaptırmanın toplum içerisinde çok farklı yükümlülükleri ve sorumlulukları olabilir. Fakat kişilerin birey olarak kürtaj hakkıdır ve yasalar ile bu güvence sağlanmış durumdadır. Bu açıdan kadınların istenmeyen gebelik durumlarında kürtaj hakkından yararlanabilmesi normaldir. Kişilerin herhangi bir tereddüt yaşaması ya da kendi üzerinde baskı hissetmesi de bu nedenle gereksizdir. İstek ve yaşama tercihlerine göre kişilerin destek sağlaması söz konusudur. Özellikle bu alanda uzman olan hekimlerden sağlanacak destekler, kişilerin güvenli ve daha sorunsuz bir şekilde ihtiyacını karşılar. Kürtaj operasyonları sonrasında özellikle çok fazla parça gelmesi, en sık yaşanan sorunlar arasında yer alır. Uzman bir doktorun yapacağı operasyonlarda bu tip sorunların görülmesi söz konusu değildir. Aynı zamanda kişilerin normal yaşamına devam etmesi ve iyileşmesi de yine çok kısa sürecektir. Bu bakımdan işi riske atmamak ve sağlıklı bir şekilde destek alabilmek adına kişilerin iyi sağlık merkezlerini seçmesi gerektiğini hiçbir zaman unutmaması gerekir. Sadece Ankara’da değil, Ankara dışından da operasyonlar için Opr. Dr. Esra Çabuk Cömert Muayenehanesi’ne gelmesi mümkündür. Alınacak randevular ile birlikte Opr. Dr. Esra Çabuk Cömert Muayenehanesi’ne gelerek, kürtaj için detaylı kontrollerini yaptırabilir ve kürtaj için aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Üstelik kişilerin güvenli bir şekilde işlem yapması adına yeterli uzmanlık ve uygun sağlık ortamları Opr. Dr. Esra Çabuk Cömert Muayenehanesi’nde bulunabilir.

Kürtaj konusunda hastaların kafasında oluşan sorunlar için iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz direkt olarak doktorumuzla telefonda konuşabilir ve aklınıza takılan bütün sorulara cevap alabilirsiniz. Kliniğimiz lokasyonu Ankara’nın en kolay ulaşabilen ve tüm toplu taşıma araçlarının yer aldığı bir bölgede bulunmaktadır.

Esra Çabuk Cömert Farkı

Esra Çabuk Cömert bu alanda uzun yıllardan beri hizmet verne bir uzman olarak sizin için de her zamna gerekli yardımı sağlayacaktır. Uygulanacak operasyonlarda ihtiyaçlarınıza yönelik iyi bir plan çıkarılacağı gibi kişiler bu aşamanın ardındna kürtaj ve benzer konularda kolay bir şekilde uzman desteği alabilmektedir.

Merkez ve uzman belirleme çoğu kişi için büyük bir soru işareti olurken, Esra Çabuk Cömert ile birlikte bu konuda büyük bir kolaylık sağlanacaktır. Bugüne kadar yapılan operasyonlarda çok iyi dönüşlerin alınması ve kişilerin ihtiyaçlarını karşılayarak memnun kalması, Esra Çabuk Cömert’in de ne kadar iyi bir uzman olduğunu net bir şekilde ortaya koymuştur.

Güven Neden Önemli?

Kadınlar için kızlık zarı dikimi ya da kürtaj gibi durumlar son derece hassastır. Psikolojik açıdan da oldukça zorlu geçen bu durumlara karşı ise kişilerin güvenilir bir merkezden destek alması çok daha önemli bir hale gelmektedir. Bu bakımdan kişilerin herhangi bir sorun yaşanmaması ve gerekli desteği alabilmesi adına yapması gereken işlem, bu konuda iyi bir merkez bulmak ve uzman ile çalışmaktır. Esra Çabuk Cömert farkı ise bu aşamada devreye girmektedir.

Uzman Doktor, özel muayenesi ile kendi kadrosuyla hizmet vermektedir. Her türlü tıbbi imkanın olduğu merkezde kişilerin destek alması ve sorunsuz bir şekilde sağlığına kavuşması mümkündür. Bu bakımdan herhangi bir sorun yaşanmaması adına kişilerin güvenli seçenek sunan Esra Çabuk Cömert ile çalışmaya başlaması, pek çok durumda işi daha da kolay hale getirecektir.

Kızlık arı dikimi, kürtaj gibi özel durumlarda dahi destek veren uzman doktor, kişilerin sağlığına kavuşmasında gerekli desteği sağlamaktadır. İletişim bölümü üzerinden yapacağınız randevu işlemleri sonrasında sizler de uzman hekim ile çalışma şansı elde edebilirsiniz.

Güvenilir Kürtaj Operasyonu

Kadınların kürtaja dahil pek çok farklı sorusu ve çekincesi bulunmaktadır. Başarısız bir operasyon sonrasında pek çok farklı sağlık probleminin yaşanabilecek olması kürtajın riskini daha da arttırmaktadır. Bu bakımdan kadınlar özellikle operasyonları değerlendirirken güven veren merkezleri tercih etmeye çalışmaktadır.

Türkiye genelinde özellikle kadınların bu tür konuları gizli bir şekilde yapmak istemesi çok güvensiz merkezlerinin açılmasına neden olsa da yapılacak araştırmalar ile birlikte merkezin bu konudaki deneyimi ve güvenilirliği kolay bir şekilde öğrenilmektedir. Ankara ve çevresinde Esra Çabuk Cömert bu konuda en çok tercih edilen merkez ve uzmanlardan birisi olurken sizler de güvenli ve sorunsuz bir operasyon için Esra Çabuk Cömert ile iletişime geçebilir ve uygun bir tarihe randevu alarak kürtaj operasyonu yaptırabilirsiniz.

İletişim:(0506) 293 52 79
Randevu:(0533) 047 27 90

 1. Cevapla melde

  kürtaj olmak için yasal süre nedir bu konu hakkında bir bilgilendirme yapmanız mümkün mü?

  • Cevapla admin

   Melda selamlar sitemizde bu konu hakkında çok detaylı bir yazı mevcuttur merak ettiklerin için ayrıca iletişimden bize ulaşabilirsin.

 2. Cevapla Ayşe

  Merhabalar,
  Operasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?

  • Cevapla admin

   Ayşe hanım mail ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır ilginiz için teşekkür ederim.

 3. Cevapla memduh

  fiyatlandırma hakkında bende bilgi alabilir miyim acaba ?

 4. Cevapla Esma Soyak

  Merhaba, güncel kürtaj fiyatını mailime göndere bilirmisiniz? ve bir sorum daha olacak kürtajı hangi yöntemlerle yapıyorsunuz kaç saat sürüyor detaylı bilgi istiyorum.

 5. Cevapla Eda

  Kürtaj ile ilgili fiyat ogrenebilirmiyim

 6. Pingback: Kürtaj Nedir Ve Nasıl Yapılır |

 7. Cevapla Merve Karahan

  Merhaba, Esra hanım ben daha önce sizin muayenehanenizde kürtaj olmuştum, yeni gebelik söz konusu olduğu için size yazmaya karar verdim. İlk kürtajım çok başarılı geçtiği için sizden yardım almak istiyorum.

 8. Cevapla Aslı Arısoy

  Merahabalar, 1.5 ay önce sizin muayenehanede kürtaj olmuştum . kürtaj olurken hiç bir ağrı sızım olmadı bunun için size teşekkür ediyorum. Ben şuan köyde olduğum için kontrole gelemeyeceğim her hangi bir sorun yaşarmıyım.

 9. Cevapla Açelya Fidan

  Erkek arkadaşım ile ilişkiye giriyorum içime boşalmıyor, ama penis ucu sulanıyordu hep. Gebelik testi yaptırdım pozitif çıktı yardımınız lazım. Kürtaj olmak istiyorum biraz bilgi (ağrı, acı, fiyat ve.s) verirseniz sevinirim.

 10. Cevapla Ajda Kültür

  Kocamla ilişkiye girdik yanlışlıkla içime boşaldı. Şuan çocuk istemiyoruz ama gebelik testi yaptırdık pozitif oldu buda bizi üzdü. Kürtaj yaptırarak gebeliği sonlandırabilirmiyiz acaba?

 11. Cevapla Ali Kaya

  Merhaba, 2 ay önce Karımla seks yaptıktan sonra azgınlıktan kendimi kaybederek boşalmıştım, test hastaneye giderek test yaptırdık gebeliğin 9 haftasında olduğunu öğrendik. Karım çocuk istemiyor şimdilik. 9 haftada kürtaj yaptırabilirmiyiz?

 12. Cevapla Çiğdem Aküz

  Merhaba, Kürtaj işlemini genel anestezi altında yapabilirmisiniz? 3 yıldır bipoplar bozukluğum mevcut bu yüzden genel anestesi altında yapılmasını istiyorum. Eğer yapabiliyorsanız bana mail ile cevap atın.

 13. Cevapla Büşra Işık

  Merhaba, adım Büşra belki hatırlarsınız 2 kez sizin muayenehanede kürtaj olmuştum. Sevgilimle devamlı ilişkiye giriyoruz her seferinde bişey olmaz para var aldırırız diyor, 3. kez gebe olduğumu öğrendik yine aldırmak istiyorum ama 3. kez aldırırsam ilerde çocuk sahibi olabilirmiyim?

 14. Cevapla Cansu Kemeröz

  Merhaba, Gebelik büyümesi kaçıncı haftada başlıyor? şuan biraz zor durumdayız para arıyoruz kürtaj yaptırmak için. Gebeliğin 3 haftasındayım en geç kaçıncı haftada kürtaj yaptırabilirim?

 15. Cevapla Metehan Yıldırım

  2 hafta önce kız arkadaşımla birliktelik yaşadık, içine boşalmama rağmen bana adetinin geciktiğini söylüyor, mideside bulanıyormuş gebelik söz konusu olabilir. Gebe olabilirmi olabilirse kürtajın maliyeti ne kadardır?

 16. Cevapla Damla Yeni

  Sevgilim girmiş olduğum ilişki sonrası 3 haftalık hamile kaldı. 17 yaşı var ailesinin öğrenmesinden korkuyorum bu yaşta kürtaj yaptırabilir mi, yasal olarak mümkünmüdür bu çok korkuyorum. Fiyatlarıda öğrenmek istiyorum.

 17. Cevapla Dilber Alparslan

  Esra hanım, kürtaj olmak için sizin muayeneye gelecem randevu aldım. Her hangi bir mikrop kapma durumu var mı ve kürtaj olmam ilerde gebe kalmamı engelleyebilir mi?

 18. Cevapla Ebru Kuruçelik

  Esra hanım, 2 ay önce sizin muayenede kürtaj olmuştum, çok basit bir işlem olduğunu anladım çok deneyimli birisiniz sizden çok bilgi aldım kürtajla ilgili. Şuan çok rahat hissediyorum kendimi hiç kürtaj olmadım sanki. Çok teşekkür ederim…

 19. Cevapla Fahriye Bıkmaz

  Merhaba, hakkınızda iyi şeyler duydum, konu altındakı yorumları da okudum. Siteden randevu alabiliyormuyuz? ve fiyat bilgisi rica edecem. Bende sizin muayenehanenizde kürtaj yaptırmak istiyorum.

  • Cevapla admin

   0533 0472790 dan görüşebilirsiniz

 20. Cevapla Fatma Betül

  Sizin muayenehanede SSK geçerli mi? kürtaj yaptırdıktan sonra uçak ve ya araba ile uzun yolculuk yapabilirmiyiz? yurtdışına çıkmam gerekiyor da o yüzden sordum.

 21. Cevapla Filiz Bilgin

  Köydeyken kuzenimle ilişkiye girdim, ailem bilirse beni öldürür. 18 yaşımı yeni doldurdum, para toparladım acilen kürtaj yaptırmam gerekiyor, yaptırırken enfeksiyon kaplarmıyım?

 22. Cevapla Gülçin Tan

  Esra hanım, ben 7 haftalık gebe olduğumu yeni öğrendim, size gelmeden önce neleri yapmam gerekiyor? kürtaj işlemi ne kadar sürer.

  • Cevapla admin

   05330472790 dan öğrenebilrisiniz

 23. Cevapla Hande Özalp

  Kürtaj yaptırmak için muayenenize gelmeyi düşünüyorum. Kürtaj hakkında biraz bilgi lazım haftada kaç kere kontrole gelmemiz gerekiyor kaç hafta ve.s gerekli bilgiler lazım 1 kaç gün sonra kürtaj için geleceğim.

 24. Cevapla Selin Ay Gülbahar

  Hamileliğimin 10.cu haftasındayım kendi isteğimle kürtaj yaptırmak istiyorum, genel anestezili kürtaj olunmak istiyorum. Genel anestezli kürtaj fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

  • Cevapla admin

   10. Hafta üstü kürtaj işlemi yasal değil.

 25. Cevapla Jale

  Hamile olduğumu öğrendikten sonra eşimle kavgalarımız çıktı bu sorun çok büyüdü boşanma erefesindeyiz çocuk için nafaka verebilecek durumda değil diye, çocuğu aldırmak istiyorum lütfen yardım edin. Kürtaj ücreti hakkında bilgi lazım.

 26. Cevapla Elif Onay

  Merhaba, 12 haftalık hamileyim gebeliğim büyük olduğu için bu çocuğu aldırabilirmiyim? erkek arkadaşım artık evlenmek istemediğini belirtti. Acilen kürtaj yapıp bu çocuktan kurtulmam gerekiyor.

  • Cevapla admin

   10’haftanın üstü yasal değil…

 27. Cevapla Merve

  Merhaba, Esra hanım ben İstanbuldan Merve hatırlarsanız 1 hafta önce kürtaj olmuştum muayenehanenizde, 5 dakika içinde kürtaj olunmak beni mutlu etti.

 28. Cevapla Serpil

  Merhaba, ben 3 çocuk annesiyim. 4.cü gebeliğim olacak diye kürtaj yaptırmak istiyorum, 4.cü çocuğu büyütebilecek durumda değiliz. Çocuğu aldırmak istiyorum. ücret hakkında bilgi lazım.

  • Cevapla admin

   Ücreti 850 tl

 29. Cevapla İpek Yılmazer

  Arkadaşlar bir çok doktor araştırmam sonucunda Esra hanımı buldum, çok iyi ve dürüst bir insan. Kürtaj işleminden çok memnun kaldım sorunsuz bir şekilde işlem tamamlandı. Şuan her hafta kontrolüme gidiyorum. Bir daha teşekkür ediyorum Esra hanımcım.

  • Cevapla admin

   Teşekkürler

 30. Cevapla Emine Han

  Merhaba, Esra hanım daha önce 2 arkadaşım sizin yanınızda kürtaj olmuştu, her hangi bir sorun yaşamadıklarını bana söylediler ve sizi tavsiye ettiler. En kısa sürede yanınıza gelmeyi planlıyorum.

 31. Cevapla İpek Derin

  Merhabalar, öncelikle işinizde çok başarılı olduğunuzu verdiğiniz cevaplardan anladım bu yüzden bizlere yardım etdiğiniz için teşekkür ediyorum. İstem dışı gebelik oluştu çok korkuyorum kliniğinize gelmeye acı hissedecekmiyim?

 32. Cevapla Leman Atakan

  Kızlık – Merhaba, kızlık zarımın yapısının uygunsuz olduğunu öğrendim, Muayene olup kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Yapı uygunsuz olduğu için bu işlemi gerçekleştirebilirmiyiz?

 33. Cevapla Merve Demirel

  Merhaba, Doktor hanım sizin muayenede tam 4 kez kürtaj oldum, ve hepsinde sorunsuz işlem tamamlandı. Bunun için size teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar dilerim.

 34. Cevapla Büşra Muazzez

  Merhaba, kürtaj işlemi çok basitmiş, Esra hanım 5 dk içinde kürtaj olmama yardım etti. Çok teşekkür ederim. İşinde uzman biridir kesinlikle tavsiye ederim.

 35. Cevapla Müjgan

  Esra hanım sizi çok araştırdım internetde işinizde uzmansınız sanırsam, kürtaj için yanınıza uğramak istiyorum. Ben 20 yaşında bekar bir bayanım. Gelirsem aileme bilgi verilecek mi?

 36. Cevapla Perihan Namlı

  Merhabalar kolay gelsin, 3 haftalık gebeyim erkek arkadaşım ısrarla kürtaj yaptırmamı istiyor. Tüm acı, kanama ve.s gibi sonuçlar kaç günde geçer?

 37. Cevapla Kerem Şahin

  Merhaba Esra hanım, ben Kerem daha önce sizin yanınıza eşimi kürtaja getirmiştim. Eşim yine hamile ama biz gene bu çocuğu istemiyoruz. Hemen gebeliğin sonlanmasını istiyoruz. 2. kez kürtaj olunabiliyor mu ?

 38. Cevapla Oya Timur

  Merhaba, kürtaj operasyonundan sonra evimize rahatca gidip hayata kaldığımz yerden devam ede biliyorumuyuz ? yoksa acı ve.s oluyor. Rica etsem biraz bilgilendirimisiniz beni ilk kez yaptırcamda.

 39. Cevapla Seda Yılmazer

  Merhaba, Malesef erkek arkadaşımla biraz yakınlaşma oldu dayanamadık ilişkiye girdik. Malesef 2 haftalık hamileyim kürtaj işlemi gerçekleştirmek istiyoruz. Yanınıza gelmeden önce ücreti öğrenmemiz lazım elimizde para bulunduralım.

 40. Cevapla Suzan Can

  Arkadaşım 2 aydır adet görmüyor, yarın test yapmayı düşünüyoruz pozitif çıkarsa sizin yanınıza gelmeyi düşünüyoruz. Hasta bilgileri gizli tutuluyor mu?

 41. Cevapla Şebnem Binnur

  Merhaba, Esra hanım kız arkadaşımda hamilelik belirtileri var test yaptıracağız. 18 yaşından küçük ama bu kadar erken gebe olabilirmi olabilirse kürtaj yaptırmak istiyoruz maddi sıkıntılar var fiyatı öğrenmek istiyorum.

 42. Cevapla Şeyda Yaprak

  2 hafta önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim, ama içimede boşalmadı araştırıp bulduğum bilgilere göre hamilelik riski varmış yardımınız lazım.

 43. Cevapla Tunç Kerem

  Merhaba ben tunç kız arkadaşımla ilişkiye girdik zarı hala duruyor ama içinede boşalmadım, hamilelik belirtileri olduğunu bana söyledi. Kürtaj yaptırırsak anlar mı kızın ailesi?

 44. Cevapla Zehra Topal

  Selam Esra hanım, 4 ay önce ilişkiye girmiştim o zamanlar kusma ve.s gibi belirtiler yoktu ama 1 haftadır kusma ve.s belirtiler var neden bu kadar uzun sürdü belirtiler. Test yaptırdım pozitif çıktı. Kürtaj olunmak istiyorum.

 45. Cevapla Emrah Ersoy

  İyi günler, benim kız arkadaşımla başım büyük belada 19 yaşı var kusuyor durmadan evdekileride anlayacak hamile olduğunu lütfen yardım edin bana. Kürtaj yaptırmak istiyoruz acilen en kısa sürede ne zaman gelebiliriz yanınıza.

 46. Cevapla Ülkü Yeşim

  Merhaba, yardımınız lazım 20 şubatta kondom yırtılması sonucu içime biraz boşalma oldu. Biraz akıntı oldu, Net bir bilgi istiyorum hamile kalarmıyım?

 47. Cevapla Eda Yaprak

  Esra hanım beni tanıdınız mı ben Eda, 3 hafta önce sizin klinikte kürtaj olundum size teşekkürlermi bildirmek istiyorum, baya uğraştırdım sizi hakkınızı helal edin. Ağrım yok verdiğiniz ağrıkesiciyi kullanmasam olur mu?

 48. Cevapla Vildan

  Merhaba, Esra hanım sizin muayenenizde kürtaj olundum, yaklaşık kürtajdan 2 hafta geçti hiç bir sorun yaşamadım çok çok teşekkür ederim beni çok büyük bir yükten kurtardınız.

 49. Cevapla Aslıhan

  Gerçekten böyle bir güzel meslekte insanlara değer veren güzel bir insansınız, 1 çocuk annesiyim 2 ci çocuğu yedirip içirmeğe paramız olmayacağı için yanınızda kürtaj yaptırdım… şuan çok mutluyum. herşey için teşekkür ederim. iyi çalışmalar dilerim.

 50. Cevapla Türkan Aylin

  Selamlar, 2 gün önce muayenenize geldim kürtaj olundum ağrısız sızısız. 19 yaşında böylesine büyük bir dertten beni kurtardınız. Fiyatlarda çok uygunmuş Esra hanımı tavsiye ederim.

 51. Cevapla Betül Tülin

  Merhaba 8 aylık oğlum var. Şuan hamileyim kürtaj yapmaktan çok korkuyorum ama böylesine güzel yorumları gördüm işinizde uzman olduğunuzu anladım. Allahın izniyle salı günü yanınıza geliyorum.

 52. Cevapla Esma

  Adetim bittiği gün sürtünme yoluyla erkek arkadaşımla ilişkiye girdim, ilişki zamanı hiç bir şekilde birleşme boşalma olmadı. Rahatsız olduğum için doktora gittim ama şuan bilemeyiz diyip gönderdiler. GEBELİK söz konusu olursa kürtaj işlemi kaç saat sürer?

 53. Cevapla Erkan Gülbudak

  Merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ama hiç bir şekilde boşalma olmadı. Spermim kız arkadaşımın vajinasına hiç gelmedi, şüphem var zevk suyuyla hamile olunur mu?

 54. Cevapla Seda Baytok

  Merhaba, yanınızda 7 saat önce kürtaj oldum, şimdi yorum yazıyorum burdan. Hiç birşey hissetmedim sanki kelebek kondu gitti. Çok teşekkür ederim size işinizde uzman birisiniz.

 55. Cevapla kadir KURUÇELİK

  Selamlar, sevgilimle ilişkiye girdikten 2 hafta sonra bana çok ağrısı olduğunu söyledi.Sürekli uykusu geldiği sık sık idrar yaptığınıda bildirdi, bunun sonucu gebelik ola bilir mi?

 56. Cevapla Semra

  Merhaba, ben İstanbuldan Selda erkek arkadaşımla ilişkiye girdim bakire değilim ve içimede boşalmadığı halde, bi kaç gün sonra 1 2 damla kan geldi. Acaba hamilemiyim?

  • Cevapla Melike

   Ne kadar ücret ödediniz acaba?

 57. Cevapla Aysu

  Esra hanım, geçen hafta yanınıza gelmiştim ben Ankaradan Aysu. Gerçekten ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum kolaylıkla acı çekmeden kürtaj işlemim tamamlandı. Şuan kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum.

 58. Cevapla Melike

  Kürtaj ücreti nedir?

 59. Cevapla baran

  güncel operasyon ücretlerini mail olarak rica edebilir miyim

 60. Cevapla hasanali

  güncel operasyon ücretlerini mail olarak rica edebilir miyim

 61. Cevapla Damla

  Merhaba acil kurtaj fiyatı almal istiyorum

 62. Cevapla nur

  Merhabalar yaşım 25 ve iki çocuk sahibiyim çok şükür ama korunmayı başaramıyorum ilaç kullanıyorum kullanmama rağmen iki evladım var eşimde korunmuyor ben kordonlarimi bağlatmak istiyorum o yüzden mümkün müdür acaba

 63. Cevapla Ali

  20 gün önce kız arkadaşımla ilişkiye girdim sürtünme yoluyla zevk suyu muhtemelen gitmiştir öyle düşünüyorum bana midesinin şiştiğini ve bulantısı olduğunu söyledi bu süre içinde acaba gelişmeler bu kadar çabuk olabilir mi olsa bile kürtaj ile alma şansımız var mı fiyat nedir ?

 64. Cevapla Hasan

  Gebeliğin 5.haftasına girmek üzereyiz. Kürtaj için en yakın hangi tarihe randevu verebiliyorsunuz. Kürtaj için muayenehanenize girişimiz be işlemimizin yapılıp taburcu olmamız ne kadar sürüyor ve fiyatlarla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »