Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Ankara Kürtaj Fiyatları 2018

Ankara Kürtaj Fiyatları

Anında Bilgi İçin;
Randevu:(0533) 047 27 90

Doktorla İletişim:(0506) 293 52 79

 

İstenmeyen gebelik durumları, birçok kadın için ciddi problemler teşkil edebilmektedir, bu durumu sonlandırmak için de, gebelik sürecinde rahim içindeki ceninin tahliye edilmesi uygulaması olarak adlandırılan kürtaj operasyonu yapılmaktadır. Kürtaj yapılmasının birçok farklı sebebi olabilir, bunları sıralamak gerekirse;

-İstenmeyen bir hamilelik sürecinin ardından, anne karnındaki fetusun alınması nedeniyle,

-Gebelik kontrol süreçlerinde, ultrason esnasında rahimde bir şüpheli kitle tespit edilirse,

-Doktorun gerekli gördüğü kontrol ve teşhis durumlarında,

-Meponoz sonrası süreçte, rahimde sıvı birikmesi gibi durumlarda doktor kararı ile kürtaj uygulanabilmektedir.

Kürtaj (Küretaj) yaptırmak yasal mıdır?

Kürtajın yasal olmadığı ülkeler vardır, ancak Türkiye’de kürtaj 1983 yılında onaylanan kanun ile, yasal hale gelmiştir. Ne zamana kadar kürtaj yaptırılabilir diye merak ediyorsanız, 10. haftaya kadar kürtaj yaptırılabilmektedir. Eğer evli bir kadın kürtaj yaptıracaksa, eşinin rızasını alması gerekmektedir ve çiftin onayı ile bu işlem gerçekleşebilir. Ancak bekar bir kadın, 18 yaşın üzerindeyse sadece kendi rızası ile de kürtaj yaptırabilmektedir.

Kürtaj yerine düşük ilacı kullanmak

Bazı insanlar arasında, kürtaj yerine düşük yaptıran ilaçların kullanımlarından söz edilmektedir. Türkiye’de yasal olarak düşük yaptıran ilaçlar kullanılmamaktadır. Söktürücü olarak da bilinen bu ilaçları kullanmanız tehlikelidir. Bunun yerine yapmanız gereken, eğer adet döngünüzde bir değişiklik olduysa hemen bir jinekologa gitmektir.

Ne zamana kadar kürtaj yapılabilir?

Kürtajın, biyolojik olarak 10. haftaya kadar yapılabilmesi uygun olsa da, erken yapılan müdahaleler her zaman daha iyidir. Kürtajın psikolojik etkilerini minimum düzeyde hissetmek için, 10. haftaya kadar beklememek de iyi olabilir. Uzmanlara göre kürtajın en uygun olduğu dönemler, adet tarihinden itibaren bir hafta ile üç hafta arasıdır. Ancak en uygun kürtaj tarihinin belirlenmesi için jinekologların yapacağı inceleme ya da ultrason yapacak doktorun görüşleri de önemlidir.

Kürtaj sonrası hamilelik süreci: Kürtajdan ne kadar sonra gebelik olur?

Kürtaj operasyonunun ardından, yaklaşık 2-3 hafta içerisinde rahimde yumurtlama oluşabilir ve gebe kalınabilmektedir. Kürtaj operasyonundan sonra, rahimde bir yapı kalıp kalmadığı doktor tarafından incelenmelidir.

Ankara Kürtaj nasıl yapılmaktadır? Hangi kürtaj teknikleri kullanılmaktadır?

Kürtaj operasyonunda iki tip teknikten söz edilir. Lokal anestezi ve genel anestezinin bir tipi olan sedatif anestezi bu konuda tercih edilmektedir. Lokal anestezi yerine, genel anestezinin kürtajda nispeten daha tercih sebebi olmasının nedeni, hem işlem sırasında hiçbir ağrı duyulmaması, hem de işlemin hatırlanmaması dolayısı ile psikolojik anlamda bir rahatsızlık uyandırmamasıdır.

Kürtaj operasyonlarında ortam kesinlikle steril olmalıdır. Anestezinin ardından, kürtaj esnasında vajina ve rahim ağzı dezenfekte edilmektedir. Bİr sonraki aşamada, plastik kanüller aracılığı ile hastanın gebeliği vakum yolu ile boşaltılır. Daha ileri düzey gebeliklerde, küret adı verilen aletler ile rahim içinin kontrolü yapılmaktadır. Bu işlemlerin ardından, hastanın ciddi bir ağrı ile uyanmaması adına ağrı kesici yapılır. Ultrason ile her aşama kontrol edilmektedir, hastanın rahiminde bir parça kalmaması adına bütün kontroller sağlanır. Genel anestezi uygulanmış bir kürtajda, uyanan hasta hiçbir şey hatırlamayacaktır.

Kürtaj operasyonu ne kadar sürmektedir?

Merak edilen konulardan bir tanesi de, kürtajın ne kadar zaman aldığıdır. Günümüzde profesyonel bir kürtaj operasyonu 20-30 dakika arasında sürmektedir. Bundan daha kısa süre alan kürtaj operasyonları da olmaktadır. Kürtajın ardından, belli bir süre kendinize dikkat etmeniz gerekmekle birlikte, bazı durumlar yaşarsanız acil bir şekilde doktorunuza haber vermelisiniz.

Kürtaj sonrasındaki durumlar: İlaçlar ve kontrol tedbirleri

Genellikle kürtaj işleminin ardından, vajinal bölgede yaşanması olası ağrıları hafife indirgemek için hastaya bazı ilaçlar verilir. Ağrı kesici ve antibiyotik ilaçları doktorun ifade ettiği şekilde kullanmanız gerekmektedir. Kürtaj sonrasında en çok dikkat edilmesi gereken durum aşırı ağrı ve kanama olasılığıdır. Normalde kürtajın ardından bir hafta sonra ilk kontrol yapılmaktadır. Kürtaj sonrasında kanamaları durdurmak için bazı insanlar tampon kullanmaktadır. Tampon kullanımı tehlikelidir ve önerilmez. Kanamaları durdurmak için yapmanız gereken ped kullanmaktır.

Kürtaj sonrasında hangi durumlarda doktora gidilmeli?

Kürtaj sonrasındaki süreçte aşağıdaki durumları yaşarsanız hiç zaman kaybetmeden doktorunuza haber vermeniz gerekmektedir.

 

-38 derecenin üzerinde ateş söz konusu olursa, doktora haber verilmelidir.

-Ağrı kesici ve antibiyotik kullanmanıza rağmen ağrılarınız geçmiyorsa ve şiddetli kramplar hissediyorsanız,

-Aşırı kanamalar söz konusu olursa,

-Kürtajın üzerinden 5 gün geçmesine rağmen kanamalarınız azalmazsa,

-Kötü kokulu ve yüksek hacimli akıntılarınız söz konusu olursa, zaman kaybetmeden doktorunuza haber vermelisiniz.

 

Kürtajın riskleri var mıdır?

Kürtaj da, her tıbbi müdahale gibi kendince belli riskleri barındıran bir operasyondur. Bu risklere bakarsak, çok düşük olasılıklı olmakla birlikte aşırı kanama, rahim delinmesi ve rahmin içinde operasyon sonrasında parça kalması karşımıza çıkıyor. Bu noktada da, kürtajın yapıldığı yerin kalitesinin önemi karşımıza çıkıyor. Eğer steril şartlarda, kaliteli bir tıp merkezinde bu işlem yapılırsa, kürtajın bu saydığımız riskleri neredeyse sıfıra yakındır. Yani işinde profesyonel olan jinekolog doktorlar ile bu konuda çalışmalısınız. Eğer merdiven altı işletmelere kürtaj için giderseniz, yukarıda saydığımız riskler sizin için de söz konusu olabilir.

Kürtajın ardından ne zaman tekrardan cinsel ilişkiye girilebilir?

Kadınların kürtaj ile ilgili merak ettikleri bir konu, kürtajın ardından cinsel ilişkiye girmek için ne kadar süre beklenmesi gerektiği. Kürtajın ardından en azından bir hafta süre ile cinsel ilişkiden uzak durulması doktorlar tarafından önerilmektedir. Kanama tamamen bittikten sonra ve doktor tarafından bilgi alınarak, cinsel yaşamınıza devam edebilirsiniz. Eğer bu süre zarfı için beklemeden, kısa süre içinde cinsel ilişkiye girerseniz ağrı ve kanama yaşama riskiniz yüksektir.

Kürtajdan sonra adet döngüsü bozulabilir mi?

Kürtajın, adet düzenine bir etkisi olabilir. Kalıcı olmasa dahi, geçici adet düzensizlikleri kürtaj sonrasında karşımıza çıkabiliyor. Adet düzensizliklerinin ortalama üç ay sürebildiği görülüyor, ancak üç ayın ardından genellikle adet düzensizlikleri sona ermektedir. Rahim içerisinde oluşabilen enfeksiyonlar ve bazen rahim içi yapışıklıklar, adet döngüsünün bozulmasında etki eden faktörler olabilir. Uzmanların görüşüne göre kürtajın ardından birkaç ay içinde, gebelikten korunmak sağlıklıdır. Korunma yöntemlerini kendiniz belirleyebilirsiniz, spiral ya da doğum kontrol hapları ile bu mümkündür ancak, biyolojik olarak mümkün olsa dahi adet döngüsünün normale dönmesi, kanamaların durması ve var ise enfeksiyonların tespit edilip önlenmesi adına birkaç ay boyunca gebelikten uzak durmanızı öneriyoruz.

 

Ankara Kürtaj Fiyatlar Ne Kadar?

Ankara’da kürtaj fiyatları doktora göre değişiklik göstermektedir. Gittiğiniz lokasyon doktor profiline göre fiyatlar belirlenmektedir. Kürtaj ankara fiyatları öğrenmek için sitenin iletişim sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Kürtaj yaptıranlar tekrar hamile kalabilir mi?

Kürtaj yaptıran kadınların merak ettiği sorulardan bir tanesi, kürtaj operasyonunun ardından tekrar hamile kalınıp kalınamadığı. Eğer kürtaj esnasında dokulara zarar veren, rahimde telafisi olmayan hasarlara yol açabilen bir durum olmazsa, tekrar gebe kalınabilir. Normalde 10. haftaya kadar kürtaj önerilmektedir, 10. hafta olarak söylenmesinin nedeni, o andan itibaren geleceğe dönük tekrar hamile kalamama riski ya da kısırlık gibi risklerin, daha yüksek olasılıkla karşımıza çıkmasıdır. Ancak 10. hafta öncesinde yapılan kürtaj işlemlerinde kısırlık riski yok denecek kadar azdır. Rahim genişletme operasyonu olarak bilinen dilatasyon işlemi kürtajda dikkatli bir şekilde yapıldığı için, böyle bir riske girmemiş olursunuz.

 

Kürtaj yaptırılırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

 

 

Bazı noktalardan yazımızda sizlere bahsettik, ancak genel olarak kürtaj konusunda dikkat edilmesi gereken detaylar şu şekildedir;

 

-Kürtaj diğer tüm tıbbi işlemler gibi, son derece ciddi bir cerrahi operasyondur. Bu nedenden dolayı da alanında profesyonel, işinin ehli kişiler tarafından kürtaj yapılabilir.

 

-Kürtaj öncesinde ultrason ile ciddi bir inceleme olması gerekmektedir. Gebeliğin büyüklüğünden, oluşan yapının rahim içindeki durumuna kadar yerleşim tespit edilmeli ve belirlenen lokasyona göre hastadan bilgiler alınmalıdır. Kürtaj öncesinde doktor tarafından hastaya bilgi verilmeli ve işlemler anlatılmalıdır.

 

-Sadece steril ortamlarda, yani mikroplardan ve bakterilerden arındırılmış kliniklerde kürtaj yapılabilir. Eğer bunlara uygun olmayan ortamlarda kürtaj yapılırsa, çok ciddi enfeksiyonlar söz konusu olabilir ve hastayı riske atar.

 

-Kürtaj operasyonu öncesinde hastanın bir süre yemek yememiş olması gerekmektedir. Yaklaşık 5 saat kadar aç ve susuz olmanız doktor tarafından istenebilir. Bunun nedeni, kürtaj esnasında olası kusma durumunu engellemektir. Eğer mideniz dolu giderseniz, olası bir bulantı neticesinde kusmuğun ciğerlerinize gitmesi söz konusu olabilir.

 

-Anestezi yöntemi bakımından, genel anestezi önerilmektedir. Lokal anestezi durumunda tok iken de kürtaj olabilirsiniz, ancak oluşacak ağrılar ve hastalık durumunun daha uzun sürdüğü konusu dikkate alınırsa, genel anestezi yöntemi her zaman daha fazla tercih sebebi olmalıdır.

Bekarete zarar vermeden kürtaj yapılabilmekte midir?

 

Bakire olan bir kız hamile kalabilir mi? Birçok insan bunu imkansız olarak düşünse de, mümkündür. Sürtünme yolu ile ilişkide de kızlık zarı bozulmadan hamilelik söz konusu olabilir. Çünkü spermlerin yüzme kabiliyetlerinden ötürü böyle bir riski vardır. Kızlık zarı bozulmamış ancak gebe kalmış bir kızın da kürtaj ihtiyacı düşünülürse, akıllara ‘bekaret zarına zarar vermeden de kürtaj mümkün mü” sorusu geliyor. Eğer zarın yapısı buna müsaade eden türde ise, kızlık zarına zarar vermeden de kürtaj işlemi yapılabilir. Kızlık zarının bozulmadığı kürtaj işlemi için, yüksek kenarlı değil, alçak kenarlı hymen yapısı gerekmektedir.

İlk gebelikte kürtaj yaptırılırsa bir daha hamile kalınamaz mı?

Bu, kürtaj konusundaki şehir efsanelerinden bir tanesidir. Her ne kadar kürtaj bir aile planlama yöntemi olmasa da, ilk hamilelik döneminde kürtaj yapılan bir kadının bir daha hamile kalmayacak olması gibi bir şey söz konusu değildir. Gerçek dışıdır. Eğer iyi bir kliniğe gider ve steril ortamda, sorunsuz bir kürtaj süreci geçirirseniz, hayatınıza hiç sekte vurmadan, birkaç aydan itibaren tekrar gebe kalmaya başlayabilir, sorunsuz hamilelik dönemleri geçirebilirsiniz.

Kürtaj olurken kızlık zarı dikim operasyonu da yapılabilir mi?

Ankara Kürtaj işlemi gerçekleştikten sonra, aynı esnada kızlık zarı dikimi de yapılabilir mi? Bu tabii ki mümkündür. Ancak aynı anda ikisi olmamaktadır. Kızlık zarı dikimi için, ilk etapta kanamalarınızın durması gerekmektedir. Bu da kürtaj sonrasında en azından 10 gün boyunca beklemenizi gerektirir. Eğer bir hafta 10 gün içerisinde, kanamalarınız sona ererse ve normale dönerseniz, flep ya da mikrocerrahi yöntemi ile kızlık zarı dikimini de yaptırabilirsiniz. Aynı esnada vajina daraltma operasyonları da yapılabilmektedir.

Kürtaj sonrası süreç: Neler yaşarım?

Kürtaj(Küretaj) sonrasında belli bir süre geçince, adetler normal döngüsüne yaklaşabilir. Kürtajın hemen ardından normal günlük yaşantınıza dönebilirsiniz. Ancak kanamalar 1 hafta boyunca sürebilir, bunu da dikkate almanız gerekiyor. Bazı kadınların kürtaj işlemlerinde uzun bir süre kanama meydana gelmezken, bazı kadınlarda ise bir haftaya kadar geçebilen bir süreçte parça parça kanamalar olabilmektedir. Eğer normal dışı bir duruma tanık olursanız yapmanız gereken, hemen doktorunuza haber vermektir.

Kürtaj sonrası nelere dikkat edilmeli?

Verilen ilaçların sorunsuz ve düzgün bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Aynı zamanda doktorlara ve kliniklere de kontroller için düzgün bir şekilde gidilmelidir. Kürtaj sonrasında bir süreliğine alkol kullanılmaması gerekmektedir. Bunun nedeni ara ara antibiyotik kullanılması gerektiğinden, alkolün sizi tehlike altına atma ihtimalidir. Cinsel yaşantıdan da iki hafta süreliğine uzak durulması, yaşanabilecek olası enfeksiyonları önlemek içindir.

Kaç kere kürtaj yapılması sağlıklıdır?

Kürtaj  Ankara yaptırma konusunda bir sınır yoktur. Ancak tabii ki, yapılan tüm işlemlerin steril ortamda ve uzman doktorlar tarafından yapılması şartından söz etmeliyiz. Eğer uslülüne uygun ve dikkat edilmesi gereken her noktaya uygun şekilde kürtaj söz konusu olursa, bir kere kürtaj yapılabilir diye bir kaide yoktur. Birçok kere kürtaj yapılabilir, bu sizin vücut yapınızın uygunluğu ve doktorunuzun görüşüne de bağlı bir durumdur.

 1. Cevapla melde

  kürtaj olmak için yasal süre nedir bu konu hakkında bir bilgilendirme yapmanız mümkün mü?

  • Cevapla admin

   Melda selamlar sitemizde bu konu hakkında çok detaylı bir yazı mevcuttur merak ettiklerin için ayrıca iletişimden bize ulaşabilirsin.

 2. Cevapla Ayşe

  Merhabalar,
  Operasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?

  • Cevapla admin

   Ayşe hanım mail ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır ilginiz için teşekkür ederim.

 3. Cevapla memduh

  fiyatlandırma hakkında bende bilgi alabilir miyim acaba ?

 4. Cevapla Esma Soyak

  Merhaba, güncel kürtaj fiyatını mailime göndere bilirmisiniz? ve bir sorum daha olacak kürtajı hangi yöntemlerle yapıyorsunuz kaç saat sürüyor detaylı bilgi istiyorum.

 5. Cevapla Eda

  Kürtaj ile ilgili fiyat ogrenebilirmiyim

 6. Cevapla Merve Karahan

  Merhaba, Esra hanım ben daha önce sizin muayenehanenizde kürtaj olmuştum, yeni gebelik söz konusu olduğu için size yazmaya karar verdim. İlk kürtajım çok başarılı geçtiği için sizden yardım almak istiyorum.

 7. Cevapla Aslı Arısoy

  Merahabalar, 1.5 ay önce sizin muayenehanede kürtaj olmuştum . kürtaj olurken hiç bir ağrı sızım olmadı bunun için size teşekkür ediyorum. Ben şuan köyde olduğum için kontrole gelemeyeceğim her hangi bir sorun yaşarmıyım.

 8. Cevapla Açelya Fidan

  Erkek arkadaşım ile ilişkiye giriyorum içime boşalmıyor, ama penis ucu sulanıyordu hep. Gebelik testi yaptırdım pozitif çıktı yardımınız lazım. Kürtaj olmak istiyorum biraz bilgi (ağrı, acı, fiyat ve.s) verirseniz sevinirim.

 9. Cevapla Ajda Kültür

  Kocamla ilişkiye girdik yanlışlıkla içime boşaldı. Şuan çocuk istemiyoruz ama gebelik testi yaptırdık pozitif oldu buda bizi üzdü. Kürtaj yaptırarak gebeliği sonlandırabilirmiyiz acaba?

 10. Cevapla Ali Kaya

  Merhaba, 2 ay önce Karımla seks yaptıktan sonra azgınlıktan kendimi kaybederek boşalmıştım, test hastaneye giderek test yaptırdık gebeliğin 9 haftasında olduğunu öğrendik. Karım çocuk istemiyor şimdilik. 9 haftada kürtaj yaptırabilirmiyiz?

 11. Cevapla Çiğdem Aküz

  Merhaba, Kürtaj işlemini genel anestezi altında yapabilirmisiniz? 3 yıldır bipoplar bozukluğum mevcut bu yüzden genel anestesi altında yapılmasını istiyorum. Eğer yapabiliyorsanız bana mail ile cevap atın.

 12. Cevapla Büşra Işık

  Merhaba, adım Büşra belki hatırlarsınız 2 kez sizin muayenehanede kürtaj olmuştum. Sevgilimle devamlı ilişkiye giriyoruz her seferinde bişey olmaz para var aldırırız diyor, 3. kez gebe olduğumu öğrendik yine aldırmak istiyorum ama 3. kez aldırırsam ilerde çocuk sahibi olabilirmiyim?

 13. Cevapla Cansu Kemeröz

  Merhaba, Gebelik büyümesi kaçıncı haftada başlıyor? şuan biraz zor durumdayız para arıyoruz kürtaj yaptırmak için. Gebeliğin 3 haftasındayım en geç kaçıncı haftada kürtaj yaptırabilirim?

 14. Cevapla Metehan Yıldırım

  2 hafta önce kız arkadaşımla birliktelik yaşadık, içine boşalmama rağmen bana adetinin geciktiğini söylüyor, mideside bulanıyormuş gebelik söz konusu olabilir. Gebe olabilirmi olabilirse kürtajın maliyeti ne kadardır?

 15. Cevapla Damla Yeni

  Sevgilim girmiş olduğum ilişki sonrası 3 haftalık hamile kaldı. 17 yaşı var ailesinin öğrenmesinden korkuyorum bu yaşta kürtaj yaptırabilir mi, yasal olarak mümkünmüdür bu çok korkuyorum. Fiyatlarıda öğrenmek istiyorum.

 16. Cevapla Dilber Alparslan

  Esra hanım, kürtaj olmak için sizin muayeneye gelecem randevu aldım. Her hangi bir mikrop kapma durumu var mı ve kürtaj olmam ilerde gebe kalmamı engelleyebilir mi?

 17. Cevapla Ebru Kuruçelik

  Esra hanım, 2 ay önce sizin muayenede kürtaj olmuştum, çok basit bir işlem olduğunu anladım çok deneyimli birisiniz sizden çok bilgi aldım kürtajla ilgili. Şuan çok rahat hissediyorum kendimi hiç kürtaj olmadım sanki. Çok teşekkür ederim…

 18. Cevapla Fahriye Bıkmaz

  Merhaba, hakkınızda iyi şeyler duydum, konu altındakı yorumları da okudum. Siteden randevu alabiliyormuyuz? ve fiyat bilgisi rica edecem. Bende sizin muayenehanenizde kürtaj yaptırmak istiyorum.

  • Cevapla admin

   0533 0472790 dan görüşebilirsiniz

 19. Cevapla Fatma Betül

  Sizin muayenehanede SSK geçerli mi? kürtaj yaptırdıktan sonra uçak ve ya araba ile uzun yolculuk yapabilirmiyiz? yurtdışına çıkmam gerekiyor da o yüzden sordum.

 20. Cevapla Filiz Bilgin

  Köydeyken kuzenimle ilişkiye girdim, ailem bilirse beni öldürür. 18 yaşımı yeni doldurdum, para toparladım acilen kürtaj yaptırmam gerekiyor, yaptırırken enfeksiyon kaplarmıyım?

 21. Cevapla Gülçin Tan

  Esra hanım, ben 7 haftalık gebe olduğumu yeni öğrendim, size gelmeden önce neleri yapmam gerekiyor? kürtaj işlemi ne kadar sürer.

  • Cevapla admin

   05330472790 dan öğrenebilrisiniz

 22. Cevapla Hande Özalp

  Kürtaj yaptırmak için muayenenize gelmeyi düşünüyorum. Kürtaj hakkında biraz bilgi lazım haftada kaç kere kontrole gelmemiz gerekiyor kaç hafta ve.s gerekli bilgiler lazım 1 kaç gün sonra kürtaj için geleceğim.

 23. Cevapla Selin Ay Gülbahar

  Hamileliğimin 10.cu haftasındayım kendi isteğimle kürtaj yaptırmak istiyorum, genel anestezili kürtaj olunmak istiyorum. Genel anestezli kürtaj fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

  • Cevapla admin

   10. Hafta üstü kürtaj işlemi yasal değil.

 24. Cevapla Serpil

  Merhaba, ben 3 çocuk annesiyim. 4.cü gebeliğim olacak diye kürtaj yaptırmak istiyorum, 4.cü çocuğu büyütebilecek durumda değiliz. Çocuğu aldırmak istiyorum. ücret hakkında bilgi lazım.

  • Cevapla admin

   Ücreti 850 tl

 25. Cevapla İpek Yılmazer

  Arkadaşlar bir çok doktor araştırmam sonucunda Esra hanımı buldum, çok iyi ve dürüst bir insan. Kürtaj işleminden çok memnun kaldım sorunsuz bir şekilde işlem tamamlandı. Şuan her hafta kontrolüme gidiyorum. Bir daha teşekkür ediyorum Esra hanımcım.

  • Cevapla admin

   Teşekkürler

 26. Cevapla admin

  10’haftanın üstü yasal değil…

 27. Cevapla Emine Han

  Merhaba, Esra hanım daha önce 2 arkadaşım sizin yanınızda kürtaj olmuştu, her hangi bir sorun yaşamadıklarını bana söylediler ve sizi tavsiye ettiler. En kısa sürede yanınıza gelmeyi planlıyorum.

 28. Cevapla İpek Derin

  Merhabalar, öncelikle işinizde çok başarılı olduğunuzu verdiğiniz cevaplardan anladım bu yüzden bizlere yardım etdiğiniz için teşekkür ediyorum. İstem dışı gebelik oluştu çok korkuyorum kliniğinize gelmeye acı hissedecekmiyim?

 29. Cevapla Merve Demirel

  Merhaba, Doktor hanım sizin muayenede tam 4 kez kürtaj oldum, ve hepsinde sorunsuz işlem tamamlandı. Bunun için size teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar dilerim.

 30. Cevapla Büşra Muazzez

  Merhaba, kürtaj işlemi çok basitmiş, Esra hanım 5 dk içinde kürtaj olmama yardım etti. Çok teşekkür ederim. İşinde uzman biridir kesinlikle tavsiye ederim.

 31. Cevapla Perihan Namlı

  Merhabalar kolay gelsin, 3 haftalık gebeyim erkek arkadaşım ısrarla kürtaj yaptırmamı istiyor. Tüm acı, kanama ve.s gibi sonuçlar kaç günde geçer?

 32. Cevapla Kerem Şahin

  Merhaba Esra hanım, ben Kerem daha önce sizin yanınıza eşimi kürtaja getirmiştim. Eşim yine hamile ama biz gene bu çocuğu istemiyoruz. Hemen gebeliğin sonlanmasını istiyoruz. 2. kez kürtaj olunabiliyor mu ?

 33. Cevapla Oya Timur

  Merhaba, kürtaj operasyonundan sonra evimize rahatca gidip hayata kaldığımz yerden devam ede biliyorumuyuz ? yoksa acı ve.s oluyor. Rica etsem biraz bilgilendirimisiniz beni ilk kez yaptırcamda.

 34. Cevapla Seda Yılmazer

  Merhaba, Malesef erkek arkadaşımla biraz yakınlaşma oldu dayanamadık ilişkiye girdik. Malesef 2 haftalık hamileyim kürtaj işlemi gerçekleştirmek istiyoruz. Yanınıza gelmeden önce ücreti öğrenmemiz lazım elimizde para bulunduralım.

 35. Cevapla Suzan Can

  Arkadaşım 2 aydır adet görmüyor, yarın test yapmayı düşünüyoruz pozitif çıkarsa sizin yanınıza gelmeyi düşünüyoruz. Hasta bilgileri gizli tutuluyor mu?

 36. Cevapla Şebnem Binnur

  Merhaba, Esra hanım kız arkadaşımda hamilelik belirtileri var test yaptıracağız. 18 yaşından küçük ama bu kadar erken gebe olabilirmi olabilirse kürtaj yaptırmak istiyoruz maddi sıkıntılar var fiyatı öğrenmek istiyorum.

 37. Cevapla Şeyda Yaprak

  2 hafta önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim, ama içimede boşalmadı araştırıp bulduğum bilgilere göre hamilelik riski varmış yardımınız lazım.

 38. Cevapla Tunç Kerem

  Merhaba ben tunç kız arkadaşımla ilişkiye girdik zarı hala duruyor ama içinede boşalmadım, hamilelik belirtileri olduğunu bana söyledi. Kürtaj yaptırırsak anlar mı kızın ailesi?

 39. Cevapla Zehra Topal

  Selam Esra hanım, 4 ay önce ilişkiye girmiştim o zamanlar kusma ve.s gibi belirtiler yoktu ama 1 haftadır kusma ve.s belirtiler var neden bu kadar uzun sürdü belirtiler. Test yaptırdım pozitif çıktı. Kürtaj olunmak istiyorum.

 40. Cevapla Emrah Ersoy

  İyi günler, benim kız arkadaşımla başım büyük belada 19 yaşı var kusuyor durmadan evdekileride anlayacak hamile olduğunu lütfen yardım edin bana. Kürtaj yaptırmak istiyoruz acilen en kısa sürede ne zaman gelebiliriz yanınıza.

 41. Cevapla Ülkü Yeşim

  Merhaba, yardımınız lazım 20 şubatta kondom yırtılması sonucu içime biraz boşalma oldu. Biraz akıntı oldu, Net bir bilgi istiyorum hamile kalarmıyım?

 42. Cevapla Eda Yaprak

  Esra hanım beni tanıdınız mı ben Eda, 3 hafta önce sizin klinikte kürtaj olundum size teşekkürlermi bildirmek istiyorum, baya uğraştırdım sizi hakkınızı helal edin. Ağrım yok verdiğiniz ağrıkesiciyi kullanmasam olur mu?

 43. Cevapla Vildan

  Merhaba, Esra hanım sizin muayenenizde kürtaj olundum, yaklaşık kürtajdan 2 hafta geçti hiç bir sorun yaşamadım çok çok teşekkür ederim beni çok büyük bir yükten kurtardınız.

 44. Cevapla Türkan Aylin

  Selamlar, 2 gün önce muayenenize geldim kürtaj olundum ağrısız sızısız. 19 yaşında böylesine büyük bir dertten beni kurtardınız. Fiyatlarda çok uygunmuş Esra hanımı tavsiye ederim.

 45. Cevapla Betül Tülin

  Merhaba 8 aylık oğlum var. Şuan hamileyim kürtaj yapmaktan çok korkuyorum ama böylesine güzel yorumları gördüm işinizde uzman olduğunuzu anladım. Allahın izniyle salı günü yanınıza geliyorum.

 46. Cevapla Esma

  Adetim bittiği gün sürtünme yoluyla erkek arkadaşımla ilişkiye girdim, ilişki zamanı hiç bir şekilde birleşme boşalma olmadı. Rahatsız olduğum için doktora gittim ama şuan bilemeyiz diyip gönderdiler. GEBELİK söz konusu olursa kürtaj işlemi kaç saat sürer?

 47. Cevapla Erkan Gülbudak

  Merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ama hiç bir şekilde boşalma olmadı. Spermim kız arkadaşımın vajinasına hiç gelmedi, şüphem var zevk suyuyla hamile olunur mu?

 48. Cevapla Seda Baytok

  Merhaba, yanınızda 7 saat önce kürtaj oldum, şimdi yorum yazıyorum burdan. Hiç birşey hissetmedim sanki kelebek kondu gitti. Çok teşekkür ederim size işinizde uzman birisiniz.

 49. Cevapla kadir KURUÇELİK

  Selamlar, sevgilimle ilişkiye girdikten 2 hafta sonra bana çok ağrısı olduğunu söyledi.Sürekli uykusu geldiği sık sık idrar yaptığınıda bildirdi, bunun sonucu gebelik ola bilir mi?

 50. Cevapla Semra

  Merhaba, ben İstanbuldan Selda erkek arkadaşımla ilişkiye girdim bakire değilim ve içimede boşalmadığı halde, bi kaç gün sonra 1 2 damla kan geldi. Acaba hamilemiyim?

  • Cevapla Melike

   Ne kadar ücret ödediniz acaba?

 51. Cevapla Aysu

  Esra hanım, geçen hafta yanınıza gelmiştim ben Ankaradan Aysu. Gerçekten ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum kolaylıkla acı çekmeden kürtaj işlemim tamamlandı. Şuan kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum.

 52. Cevapla Melike

  Kürtaj ücreti nedir?

 53. Cevapla baran

  güncel operasyon ücretlerini mail olarak rica edebilir miyim

 54. Cevapla hasanali

  güncel operasyon ücretlerini mail olarak rica edebilir miyim

 55. Cevapla Damla

  Merhaba acil kurtaj fiyatı almal istiyorum

 56. Cevapla nur

  Merhabalar yaşım 25 ve iki çocuk sahibiyim çok şükür ama korunmayı başaramıyorum ilaç kullanıyorum kullanmama rağmen iki evladım var eşimde korunmuyor ben kordonlarimi bağlatmak istiyorum o yüzden mümkün müdür acaba

 57. Cevapla Ali

  20 gün önce kız arkadaşımla ilişkiye girdim sürtünme yoluyla zevk suyu muhtemelen gitmiştir öyle düşünüyorum bana midesinin şiştiğini ve bulantısı olduğunu söyledi bu süre içinde acaba gelişmeler bu kadar çabuk olabilir mi olsa bile kürtaj ile alma şansımız var mı fiyat nedir ?

 58. Cevapla Hasan

  Gebeliğin 5.haftasına girmek üzereyiz. Kürtaj için en yakın hangi tarihe randevu verebiliyorsunuz. Kürtaj için muayenehanenize girişimiz be işlemimizin yapılıp taburcu olmamız ne kadar sürüyor ve fiyatlarla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

 59. Cevapla naz

  merhaba kürtaj fiyatını öğrenebilir miyim ?

 60. Cevapla Cagla

  Kürtaj fiyatını öğrenebilir miyim

 61. Cevapla Aslıhan

  Gerçekten böyle bir güzel meslekte insanlara değer veren güzel bir insansınız, 1 çocuk annesiyim 2 ci çocuğu yedirip içirmeğe paramız olmayacağı için yanınızda kürtaj yaptırdım… şuan çok mutluyum. herşey için teşekkür ederim. iyi çalışmalar dilerim.

 62. Cevapla Müjgan

  Esra hanım sizi çok araştırdım internetde işinizde uzmansınız sanırsam, kürtaj için yanınıza uğramak istiyorum. Ben 20 yaşında bekar bir bayanım. Gelirsem aileme bilgi verilecek mi?

 63. Cevapla ali

  fiyat nedir acaba yeni gebelik daha

 64. Cevapla Can

  merhabalar,

  Eşim Yaklaşık 8 haftalık hamile biz bu gebeliği sonlandırmak istiyoruz,nasıl bir işlem yapıyorsunuz,anestezi vs.kaç saat sürüyor,ücret ne kadar çok acil yazarsanız.

  • Cevapla admin

   Merhabalar,
   İletişim kısmından benimle iletişme geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir