Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Ankara’da Kürtaj Nerede Yapılır?

Kürtaj yaptırmak istiyorum diyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli nokta kesinlikle iyi bir klinikte ve bu alanda uzman olan bir doktorla operasyonu gerçekleştirmeleridir. Özellikle de bilinçsiz şekilde yapılan kürtaj operasyonları ne yazık ki kadınlarda kalıcı hasarlara dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle kürtaj ne için yapılırsa yapılsın mutlaka uzman bir kadın doğum uzmanı tarafından yapılmalıdır. Peki, Ankara’da kürtaj nerede yapılır?

Esra Çabuk Cömert ve Kürtaj Deneyimi 

Uzun yıllardır Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet veren Esra Çabuk Cömert Ankara’da kürtaj yaptırmak istiyorum diyen kadınların güvenebilecekleri ilk isimler arasında yer almaktadır. Gerek mesleki deneyimi gerekse de hastaları ile kurduğu özel diyalog sayesinde onları rahatlaması Esra Çabuk Cömert’i alanında öne çıkarmaktadır. Kusursuz bir şekilde tamamladığı operasyonları ile hastalarının sağlıklı bir şekilde normal yaşantılarına dönmelerini sağlayan doktorumuz bu alanda Ankara’nın en çok tercih edilen doktorları arasına yer almaktadır.

Yasal kürtaj sınırı içinde olan ve yaş gibi diğer kriterleri karşılayan herkes kürtaj yaptırma hakkına sahiptir. Ülkemizde kürtaj denilince akla hemen istenmeyen gebeliklerin sonlandırılması gelse de aslında rahim duvarı kalınlaşması gibi farklı kadın hastalıkları içinde kürtaj tedavi amacı ile uygulanabilmektedir. Burada önemli olan operasyonun doğru zamanda, doğru yerde uzman hekimler tarafından yapılması, kürtaj sonrası kadının yine doktoru tarafından yakından takip edilerek sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »