Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

En Güvenilir Ankara Kızlık Zarı Dikimi Merkezi

Ankara’da gerek genç nüfus yoğunluğunun çok daha fazla olması gerekse de sağlık açısından büyük bir merkez olarak kabul edilmesi kızlık zarı tamiri operasyonların çok daha fazla yapılmasına neden olmaktadır. Kızlık zarı dikimi konusunda hizmet veren pek çok merkez bulunmakla beraber en güvenilir Ankara kızlık zarı dikimi merkezi araştırması yapılması yerine en iyi kızlık zarı diken doktor araştırması yapılması gerekir. Çünkü zaten bu alanda iyi olan bir doktor sadece iyi bir merkezde çalışacak ya da iyi olan bir ortamda sağlık hizmeti sunacaktır.

Ankara kızlık zarı diken doktorlar arasında yer alan Op. Dr. Esra Çabuk Cömert bu alanda gerçekleştirdiği başarılı operasyonları ve hastalarına sağladığı mahremiyet ile öne çıkmaktadır. Çünkü kızlık zarı operasyonu için en önemli olan konulardan biri de bu operasyonu geçiren kişinin mutlaka kişisel bilgilerinin saklanabilmesidir. Kişinin adının saklanması bu açıdan bir hizmet ayrıcalığı değil zorunluluk olarak görülmelidir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi için seçilecek olan doktorun tercihi daha da büyük önem kazanmaktadır. Bu operasyonda yüzde 100 kanama garantisi verilmesi hekimin kendine olan güvenini gösterir. Günümüzde bu tip operasyonlarda lazerle kızlık zarı dikimi yöntemi tercih edilmekle beraber bunun en önemli nedeni başarı oranını arttırmasının yanı sıra hastanın iyileşme sürecini de büyük oranda kısaltmasıdır. Çünkü lazer ile dokular mümkün olan en düşük hasar ile kesildiği için iyileşme süreleri de kısalmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »