Esra Çabuk Çömert

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Genital Bölge Kararması Neden Olur, Nasıl Tedavi Edilir?

Kadınların en çok şikayetçi oldukları konuların başında yer alan genital bölge kararması farklı yöntemler ile tedavi edilebilen bir durumdur. Bugün piyasada bu amaç için üretilen pek çok vajina beyazlatma ürünleri satılmakta olup genital bölgenin beyazlatılması için kullanılan en etkili yöntem hiç şüphesiz ki genital estetik yöntemidir.

Bu yöntemde genital bölgede kararmaya neden olan dışa doğru sarkmış olan iç dudaklar yapılan estetik operasyonlar ile toparlanmakta ve bu sayede kararmış olan görüntü tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Son yıllarda genital estetik operasyonları arasında en çok tercih edilenlerin başında yer alan genital beyazlatma operasyonlarında başarı oranı son derece yüksektir.

Burada amaç kadının kendisini çok daha iyi hissedeceği bir görünüme kavuşmasını sağlamak ve öz güvenini mümkün olduğunca yükseltebilmektir. Bunu sağlamak amacı ile atılan başarılı adımlar gelişen sağlık teknolojisi sayesinde çok daha etkili biçimde atılabilmektedir. Genital bölge beyazlatma işlemlerinde özel yöntemler kullanılmakta olup burada amaç hastayı en az düzeyde rahatsız ederek en etkili sonucu elde edebilecek şekilde işlemlerin tamamlanmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir