Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Genital Estetik Ameliyatları İle Özgüveninizi Geri Kazanın

Kadınların en çok öz güven kaybı yaşamalarına neden olan sorunların başında genital bölgelerinde zamanla meydana gelen deformasyonlar yer almaktadır. Özellikle de çok sayıda doğum yapan ya da iri normal doğum yapan kadınlarda bu deformasyon ne yazık ki çok daha ciddi boyutlarda meydana gelmektedir. Yine ilerleyen yaş ile beraber de genital bölge estetiğine olan ihtiyaç artmaktadır. Yapılan operasyonlar ile kadınların öz güvenlerini yeniden kazanmaları sağlanmakta, eski mutlu cinsel yaşantılarına geri dönüş yapmaları sağlanmaktadır.

Vajinoplasti / Rahim Daraltma Ameliyatı 

Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber artık vajina estetiği artık çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Halk arasında rahim daraltma ameliyatı olarak anılan vajinoplasti ameliyatı ile beraber kadınlar eski formlarına kavuşmakta ve artık kendilerini daha mutlu hissederek cinsel yaşantılarına devam etmektedir.

Normal doğum yapan kadınlarda bebeğin doğum kanalından çıkış anında rahim girişi bir miktar genişlemekte, iri doğumlarda bu genişleme daha ciddi meydana gelmekte ve yine normal doğumda atılan kesilerin düzgün olmaması ya da düzgün bir şekilde dikilmemesi gibi nedenlerle de genişleme daha ciddi yaşanmaktadır. Yapılan vajinoplasti ameliyatı ile bu genişleme giderilmekte ve rahim ağzı toparlanarak eski formuna kavuşturulmaktadır.

Labioplasti Ameliyatı / İç Dudak Sarkması Ameliyatı 

İç dudak büyüklüğü ya da iç dudak sarkması gibi sorunlar yaşayan kadınlar için geliştirilen labioplasti Ankara başta olmak üzere pek çok ilimizde sıklıkla uygulanmaktadır. Operasyonda hem sarkma hem de büyüklük gibi sorunlar düzeltilerek kadınların istediği sonucun elde edilmesi sağlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »