Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Genital Estetik Nasıl Yapılır?

Kadınların genital organlarında her türlü şekil bozukluğu için yapılan estetik operasyonlara genital estetik ameliyatı adı verilir. Bu ameliyatların ardından elde edilen sonuçlar oldukça etkileyici olup operasyonların bazıları sadece görsel açıdan kadının tatmin olması amacı ile yapılırken kimisinde ise altta yatan sorunların tedavi edilmesi amaçlanır.

Genital estetik denildiği anda akla ilk gelen operasyonlardan biri de Labioplasti adı verilen operasyondur. Kadınlarda iç dudak ve dış dudaklarda yaşanan şekil bozuklukları için yapılan bu operasyonlarda dudaklarda yaşanan sarkma sorunları tedavi edilerek daha iyi bir görüntünün elde edilmesi sağlanmaktadır. Operasyonun başarısı için mutlaka vajina estetiği için çok iyi bir doktorun seçilmesidir. Doktor seçimi elde edilecek başarı için en önemli etkenlerden biridir.

İyi bir doktor seçen kişi aynı zamanda elde edeceği görsel başarıyı da garanti altına almış olur. Bu nedenle araştırma yaparken Vajina estetiği fiyatları Ankara yerine Ankara’da vajina estetiği yapan doktorlar arasından en iyisinin seçimine odaklanılması çok daha önemlidir. Kaliteli bir sağlık merkezinde uzman bir hekim elinde yapılan operasyonda hem operasyon riskleri mümkün olan en düşük seviyeye çekilecek hem de operasyonda elde edilecek olan başarı oranı yükselecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »