Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi Ankara Kızılay

Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ne yazık ki ülkemizde de kızlık zarı ve bekaret kavramları nedeni ile kadınların üzerinde yoğun bir baskı oluşturulmaktadır. Özellikle de bekaretini evlenmeden kaybeden genç kızların evlilik hayalleri adeta büyük bir çıkmaza girerken yaşanan bu sorunların kesin çözümü kızlık zarı tamiri operasyonlarıdır.

Ankara kızlık zarı tamiri operasyonunun yoğun olarak yapıldığı bir şehrimizdir. Hem genç nüfusun yoğun olması hem de kızlık zarı diken doktorlar yönünden zengin olması Ankarayı bu konuda önemli bir merkez haline getirmektedir.Kızlık zarı dikimi Ankara Kızılay merkezinde de yapılmakta olup burada önemli olan operasyonun yapıldığı yerden ziyade operasyonu gerçekleştiren doktordur. Ankara kızlık zarı dikimi yapan doktorlar yönünden zengin olmakla beraber burada önemli olan en iyi sonucu alabilmek için en iyi doktorun belirlenmesidir.

Kızlık zarı diken doktor seçimi bu nedenle çok önemlidir. Doktorun bu alanda gerçekleştirdiği operasyon sayısı deneyimini belirlerken aynı zamanda mesleki deneyimi de operasyonun başarısını etkilemektedir. Özellikle de lazerle kızlık zarı tamiri doktorun deneyiminin mutlaka bulunması gereken bir operasyondur. Ancak operasyonun lazerle yapılması hastanın çok daha kısa sürede iyileşmesini sağlaması açısından çok daha başarılı sonuçlar alınmasını mümkün kılınmaktadır.

Kızılay’da kızlık zarı dikimi Ankara konusunda uzman hekim Esra Çabuk Cömert yer almakta ve sizlere sorunsuz hizmet sağlamaktadır.İletişim sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »