Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi Çankaya

Genç kızların mutlu bir evlilik hayali kurmalarına dahi engel olabilen evlilik öncesi cinsel ilişki ne yazık ki halen ülkemizde büyük bir önem gören kızlık zarının bozulmasına neden olmaktadır. Ancak günümüzde yapılan bazı basit ameliyatlar ile kızlık zarı dikimi tamiri yapılabilmektedir. Bu ameliyatlar ile bozulan kızlık zarı başarılı bir şekilde tamir edilmekte ve operasyon sonrası kişinin cinsel ilişkiye girmesi durumun da kızlık zarı kanaması yaşaması sağlanmaktadır.

Bu operasyon geçici kızlık zarı tamiri ve kalıcı kızlık zarı tamiri olarak ikiye ayrılmaktadır. Geçici olarak kızlık zarının tamir edilmesi durumunda kanama yaşanması istenen cinsel ilişkiye girmeden belirli bir süre önce kızlık zarı dikimi yapılması zorunludur. Kalıcı kızlık zarı dikimi yönteminde ise bu şekilde bir zaman sınırlaması yoktur ve operasyon ne zaman gerçekleştirilmiş olursa olsun ilk cinsel ilişki esnasında kanama meydana gelir. Kalıcı kızlık zarı tamiri konusunda en etkili çözümü veren yöntem ise lazerle kızlık zarı tamiri operasyonudur. Zaten artık kızlık zarı diken doktorlar tarafından da en çok tercih edilen yöntem lazerle kızlık zarı dikimi yöntemidir.

Lazer günümüzde kızlık zarı dikimi Çankaya başta olmak üzere merkezlerin tümünde kullanılmakta olup kızlık zarı diken en iyi doktor sıralamasında yer alan doktorların nerede ise tamamı da bu yöntemi tercih etmektedir. Bunun nedeni lazerin mümkün olan en az doku hasarını yaratması ve hastanın iyileşme süresini kısaltırken başarı oranının yükseltmesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »