Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi Kırıkkale

Ülkemizde hala büyük bir tabu olarak görülen ve ne yazık ki genç kızların mutlu bir evlilik yapmalarına engel olmayı sürdüren kızlık zarının tamir edilmesi aslında mümkündür. Hatta artık günümüzde geliştirilen özel sağlık teknikleri sayesinde kalıcı kızlık zarı tamiri bile yapılabilmekte ve uzman doktorlar tarafından yapılan bu işlemlerde yüzde 100 kanama garantisi verilebilmektedir.

Dakikalar içerisinde bölgeye uygulanan lokal anestezi altında yapılan lazerle kızlık zarı tamiri operasyonunda zar eski haline getirilmekte ve kalıcı olarak tamir edilmektedir. Bu sayede kişi operasyonun ardından girdiği ilk cinsel ilişkide kanama yaşayarak kızlık sorununu aşmış olur. Günümüzde kız çocuklarının eskiye oranla daha serbest yetiştirilmelerine rağmen özellikle de doğu illerimizde ağırlıklı olmak üzere ne yazık ki bekaret hala kişinin namusu olarak görülmeye devam ediyor.

Bu nedenle evlenmeden bekaretini kaybeden genç kızlar evlilik kararı aldıkları anda büyük bir psikolojik baskının altına giriyor. Oluşan bu baskının aşılması ve evlilik öncesi cinsel ilişki yaşayan kişinin mutlu bir evlilik yapmasını sağlayan kızlık zarı dikimi pek çok ilimizde olduğu gibi Kırıkkale’de yapılmaktadır. Önemli olan kızlık zarı diken doktorlar arasından seçimde bulunurken en iyi olan doktorun belirlenebilmesidir. Bu seçimi yaparken gerek doktorun mesleki yeterliliği gerekse de mesleki deneyimi konularında değerlendirilme de bulunulması yeterli olacaktır. Yapılan bu değerlendirmede en yüksek notu olan doktorun seçilmesi durumunda kızlık zarı dikimi ameliyatı sonucunda en iyi sonuç alınacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »