Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi Yozgat

Ne yazık ki Türkiye’nin bazı illerinde tutuculuk oranı çok daha yüksek olduğu için evlenmeden cinsel ilişki yaşayan ve bu nedenle kızlık zarını kaybeden kişilerin yaşadıkları psikolojik baskı oranı yükselmektedir. Yozgat’ta bu illerimiz arasında yer almakta olup evlenmeden bekaretini kaybedenler hem evlenmekte zorluk yaşamakta hem de bunun açığa çıkması durumunda toplum içerisinde zorluklar yaşamaktadır. Bu nedenle kızlık zarı dikimi Yozgat’ta yaşayan kişiler için çok daha önemlidir.

Namusun tek bir zar parçasına yüklenmesinin mantıksızlığı hala devam ederken genç kızların hayatlarını karartan bu gibi istenmeyen durumların önlenmesinde kullanılan en etkin yöntem kızlık zarı dikimi operasyonlarıdır. Bu operasyonlarda kızlık zarının tamir edilmesi sonucunda kişinin yeninden cinsel ilişkiye girmesi durumunda kanama yaşanması sağlanır. Kızlık zarı tamiri konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise size ihtiyaç duyduğunuz mahremiyeti sağlayacak ve bu alanda deneyimi bulunan doktoru seçmenizdir.

Yani burada amaç kızlık zarı diken en iyi doktor seçeneğinin belirlenebilmesi olmalıdır. Buna ek olarak kızlık zarı tamiri için seçilecek olan yöntemde önemlidir. Günümüzde en çok tercih edilen yöntem lazerle kızlık zarı dikimi yöntemidir. Kızlık zarının dikilmesinde lazer yönteminden yararlanılması minimal doku hasarı yaratarak zarın tamir edilmesini sağladığı için etkin sonuç alınmasını kolaylaştırmakta ve kesin kanama başarısı elde edilmesini sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »