Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Tamiri

Yaygın inanışın aksine dünyanın farklı pek çok ülkesinde hala büyük bir önem taşıyan kızlık zarı ne yazık ki ülkemizde de büyük bir tabu olarak görülmektedir. Evlenmeden önce kızlık zarının bozulması ne yazık ki pek çok genç kızın mutlu bir yuva kurma hayallerinin üzerine karabasan gibi çökerken hala cinayet sebebi olarak bile gösterilebilmektedir. Günümüzde ise gelişen teknolojik yöntemler sayesinde kızlık zarı tamiri hem çok daha kolay bir şekilde yapılabilmekte hem de tam olarak kızlık zarı eski formuna dönüştürülebilmektedir.

Kızlık zarının tamir edilmesi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kızlık zarı dikimi fiyatı nedeni ile çok ucuz fiyatlar veren kişilerden ve kurumlardan uzak durulmasıdır. Çünkü sağlıklı olmayan ortamlarda yapılan kızlık zarı dikimi ankara işlemlerinde enfeksiyon kapılması riski çok yüksek olmakla beraber uygulamanın ne kadar başarılı olacağı konusunda da muammalar oluşacaktır. Ancak bu alanda eğitim alan, mesleki alanda kendisine uzmanlık olarak bu kategoriyi seçen ve hijyenik operasyon ortamı sunan kişilerin yapacağı kızlık zarı dikimi operasyonlarında hem başarı artacak hem de kızlık zarı eski esnekliğine kavuşacaktır.

Özellikle de lazerle kızlık zarı dikimi son yıllarda bu alanda en çok tercih edilen yöntem olarak öne çıkmaktadır. Bunun en önemli nedenleri lazerin sayesinde operasyonun çok daha kolay bir şekilde yapılarak yaklaşık 20 dakika gibi son derece kısa sürede tamamlanması ve uygulamanın başarısını arttırmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »