Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarımı Diktirdim Evlendim

Ne yazık ki Türk toplumu olarak kadınların üzerinde kurulan baskıların her geçen gün artmasına bir türlü engel olunamamaktadır. Özellikle de bekaret hala kadınların omuzlarına yüklenen ağır bir yüktür. Evlilik öncesi cinsel birliktelik yaşayan ve cinsel partnerleri ile evlenmeyen kadınlar daha sonra aldıkları evlilik kararlarında yoğun baskı altına girmektedir. Bu baskı nedeni ile intihar eden ve hatta öldürülen kadınlar dahi bulunmakla beraber bu sorunu yaşayan kadınların tek çareleri kızlık zarı tamiri yöntemi olmaktadır.

Her geçen gün “kızlık zarımı diktirdim evlendim” diyen kadınların sayıları artarken elde edilen başarılı sonuçlar diğer kadınların da bu konuda cesaretlenmelerini sağlamaktadır. Burada önemli olan kızlık zarını diken doktorlar arasında iyi bir seçimde bulunmak ve doktorun operasyon sonrasında tüm tavsiyelerine uymasıdır. Kızlık zarı tamiri için alanında uzman olan bir doktor ile çalışılması elde edilecek sonucun en iyi olmasını sağlayacaktır.

Günümüzde yapılan kalıcı kızlık zarı tamiri ile evleneceğiniz günü beklemeden ya da kızlık zarının bozulduğu tarihi dikkate almadan kızlık zarı tamiri yapılabilmektedir. Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi sayesinde yüzde 100 kanama garantili kızlık zarı tamiri yapılabilmektedir. Bu operasyonda elde edilen başarı ile kadınların üzerilerinde kurulan bekaret baskısı kırılmakta ve kadınların mutlu bir evliliğe adım atmaları sağlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »