Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarımı Diktirdim

Ülkemizin geçmişe oranla daha gelişmiş bir ülke olması, üniversite mezunu evli çiftlerin sayı olarak artmasına rağmen ne yazık ki kızlık zarı tabusu bir türlü aşılamamaktadır. Evlilik öncesi bekaretini kaybeden genç kızlar ne yazık ki evlilik aşamasında eşlerinin ya da eşlerinin ailelerinin tutucu tavırlar takınmaları nedeni ile büyük bir baskı altına girmekte, bu süreçte psikolojik olarak yıpranmaktadır.

Yine bekaretini kaybettiği aileleri tarafından öğrenilen genç kızlarda maalesef töre cinayetlerine kurban gitme riski ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle kızlık zarı tamiri son yıllarda yaygın olarak pek çok hekim tarafından yapılmaktadır. Bazı kadın hastalıkları doktorları bu uygulamayı etik bulmadıkları için bu hizmeti vermemekte olup kızlık zarı diken doktorlar ise verdikleri hizmetin bazen hayat kurtardığının farkında olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Kızlık zarımı diktirdim diyen kişilerin ilk cinsel birleşmede kanama yaşamaları için tercih etmeleri gereken en etkili yöntem kesinlikle kızlık zarı flep yöntemi olarak bilinen yöntemidir. Bu yöntem sayesinde geliştirilen özel bir teknik ile yapay kızlık zarı oluşturulmakta ve bozulan kızlık zarı adeta baştan inşa edilmektedir. Yani yapay kızlık zarı oluşturulmakta ve bu sayede normal bir kızlık zarının reaksiyonlarının aynılarının sorunsuz bir şekilde ilk cinsel ilişkide yaşanması mümkün kılınmaktadır. Burada önemli olan kızlık zarı diken doktor seçiminin çok iyi yapılması ve bu alanda mesleki yeterliliği olan doktorlardan hizmet almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »