Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarımı Diktirmek İstiyorum

Ülkemizde ne yazık ki pek çok genç kızın mutlu bir evliliğe adım atmasını engelleyen hatta genç kızların üzerinde oluşturulan yoğun baskı nedeni ile intihar olaylarının ve cinayet vak’alarının bile yaşanmasına neden olan kızlık zarı için günümüzde geliştirilen sağlık teknolojileri devreye sokulmaktadır. Evlilik öncesi yaşanan cinsel ilişkilerin pişmanlığını yaşayan kişiler için geliştirilen kızlık zarı tamiri bugün binlerce insanın yarınlarına emin adımlarla ilerlemelerini sağlamaktadır.

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen kişilerin kızlık zarı diken doktorlar üzerinden bu taleplerini sonuçlandırmaları mümkündür. Günümüzde kızlık zarı diken yerler Ankara başta olmak üzere pek çok şehrimizde hizmet vermekte olup burada amaç mutlaka kızlık zarı diktirenler için en sağlıklı hizmeti ihtiyaç duydukları en mahrem şekilde verilen merkezi bulmak olmalıdır. Yine bu işlemi gerçekleştiren hekimin mesleki yeterliliği ilk ilişkide kızlık zarı kanaması yaşanması için çok önemlidir.

Kızlık zarı tamiri günümüzde kalıcı kızlık zarı tamiri olarak bilinen flep yöntemi ile tamir edilmektedir. Kızlık zarı flep yöntemi ile tamir edildiği takdirde dokular kullanılarak baştan yeni bir kızlık zarı oluşturulduğu için ilk cinsel ilişkide oluşturulan bu yapay kızlık zarı bozularak kanama meydana gelir. Şimdiye kadar kılık zarı tamiri için geliştirilen en etkili yöntem kesinlikle bu yöntemdir ve kanama garantili kızlık zarı tamiri sadece bu şekilde mümkün olabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »