Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarının Dikildiği Nasıl Anlaşılır?

Yaşadıkları toplumsal baskılar ya da bu baskıyı yaşama korkusu nedeni ile pek çok kadın evlilik öncesi kızlık zarı tamiri yöntemi ile bekaretini kaybettiğini saklamayı tercih etmektedir. Kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen kadınların en büyük korkusu ise partnerlerinin bu durumu anlamasıdır. Operasyonu geçireceğiniz merkez kesinlikle sizin kişisel bilgilerinizi saklamak ile yükümlüdür ve bu bilgileri sizin rızanız dışında kimse ile paylaşamaz.

Eşinizin ya da cinsel birliktelik yaşadığınız partnerinizin cinsel ilişki sonrası kızlık zarının bozulması esnasında bunu anlaması kesinlikle mümkün değildir. Kızlık zarının dikildiği sadece uzman bir jinekolog tarafından yapılan muayene sonucunda belirlenir ki bu muayene bulgularının da başkaları ile paylaşımı kesinlikle yasaktır. Yani sevgiliniz ya da eşiniz sizi bir doktora götürerek kızlık zarının dikilip dikilmediği konusunda bilgi alamaz.

Bu nedenle kızlık zarı dikimi için güvenilir bir doktor ile çalışmanız durumunda sonrası için olacaklar açısından endişe etmenize gerek yoktur. Gelişen sağlık teknolojileri sayesinde günümüzde kızlık zarının tamiri için uygulanan yöntemlerde geliştirilmiş olup günümüzde kalıcı kızlık zarı tamiri ile baştan kızlık zarı oluşturularak kadınların töre cinayetlerine kurban gitmeleri ya da mutsuz bir evlilik başlangıcı yapmalarının önüne geçilmektedir. Yine uzun yıllardır evli olan çiftlerde evlilik yıl dönümlerinde kızlık zarının dikilerek farklı fanteziler yaşamayı tercih etmektedir. Nedeni ne olursa olsun kızlık zarı tamiri için günümüzde kesin garantili tamir yöntemleri uygulanabilmekte olup kızlık zarı tamiri fiyatları ise seçilen hekimin mesleki yeterliliğine göre değişkenlik göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »