Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Vajen Daraltma Ameliyatı Ne Kadar?

Farklı pek çok nedene bağlı olarak vajina da meydana gelen şekil bozukluklarının giderilmesi için yapılan operasyonlara vajina daraltma ameliyatları denilmektedir. Günümüzde kadınların artık cinsel yaşamlarına ve cinsel mutluluklarına daha fazla önem göstermesi neticesinde vajen daraltma ameliyatı sayıları artmakta olup bu ameliyatı yapan doktor ve hastane sayısı da büyük oranda artış göstermiştir.

Türkiye’nin en büyük ve güçlü hastanelerine sahip olan Ankara vajina daraltma ameliyatları için de merkez olarak kabul edilmektedir. Bu operasyonları yaptırmak isteyen bayanlar en çok “vajina daraltma ameliyatı ne kadar?” sorusunu yöneltmektedir. Öncelikle bu operasyonun ciddi bir operasyon olduğu ve operasyonu gerçekleştirecek olan doktorun mesleki yeterliliğe sahip olması gerektiği bilinmelidir. Yani önemli olan vajina daraltma fiyatları değil vajina daraltma ameliyatı yapacak olan doktorun kendisidir.

Sağlık operasyonları için fiyat her zaman ikinci plana atılmalı ve öncelik bu operasyonu en iyi şekilde tamamlayacak olan doktorun seçimine verilmelidir. Günümüzde ameliyatsız çözüm olarak sunulan vajina daraltma kremi gibi farklı ürünler bulunmakta olup bu kremlerin etkinliği tartışmalıdır. Ameliyatın başarısını elde etmenizi sağlayacak farklı hiçbir yöntemin bulunmadığı bilinmelidir. Ameliyatlarda kesi yapılmadan operasyonun tamamlanmasını sağlayan lazer teknolojisi vajina daraltma operasyonu için de kullanılmakta olup lazerin en büyük katkısı hastanın çok daha kısa sürede iyileşmesini sağlamasıdır. Çünkü lazerle vajina daraltma operasyonu yapılması durumunda doku hasarı çok daha az meydana gelmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »