Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Vajina Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vajina bölgesinde görsel olarak yaşanan her türlü deformasyon ve sorunun tedavisi için kullanılan en etkin yöntem vajina ameliyatları adı verilen cerrahi müdahale yöntemleridir. Bu yöntemler sayesinde kadınların kendilerine olan öz güvenleri büyük oranda arttırılırken sağlık sorunları da büyük oranda çözülmektedir.

Özellikle de kadınların estetik anlamında çok büyük sıkıntılar yaşadığı iç dudak sarkması aynı zamanda vajina estetiği dalında da en sık rastlanılan operasyon nedenleri arasında yer almaktadır. Labioplasti adı verilen bu yöntemde dışa doğru sarkan ve kötü bir görüntü oluşmasına neden olan iç dudaklar yapılan estetik müdahale ile eski yapısına kavuşturulmaktadır. Yine vajina daraltma ameliyatları da çok sık yapılmakta olup çeşitli nedenlere bağlı olarak genişleyen vajinanın daraltılarak daha iyi bir yapıya kavuşturulması sağlanmaktadır.

Vajina ameliyatı öncesi hastaların dikkat etmeleri gereken en önemli nokta doğru bir kadın hastalıkları doktoru bulmak olmalıdır. Bunun için iyi bir araştırma süreci yürütülmeli ve vajina ameliyatı fiyatları yerine mutlaka operasyonu gerçekleştirecek olan doktorun uzmanlığı sorgulanmalıdır. Vajina ameliyatı sonrası ise hastalar yaklaşık 1 haftalık sürenin ardından normal yaşamlarına dönmekte 4 haftanın ardından ise cinsel ilişkiye girebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »