Esra Çabuk Çömert

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Vajina Daraltma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Normal doğum yapan kadınlarda çok daha sık görülen vajinanın şekil bozuklukları kadınların cinsel açıdan kendilerini mutsuz hissetmelerine ve cinsel ilişkiden kaçınmalarına kadar pek çok soruna yol açabilmektedir. Günümüzde geliştirilen özel teknikler sayesinde vajina daraltma ameliyatı hem artık çok daha kolay bir şekilde yapılabilmekte hem de çok daha başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Genelde vajinanın şeklinin bozulması vajinanın bölümleri arasında yer alan iç dudakların çeşitli nedenlere bağlı olarak dışarıya çıkarak dış dudakların önüne geçmesidir. Yaşanan bu değişim sonucunda vajina boyut olarak daha büyük görünmekte aynı zamanda renk bozuklukları da daha hızlı meydana gelerek estetik görünüm sorunları ortaya çıkmaktadır. Yaşanan bu estetik sıkıntılar vajina daraltma ameliyatları ile tamamen düzeltilebilmektedir. Bu operasyon esnasında hem vajina daraltılmakta hem de vajinanın dış görünümü düzeltilerek kadının kendisine olan öz güveni arttırılır.

Lazerle vajina daraltma ameliyatı kullanılan diğer yöntemlere oranla hem çok daha etkili sonuçlar vermekte hem de lazerin daha az doku hasarı vermesi nedeni ile iyileşme daha kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Burada önemli olan kişinin kendisini daha iyi hissedeceği bu operasyona kesin olarak karar vermesidir. Bu nedenle vajina daraltma fiyatları ikinci planda tutulmalı ve kişi kendisine en iyi sonucu verecek doktoru seçmeye yönelmelidir. Vajina daraltma yöntemleri çok çeşitli olmakla beraber vajina daraltma kremleri ise etkisi hala tartışılan bir yöntemdir. Ancak vajina daraltma ameliyatları kesin çözümdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir