Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Vajina Dudak Küçültme Ameliyatı

Genital estetik ameliyatları arasında en sık yapılanlardan biri olarak öne çıkan vajina dudak küçültme ameliyatı pek çok kadının sorunu olan görsel şikayetlerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Labioplasti ameliyatı ya da halk dilinde bilinen ismi ile vajina dudak küçültme ameliyatı hem vajina iç dudağı hem de vajina dış dudağı için uygulanabilen bir operasyondur.

Ameliyat hem iç dudak ya da dış dudak bölgesinin küçültülmesi hem de bu bölgede oluşan sarkma sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Operasyonun ana amacı kadının kendisini rahatsız etmesine neden olan görüntünün giderilmesidir. Bu sorunun çözümü için küçük bir estetik operasyon düzenlenir ve hastanın istediği görüntüye kavuşması sağlanır. Genelde iç dudak sarkması şikayetleri çok yaygın olmamakla beraber genital bölgede renk değişiklikleri nedeni ile bu operasyon yapılır.

Tüm şikayetlerin ortak çözümü için ise iç dudak ameliyatı gerçekleştirilir ve estetik müdahale yapılır. Bu müdahale ile hastanın şikayetleri giderilmiş olur. Yapılan müdahale ile iç dudaklarda büyüme ve iç dudaklarda sarkma sorunu ortadan kaldırılmış olur. Yine dış dudaklarda sarkma, dış dudaklarda büyüme ve dış dudaklarda kararma sorunları da giderilir. Burada önemli olan operasyonu yapacak olan doktorun mesleki deneyimi ve yeterliliğidir. İyi bir doktorun elinde başarı kaçınılmaz bir sondur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »