Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Vajina Estetiği Ankara

Vajina da meydana gelen şekilsel bozuklukların düzeltilmesi için yapılan operasyonlara vajina estetiği adı verilmektedir. Genital estetik adı ile de bulunan bu operasyonda şekilsel bozuklukların yanı sıra kadının cinsel organından memnun olmaması durumunda da gerçekleştirilmektedir.

Kadınların son yıllarda cinsel kimliklerini keşfetmeleri ve ekonomik yönden kimliklerini keşfetmeleri nedeni ile vajina estetiği Ankara başta olmak üzere pek çok şehrimizde artık çok daha fazla yapılmaktadır. Burada önemli olan vajina estetiğinde en iyi doktor ile ya da en azından bu alanda deneyimi olan bir doktor ile çalışmaktır. Vajinal estetik ameliyatı şekil bozukluklarının giderilmesinin yanı sıra aynı zamanda özellikle de birden fazla normal doğum yapan kadınlarda meydana gelen vajina ağzının çok genişlemesi nedeni ile de yapılabilmektedir.

Buradaki operasyon amacı kadının cinsel ilişki esnasında aldığı haz duygusunu arttırabilmektedir. Günümüzde geliştirilen ameliyat teknikleri sayesinde vajina estetiği sonrası iyileşme çok daha kısa sürede sağlanırken kadın normal hayatına çok daha kısa sürede dönebilmektedir. Kadının kendisine olan öz güvenini arttırması ve cinsel anlamda kendisini çok daha iyi hissetmesini sağlayan vajina estetiği ameliyatı günümüzde artık pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »