Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Vajina Estetiği Nedir?

Kadınlarda sık görülen vajinal görüntü kusurlarının giderilmesi amacı ile uygulanan estetik ameliyatlarına vajina estetiği adı verilmektedir. Son yıllarda gerek kadınların ekonomik olarak kendi özgürlüklerini kazanmaları gerekse de artık bu tip ameliyatların da ihtiyaç olduğunun farkına varılması nedeni ile artık vajina estetiği ameliyatları çok daha sık yapılmaktadır.

Özellikle de bulunan kusurlar nedeni ile öz güven sorunları yaşayan kadınların tercih ettiği bu operasyonlar sonrasında elde edilen sonuçlar oldukça tatmin edicidir. Zaten vajina estetiği fotoları incelendiğinde elde edilen başarının ne kadar etkili olduğu görülür. Burada önemli olan estetik operasyon için en iyi doktorun tercih edilmesidir. Doğru doktor seçimi size hem kusursuz bir başarıyı getirecek hem de çok daha kısa sürede iyileşmenizi sağlayacaktır.

Ülkemizde son yıllarda vajina estetiği yapan hastaneler sayı olarak artmakta olup bu artışta operasyon talebinde bulunan hasta sayısının rekor seviyede yükselmesinin büyük payı bulunmaktadır. Yapılan operasyonun boyutuna bağlı olarak hastanede yatış süresi ve vajina estetiği sonrası normal hayata dönüş süresi değişmektedir. Genital estetik ameliyatları genel anestezi altında yapılmakta olup ancak genital bölge beyazlatma gibi basit operasyonlarda lokal anestezi altında da bu operasyonlar hasta için konforlu bir hale getirilerek yapılabilmektedir. Lokal anestezi mi genel anestezi mi verileceği genelde yapılacak olan operasyona ve hastaya bağlı olarak belirlenmektedir. Örneğin panik atak hastası olan kişilerde genital estetik lokal anestezi altında yapılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »