Tüm Sağlık Sorunlarınıza Çözüm
(0506) 293 52 79
(0533) 047 27 90


Vajina Estetiğinde En İyi Doktor

Esra Çabuk CÖMERT

Özellikle de normal doğum yapan kadınlarda vajina deformasyonu çok daha hızlı bir şekilde meydana gelmektedir. Daha ziyade vajina daraltma ameliyatı olarak bilinen bu ameliyat sayesinde oluşan tüm deformasyonlar düzeltilerek kadınların kendilerine olan güvenleri arttırılmakta ve cinsel hayatlarındaki mutlulukları yükseltilmektedir.

Genital / Vajina Estetiği Nedir?

Genital estetik adı ile de bilinen vajina estetiği artık günümüzde en çok tercih edilen estetik operasyonları arasında yer almaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biride artık kadınların kendi mutluluklarına daha fazla önem vermesi ve mali durumlarının da bu tip operasyonlara artık daha uygun olması gösterilmektedir. Vajinada yaşanan genişleme, sarkma, şekil bozuklukları ve renk değişimleri gibi farklı sebeplere bağlı olarak genital bölgede yapılan her türlü estetik müdahaleye genital estetik ya da vajina estetiği adı verilmektedir.

İç Dudak Sarkması Ameliyatı 

Genital estetik için doktora başvuruda bulunan kişilerin en çok tercih ettikleri müdahalelerden biride iç dudak ameliyatı olmaktır. Bu ameliyat ile yaşanan deformasyonlar tamamen giderilmekte ve istenilen şekle sokulmaktadır. Bu operasyonlar son yıllarda geliştirilen özel yöntemler sayesinde artık çok daha acısız ve kolay şekilde yapılırken yine operasyonun başarılarında da büyük oranda artış yaşandığı görülmektedir.

Vajina Estetiği Yapan Hastaneler / Doktorlar

Vajina ameliyatı yapan doktorlar arasından seçimde bulunurken vajina ameliyatı fiyatları yerine mutlaka bu ameliyatı yapan doktorların mesleki yeterliliğinin sorgulanması gerekir. Yani önemli olan vajina estetiğinde en iyi doktor arayışında bulunulmasıdır. Bu sayede operasyonun başarısı garanti altına alınacaktır. Mesleki yeterliliğe ve deneyime sahip olan doktorların yapacağı operasyonlar çok daha başarılı olacak ve istenilen sonucun elde edilmesi mümkün olacaktır.

Diğer Yazılarımızıda Okumak ister misiniz?
Doğum Kontrol Hapları Nasıl Kullanılır?
Doğum Kontrol Hapları Nasıl Kullanılır?
Genital Siğil Nedir?
Genital Siğil Nedir?
Aşılama Tedavisi Nedir? Kimlere Yapılır?
Aşılama Tedavisi Nedir? Kimlere Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
Whatsapp