Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Vajina Genişlemesi Nasıl Daraltılır?

Normal doğum yapılması vajinanın genişleme nedenleri arasında ilk sıralarda yer alırken aynı zamanda bu doğumlarda ne yazık ki bilinçsiz olarak yapılan epizyotemi adı verilen küçük kesiler de buna neden olabilmektedir. Bunun yanı sıra genetik faktörler ve vajinanın yapısı da vajina genişlemesi yaşanmasına neden olabilmektedir.

Bu nedenle vajina genişlemesi belirtileri gösteren kadınların bu sorunun giderilmesi amacı ile vajina genişletme ameliyatı yaptırmaları çok önemlidir. Kadınların pek çoğunun cinsel açıdan kendisini yetersiz görmesi ya da eşleri tarafından eleştirilmesine neden olan bu tip sorunlar kadının psikolojik olarak kötü etkilenmesi ve mutsuz olmasını tetiklemektedir. Yaşanan tüm bu olumsuzlukları giderebilecek tek ve en etkili yöntem ise kesinlikle vajina daraltma ameliyatı yapılmasıdır.

Bu alanda yeterli mesleki  deneyime sahip olan uzman bir kadın hastalıkları doktoru tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda hastalar kendilerini çok daha iyi hissedecekleri sonuçlar elde edebilmektedir. Vajina genişletme ameliyatı fiyatı ise seçilen merkeze ve bu merkezde görev alan doktorun mesleki yeterliliğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak konu sağlık olunca kesinlikle kişinin ameliyat fiyatını değil ameliyatının yapılacağı merkezin gerekli hijyen koşullarını sağlayıp sağlamadığı ve ameliyatı gerçekleştirecek olan doktorun mesleki yeterliliğinin sorgulanması çok daha önemlidir. Burada önemli olan kaliteli bir sağlık merkezinde iyi bir doktor tarafından bu operasyonun gerçekleştirilmesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »