Nüfus yoğunluğunun çok fazla olması gibi farklı nedenlere bağlı olarak en çok kürtaj yapılan iller arasında yer alan Ankara buna paralel olarak kürtaj yapılan hastaneler ve kürtaj yapan doktorlar açısından da yoğunluğun olduğu bir il olarak öne çıkmaktadır. Ankara’da kürtaj yapan klinikler ve doktorlar arasında seçim yapılması bu nedenle kürtaj yaptırmak istiyorum diyen kadınlar açısından son derece zordur.

Bu hususta pek çok kadın kürtaj fiyatları gibi farklı kriterleri dikkate alırken önemli olan kürtaj yapan en iyi doktor ve en iyi hastaneyi belirleyebilmektir. Bu alanda hizmet veren özel klinikler çok daha konforlu hizmet vermeleri ile öne çıkarken doktor seçiminde ise mesleki deneyim öne çıkmalıdır. Ankara’da kürtaj denildiğinde akla ilk gelen doktorlar arasında yer alan Esra Çabuk Cömert bu alanda her zaman güvenebileceğiniz en iyi doktorlar arasında bulunmaktadır.

Bugüne kadar sayısız operasyon yapan ve bu alanda özel bir uzmanlığı bulunan doktorumuz sağlığınıza en kısa sürede kavuşmanızı sağlayacaktır. Arayarak randevu alabileceğiniz doktorumuz ile yapacağınız ön görüşmede aklınızda kalan tüm sorular yanıtlarını bulurken yine süreç hakkında detaylı bilgilendirme yapılarak aklınızda kalan tüm soru işaretleri yanıtlanarak tedavi sürecine çok daha iyi bir başlangıç yapmanız garanti altına alınacaktır.

Esra Çabuk Cömert
Yazar:

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Son Güncellenme Tarihi: 05.01.2024