O noktası, kadınların orgazma ulaşmalarını sağlayan en önemli vajinal bölge olarak nitelendirilmektedir. O noktası ile vajina ön duvarında bulunan bölge uyarıldığında seksten daha fazla zevk almayı sağlar. O noktasını bulmak aslında o kadar da zor değildir.

Eğer ilişki sırasında idrar hissi oluşuyorsa, O noktasına oldukça yakınsınız demektir. O noktasını bulurken tek başınıza değil partnerinizle birlikte de hareket edebilirsiniz. Daha detaylı anlatmak gerekirse işaret ve orta parmağı ile vajinaya girerken, başparmağınız daima pubiz kemiğinin üzerinde olmalıdır.

Çünkü vajinanın içine basınç uyguladığınızda idrar yolunun sıkışarak, O noktasını rahatlıkla bulabileceksiniz. Tek seferde bulamamak normal olabilir, ancak pes etmeden zevk noktasını rahatlıkla bulabilirsiniz.

O Noktası Nasıl Büyütülür ?

Kadınların orgazm olması cinsel ilişkide son derece önemli bir durumdur. Birçok kadın hem bedensel hem de düşünsel açıdan ilişkide verimli olunmasını istediğinde orgazm olmak isteyecektir.

Bunu bedensel olarak yaşamasını sağlayan durum ise O noktası adı verilen ve orgazmda önemli rol oynayan kısmın daha etkin hale getirilmesidir. Böylece ilişki sırasında daha çok uyarım elde edilir. Uyarım da kadının orgazm olmasını etkiler. Olumlu etki sonucunda da ilişkiden alınan keyif artacaktır. Bunun için bu bölgeye lokal anestezi verilir.

Ardından da yağ dokusu kullanılarak bölgede büyüme sağlanır. Bu sayede dokunma hassas olduğunda bile kadının uyaranları fazla olacağından orgazm kolaylıkla yaşanacaktır.

O Noktası Büyütme Kimler Yaptırabilir ?

O noktası olarak adlandırılan nokta vajina için de bir bölgedir. Bu bölge kadının orgazm olmasında önemli rol oynar.

Anorgazmi yani orgazm olama sorunu yaşayan kadınlarda o noktası genişletilerek kadının cinsel haz alması ve bu sayede de orgazm olması kolaylaştırılır. Her kadın için bu uygulama yapılabilir. Ancak eğer kişinin bağışıklık sistemi zayıf ise ya da kolajen alerjisi mevcut ise uygulama yapılamamaktadır.

Yine idrar yolları enfeksiyonu ya da akdeniz anemisi gibi kanamalı hastalığı olan kişilerde de bu tedavi yapılamamaktadır. Doktorlar hamilelik dönemi içinde de bu tedaviyi yapmamayı tercih etmektedir. Bunlar dışındaki durumlarda tedavi için onay verecek kişi yine doktorunuz olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular
O noktası, kadınların orgazma ulaşmalarını sağlayan en önemli vajinal bölge olarak nitelendirilmektedir. O noktası ile vajina ön duvarında bulunan bölge uyarıldığında seksten daha fazla zevk almayı sağlar.
O noktası büyütme işlemi için bu bölgeye lokal anestezi verilir. Ardından da yağ dokusu kullanılarak bölgede büyüme sağlanır. Bu sayede dokunma hassas olduğunda bile kadının uyaranları fazla olacağından orgazm kolaylıkla yaşanacaktır.
Her kadın için bu uygulama yapılabilir. Ancak eğer kişinin bağışıklık sistemi zayıf ise ya da kolajen alerjisi mevcut ise uygulama yapılamamaktadır.
DİĞER BÖLÜMLERİMİZ
TÜM BÖLÜMLER
Randevu ve İletişim Formu
bu yolculuğa birlikte çıkalım
HASTA ÖYKÜLERİ
Çocuk özlemimiz Esra hanım sayesinde son buldu
Hayriye A.
Sizlerin sayesinde hayallerim gerçek oldu, çok teşekkür ederim
Sevgi K.
Minik yavrumu sizin sayesinde kollarıma aldım kesinlinkle anlatılmaz bir duygu çok teşekkürler....
Handan Ç.
Baştan Sona kadar Esra hanım sizi doğum ile ilgili her konuda bilgilendiriyor ve ona göre yönlediriyor.
Yeliz S.
Esra hanım ile sorunsuz bir doğum yaptım, çok teşekkürler Esra Hocam
Fatma H.
TÜM HASTA ÖYKÜLERİ
YUKARI ÇIK