İstanbul Genital Estetik Fiyatları

Genital estetik, genital bölgede biyolojik ya da psikolojik olarak kişiye rahatsızlık veren görüntünün ortadan kaldırılması amacıyla yapılan estetik ameliyatlardır. Genital estetik İstanbul başta olmak üzere pek çok kentte artık daha sık tercih edilen estetik operasyonlardan biri haline geldi. Bu operasyonlar pek çok farklı amaçla gerçekleştirilebiliyor.

Özellikle çok sayıda doğum yapmış olmak kadınlarda iç dudak sarkması, vajina genişlemesi, cinsel birliktelikten zevk alamama gibi sorunları beraberinde getiriyor. Oysa basit estetik müdahaleler ile bu sorunların tamamı ortadan kaldırılabilir. Vajina daraltma ameliyatı, labioplasti yani iç dudak küçültme ameliyatı gibi seçeneklerle kadınların bu sorunlardan arınmış bir şekilde hayatına devam etmesi mümkün olabiliyor.

İstanbul Genital Estetik Ameliyatı

Dış dudak bölgesine de ameliyat uygulanabiliyor ve dış dudakların daha küçük, daha büyük bir görünüm kazanması sağlanabiliyor. Vajinadaki deformasyonların giderilmesi amacıyla da yapılabilen genital estetik İstanbul için artık popüler estetik ameliyatlardan biri oldu. İdrar kesesi ve rektum bölgesinde meydana gelen sarkmalar cinsel işlevde bozukluklara neden olabiliyor. Bu durumun ortadan kaldırılması amacıyla da genital estetik ameliyatlardan faydalanabilirsiniz.

Genital estetik uygulamalar ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki farklı kategoride değerlendiriliyor. Şayet mümkünse hastalarımıza ameliyatsız teknikleri uygulayarak da yaşadıkları sorundan kurtulmalarını sağlayabiliyoruz. Yapılacak muayene ile tarafınıza hangi teknikle müdahale yapılacağı bilgisi verilecektir. Bizimle hemen iletişime geçerek sorularınızı iletebilir ve randevu alabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

İstanbul genital estetik operasyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve iletişim için iletişim sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Kimlere Labioplasti Ameliyatı Yapılır?

Günümüzde insanlar birçok konuda kozmetik nedenlerden dolayı birtakım cerrahi müdahalelerin yapılmasına gereksinim duyarlar. Labioplasti işlemi de bunlardan biridir. Genel olarak bu işlem, bayanlarda genital bölgede yer alan iç dudakların kesilmesi olarak bilinir. Bu sayede vajinal bölgede daha estetik bir görünüm elde edilmesi hedeflenir.

Çoğunlukla bu ameliyat, danışan kişilerde genital bölgede herhangi bir sarkma oluşması gibi durumlarda uygulanmaktadır. Çünkü eğer oluşan duruma bir çözüm üretilmezse bazı durumlarda kişilerin yaşam kaliteleri ve sağlık durumları bundan etkilenebilir.

Bundan dolayı gerek olduğu durumlarda bu işlem her bayana uygulanabilecek bir yapıda olmaktadır. Bu ameliyatın yapılması için bunu belirleyici genel bir kriter yoktur. Bayanların evli olup olmadıkları fark etmez. Bir uzman desteği ile bu işlemler profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Genital Estetik Ameliyatlarında Neler Yapılır?

Genital estetik ameliyatları son yıllarda oldukça fazla yapılan ameliyatlar arasındadır. Vajina daraltma ve küçük dudakları küçültme en sık yapılan ameliyatlardır. Vajina elastik bir dokuya sahiptir. Ancak yaşlanmaya ve sık doğum yapmaya bağlı olarak elastik dokusu esneyebilir. Böyle durumlarda sağlıklı bir cinsel yaşam için vajina daraltma ameliyatı uygulanabilir.

Nasıl Yapılır?

İşlem daha çok lokal anestezi altında uygulanır. Örnek verecek olursak vajina daraltma ameliyatı uygulanırken aynı anda küçük dudakları küçültme ameliyatı da uygulanabilir. İşlemden sonra bir hafta boyunca denize ve havuza girilmesi yasaktır. Ancak dikişler alındıktan sonra ve yara yeri iyileştikten sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Kadın doğum uzmanları ve plastik cerrahlar bu işlemi yapabilmektedir.

Son Güncellenme Tarihi: 05.01.2024