Kızlık Zarı Dikimi Operasyonu

Uzman doktorlarımız sayesinde Ankara kızlık zarı dikimi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Yaşadığınız cinsel ilişki sonrasında pişmanlık yaşayan pek çok kadın bu yöntem ile kızlık zarını diktirmektedir. Her zaman bekâret konusunun gündeme geldiği toplumumuzda kadınların bu konuda kurtulması biraz bu cerrahi operasyona bağlıdır. Son derece acısız ve kısa bir sürede gerçekleşen işlem ile kızlık zarınızı diktirebilir ve arzu ettiğiniz kötü durumlardan da kurtulabilirsiniz.

kizlik-zari-operasyonu-2

Kızlık Zarı Nedir?

Kadınların genetik olarak sahip olduğu, rahmin girişinde bir zar vardır. Bu zar, adet kanamasının ya da vajinal akıntının olabileceği kadar açıktır. Bu zara kızlık zarı adı verilir. Çünkü ilk kez cinsel ilişkiye giren kadında bu zar yırtılır. Bu zarın yırtılması ile kadınlarda bir kanama meydana gelir.

Toplumumuzda kızlık zarı son derece önemlidir. Pek çok erkek bu konuda önceliklere sahiptir. Çoğu zaman düğün günü kızlık zarı kanamayan kadınlar evliliklerini sonlandırmak zorunda kalmaktadır. Çünkü erkek egemenliğine dayanan bizim gibi toplumlarda bekâretin simgesi olarak bu kanama görülür. Kanamanın olmadığı durumlarda ise kadın oldukça zor durumda kalır.

Kızlık zarı dikimi operasyonu sayesinde daha önce ilişkiye girmiş kadınların da evlendikleri ilk gece kanamalarının oluşması sağlanır. Bunun için de jinekoloji merkezimizde uzman doktorlarımız sayesinde kızlık zarı dikimi gerçekleşir. Üstelik kızlık zarı dikimi her durumda sağlanır. Kadınların ne kadar ilişkiye girdikleri bu zarın dikimi için bir kriter değildir. Arzu eden tüm kadınlara kolay bir şekilde bu zarın dikimini yaparız.

Kızlık Zarı Dikim İşlemleri

Kızlık zarı dikimi için iki farklı yöntem vardır. İki yöntem için de Ankara kızlık zarı dikimi gerçekleştiren doktorlarımıza başvurabilirsiniz. İlk yöntem kızlık zarını genel olarak onarmaktır. Kızlık zarına uygulanan bu onarma sonucunda kadının üç ya da dört gün içerisinde cinsel ilişkiye girmesi gerekir. Aksi takdirde kanama meydana gelmez. Kısa süre sonra ilişkiye girilmesi gereken durumlarda kızlık zarı onarım işlemi en iyi sonucu verir. Ancak bu işlem uzun süre sonra kanaması istenilen durumlarda etkili olmaz.

Ankara kızlık zarı dikimi konusunda uygulanan bir diğer yöntem ise kalıcı dikimdir. Bu uygulama ile kızlık zarı tekrar dikilir. Üzerinden ne kadar zaman geçmiş olsa bile ilk ilişkiye girildiğinde kanama meydana gelir. Üstelik bu kanama aynı ilk ilişli kanaması gibidir.

İlk kez girilen ilişki sonrasında her kadında farklı türden bir kanama durumu olabilir. Bu sayede de standart olarak erkeklere belirtilen bir kan durumu söz konusu değildir. Kızlık zarı dikimi sonrasında da kadınlarda aynı şekilde bir kanama söz konusu olur. Bu da bekâretini kaybetmiş kadınların bu durumunu gizlemede son derece etkili olur.

Kızlık zarı dikimi işlemi sonrasında, kızlık zarının tekrar yırtılması için kesinlikle cinsel ilişkiye girilmesi ya da vajina içerisine bir cisim gerilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde de herhangi bir sorun durumu meydana gelmez. Pek çok kadın bu konuda bir takım sorular ile gelir. Duş almanın ya da herhangi bir ilaç kullanmanın kızlık zarı dikimini bozacağını düşünürler. Ancak bu şekilde bir durum söz konusu değildir.

kizlik-zari-operasyonu-3

Ankara Jinekoloji Hizmetleri

Ankara jinekoloji merkezi olarak kızlık zarı dikimi dışında Ankara kürtaj hizmetimiz ile de kadınların yardımcısı oluruz. Kürtaj rahim içerisinde sağlanan her türlü temizlik yöntemidir. Kürtaj genellikle gebeliğin sonlandırılması olarak bilinir. Ancak kimi durumlarda kadınların rahim içerisinde alınan maddeler için de kürtaj kavramı kullanılır.

Ankara Kürtaj

Kürtaj, en fazla ölü doğum ya da düşük gebelik durumlarında karşımıza çıkar. Kadınlar düşük yaptıklarında rahimlerinde bazı kalıntıları taşımaya devam ederler. Bu kalıntıların ortadan kaldırılması için kürtaj ile rahim içi temizliği gerçekleştirilir. Bu işlem için alanında oldukça uzman jinekolog doktorlarımız size yardım eder. Bu sayede etkili şekilde rahim içi temizliğiniz de sağlanmış olur.

Kürtajın kadınlar tarafından öncelikli olarak ortaya çıktığı bir durum ise gebeliğin sonlandırılmasıdır. Bazı kadınların kendilerini çocuk sahibi olmak için henüz hazır hissetmezler. Bazıları için ise tamamen istenmeyen gebelik söz konusudur. Kadınların istenmeyen gebeliklerini etkili ve acısız bir şekilde ortadan kaldırabiliriz.

Kürtaj Uygulamaları

Kadınları kürtaj konusunda uyması gereken bir takım yasal kurallar mevcuttur. Öncelikli olarak kürtaj olma yaşı 18’dir. 18 yaşından küçük oluşan her gebelik durumu için ailenin izni olsa dahi kürtaj uygulanmaz. Sadece 18 yaşından büyük kadınlar için kürtaj yasal bir haktır.

Kürtaj hakkı için evli olan kadınların eş izin belgesine ihtiyaçları vardır. Bekâr olan kadınlar ise kendi rızaları ile kürtaj hakkından yararlanabilirler. Sadece ortalama 10 dakika süren uygulama ile kürtaj olarak istenmeyen gebelik durumlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Ankara kürtaj uygulamamız sayesinde kendinizi uzman doktorlarımıza emanet edebilirsiniz. 10 haftaya kadar olan gebeliklerde kadınlara tanınan kürtaj hakkında gebelik istemeyen her kadın faydalanabilir.