Tüm Sağlık Sorunlarınıza Çözüm

İstanbul Genital Estetik

Esra Çabuk CÖMERT

Genital estetik, genital bölgede biyolojik ya da psikolojik olarak kişiye rahatsızlık veren görüntünün ortadan kaldırılması amacıyla yapılan estetik ameliyatlardır. Genital estetik İstanbul başta olmak üzere pek çok kentte artık daha sık tercih edilen estetik operasyonlardan biri haline geldi. Bu operasyonlar pek çok farklı amaçla gerçekleştirilebiliyor. 

Özellikle çok sayıda doğum yapmış olmak kadınlarda iç dudak sarkması, vajina genişlemesi, cinsel birliktelikten zevk alamama gibi sorunları beraberinde getiriyor. Oysa basit estetik müdahaleler ile bu sorunların tamamı ortadan kaldırılabilir. Vajina daraltma ameliyatı, labioplasti yani iç dudak küçültme ameliyatı gibi seçeneklerle kadınların bu sorunlardan arınmış bir şekilde hayatına devam etmesi mümkün olabiliyor. 

İstanbul Genital Estetik Ameliyatı

Dış dudak bölgesine de ameliyat uygulanabiliyor ve dış dudakların daha küçük, daha büyük bir görünüm kazanması sağlanabiliyor. Vajinadaki deformasyonların giderilmesi amacıyla da yapılabilen genital estetik İstanbul için artık popüler estetik ameliyatlardan biri oldu. İdrar kesesi ve rektum bölgesinde meydana gelen sarkmalar cinsel işlevde bozukluklara neden olabiliyor. Bu durumun ortadan kaldırılması amacıyla da genital estetik ameliyatlardan faydalanabilirsiniz.  

Genital estetik uygulamalar ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki farklı kategoride değerlendiriliyor. Şayet mümkünse hastalarımıza ameliyatsız teknikleri uygulayarak da yaşadıkları sorundan kurtulmalarını sağlayabiliyoruz. Yapılacak muayene ile tarafınıza hangi teknikle müdahale yapılacağı bilgisi verilecektir. Bizimle hemen iletişime geçerek sorularınızı iletebilir ve randevu alabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. 

İstanbul genital estetik operasyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve iletişim için iletişim sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Yorumlar
Videolar

Hemen Ara
Whatsapp