Tüm Sağlık Sorunlarınıza Çözüm

İstanbul Labioplasti

Esra Çabuk CÖMERT

Labioplasti vajina açıklığını saran iç dudak dokusunda çeşitli nedenlerle meydana gelen sarkık görüntüyü ortadan kaldırmak amacıyla yapılan estetik ameliyattır. Son yıllarda labioplasti İstanbul kentinde sıklıkla tercih edilen ameliyatlardan biri haline geldi. Çünkü iç dudak sarkması kadınlarda hem fizyolojik hem de psikolojik olarak çeşitli sıkıntılara neden oluyor. Dar kıyafet giyememe ya da cinsel isteksizlik bu sıkıntılar arasında en yaygın olanlardır. 

Oysa yapılacak basit bir ameliyat ile bu sorundan kurtulmak mümkün oluyor. İç dudaklarda sarkma doğuştan olabildiği gibi çoklu doğumlar, hızlı kilo alıp verme gibi nedenlerden de kaynaklanabiliyor. Bu görüntü bir hastalık değildir. Asla kadınlar tarafından anomli olarak da değerlendirilmemelidir. Nasıl ki, yaşlanma ile birlikte vücudumuzun çeşitli yerlerinde sarkma meydana geliyorsa, iç dudakta da ortaya çıkan görüntü sadece bir doku sarkmasıdır. 

İstanbul Labioplasti Ameliyatı

Labioplasti ameliyatı ile iç dudaklardaki fazla doku çıkarılır ve varsa asimetrik görünüm de düzeltilir. Böylece kadınların biyolojik olarak ya da psikolojik açıdan yaşadıkları tüm bu sıkıntılardan kurtulmak da mümkün oluyor. Genel anestezi altında gerçekleştirilen ameliyat esnasında elbette ki bir acı da ağrı hissedilmiyor. 

Hastalarımız labioplasti ameliyatının ardından sadece birkaç gün sonra günlük yaşantılarına geri dönebiliyor. Uzun süreli klinik istirahatler ya da ev istirahatleri de gerekmiyor. Bu konuda aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Size daha fazla bilgi verebilmemiz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul labioplasti operasyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızı inceleyebilir, bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Videolar

Hemen Ara
Whatsapp