Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Halk arasında kalıcı kızlık zarı dikimi olarak bilinen fleb yöntemi hem son derece etkili hem de başarı garantisi verilen son derece özel bir yöntemdir. Bu yöntemde kızlık zarı tamiri uç uça zar dokusunun birleştirilerek zarın eski görünümüne ve bozulmadan önceki yapısına döndürülmesidir.

Kalıcı kızlık zarı tamiri için etrafta bulunan mukoza dokusundan özel yöntemler kullanılarak parçalar alınmakta ve bu parçalar kullanılarak baştan yeni bir kızlık zarı dokusu oluşturulmaktadır. Bu sayede kızlık zarının dikilmesinden ne kadar sonra cinsel ilişkiye girilirse girilsin mutlaka kanama meydana gelir. Üstelik bu yöntem doğum ya da kürtaj olan bayanlara da uygulanabilmektedir. Bu nedenle kürtajdan sonra kızlık zarı tamiri yaptırmak isteyen kişilere genelde bu yöntem önerilmektedir.

Zaten fleb tekniği fiyatı ile diğer yöntemlerin fiyatları arasında büyük farklılıklar bulunmamakta olup amaç kızlık zarı diken doktorlar arasından en iyisini seçmektir. Kızlık zarı dikimi Ankara gibi büyük şehirlerimizde pek çok merkez tarafından yapılmakta olup önemli olan hastanın mahremiyetinin de korunmasıdır. Kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen kişiler ne yazık ki yoğun toplum baskısı altında olan kişiler olup bu kişilerin mahremiyetlerinin de korunması gereklidir. Ancak bu şekilde kızlık zarı diktirenler tamamen başarılı bir şekilde operasyon geçirebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »