fbpx
Tüm Sağlık Sorunlarınıza Çözüm
(0506) 293 52 79
(0533) 047 27 90


Kalıcı Kızlık Zarı Tamiri / Dikimi

Esra Çabuk CÖMERT

Türkiye’de evlilik öncesi cinsel ilişki hala büyük bir tabu olarak kabul edilirken ne yazık ki bu tabuyu yıkmaya karar veren kişilerin de büyük bir bölümü bundan pişmanlık duymaktadır. Özellikle de evlilik öncesi bekaret baskısına uğrayan kadınlarda bu pişmanlık kızlık zarı tamiri yöntemi ile giderilmektedir. Geliştirilen kalıcı kızlık zarı tamiri / dikimi yöntemi ile oluşturulan yapay kızlık zarı ile bu sorun tamamen çözülmektedir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 

Bu yöntemde daha ileri teknikler kullanıldığı ve operasyonu gerçekleştiren doktorun mesleki deneyiminin üst düzey olması gerektiğinden dolayı geçici kızlık zarı tamiri yönteminde olduğundan daha maliyetli bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin mutlaka kızlık zarı tamiri fiyatları yerine bu işlem için seçilen merkezin ve doktorun kalitesini araştırmaları önerilmektedir. Bu sayede operasyonun başarısı garanti altına alınır ve daha iyi sonuçlar elde edilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranların Yorumları 

Bu alanda referans olarak alabileceğiniz en güvenilir yöntem daha önce bu işlemi yaptıran kişiler tarafından bırakılan kızlık zarı dikimi yorumları olacaktır. Sizinle aynı yoldan geçen kişilerin yapmış oldukları yorumlar sizinde gönül rahatlığı ile geçeceğiniz yollar hakkında bilgi edinerek bu aşamayı geçmenizi sağlayacaktır. Özellikle de flep yöntemi yaptıranlar tarafından yapılan yorumlar size bu konu hakkında yol göstererek operasyondan önce gerekli bilgileri edinmenizi sağlayacaktır. Yine kızlık zarı dikimi kadınlar kulübü gibi forum siteleri üzerinden bu bilgiler sürekli olarak işlenmektedir.

Diğer Yazılarımızıda Okumak İstermisiniz ?
Adet Düzensizliği Nedir? (Menometroraji)
Adet Düzensizliği Nedir? (Menometroraji)
Genital Siğil Nedir?
Genital Siğil Nedir?
Polikistik Over Nedir? Tedavi Yöntemleri
Polikistik Over Nedir? Tedavi Yöntemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
Whatsapp