Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatında Nelere Dikkat Edilmeli?

Toplumsal baskılar nedeni ile mutluluğa adım atma konusunda isteksiz olan genç kızların yaşadıkları sorunları arkalarında bırakmalarını sağlayan kızlık zarı dikimi günümüzde artık hem çok daha kolay bir şekilde yapılabilmekte hem de kızlık zarı tamiri yüzde 100 garantili olarak yapılabilmektedir. Ancak operasyonun başarısı için farklı kriterlere dikkat edilmelidir. Peki, kızlık zarı dikimi ameliyatı için nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle konunun sağlık olduğu unutulmamalı ve ucuz kızlık zarı dikimi yerine mutlaka en iyi kızlık zarı diken doktorlar konusunda araştırma yapılmalı ve fiyat ikinci plana atılmalıdır. Operasyonun yapıldığı ortamda gereken tüm hijyen kurallarına uyulması çok önemlidir. Aksi halde hastanın enfeksiyon kapma riski her zaman yüksektir. Enfeksiyon nedeni ile ilerleyen dönemlerde de ciddi sorunlar yaşanabilir. İkinci olarak ise kızlık zarı diken doktor çok iyi araştırılmalı, mesleki yeterliliği ve bu alandaki deneyimleri sorgulanmalıdır.

Alanında deneyime sahip olan doktorların yapacağı operasyonlar her zaman başarı ile sonuç verecektir. Yine doktorun hastası ile kurduğu ilişki kızlık zarı dikimi ameliyatı sonrası için büyük önem taşır. Ameliyat öncesi ve sonrası doktor hastasının sorduğu her soruya sabır ile cevap vermeli ve hastasının yaşadığı korkuları gidermesine yardımcı olmalıdır. Yine kızlık zarının dikilmesi için tercih edilecek olan merkezin hastalarının mahremiyetine gereken önemi göstermeleri, ve kimliklerinin saklanmasını sağlamaları gerekir. Ankara kızlık zarı dikimi talepleriniz için Op. Dr. Esra Çabuk Cömert aradığınız tüm yanıtları size verecek, deneyimli ve en iyi hekimler sıralamasında üst basamaklarda yer alan bir doktor olarak öne çıkmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »