Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi En İyi Doktor Ankara

Evlilik kararı alınması ile beraber kadınların yoğun stres yaşamalarına neden olan bekaretin daha önceden kaybedilmesi günümüzde gerçekleştirilen kızlık zarı tamiri operasyonları ile giderilebilmektedir. Bazı hekimlerin mesleki etik gerekçeleri sunarak yapmayı reddettikleri bu operasyonlar çoğu zaman gencecik kızların hayata tutunmalarını sağlayan incecik bir dala dönüşebilmektedir. Burada önemli olan kızlık zarı dikimi operasyonu için tercih edilen doktorun mesleki yeterliliğidir.

Kızlık zarı dikimi en iyi doktor Ankara arayışlarında tercih edilen ilk hekimler arasında yer alan Op. Dr. Esra Çabuk Cömert gerçekleştirdiği başarılı operasyonların yanı sıra aynı zamanda kurduğu doktor-hasta ilişkileri ve hastalarının mahremiyetine duyduğu saygı ile öne çıkmaktadır. Özellikle de lazerle kızlık zarı dikimi konusunda son derece başarılı olan kalıcı kızlık zarı dikimi alanında adını duyuran Op. Dr. Esra Çabuk Cömert gerek mesleki yeterliliği gerekse de operasyonlardaki başarıları ile kalitesini kanıtlamış durumdadır.

Kızlık zarının dikilmesi durumunda elde edilecek olan başarı çok önemlidir. Kızlık zarı dikimi garantisi veren doktorlar bu alanda başarılarını kanıtlamış olan doktorlardır. Lazerle kızlık zarı tamiri en çok tercih edilen yöntem olup hastanın daha hızlı iyileşmesi ve operasyonun daha başarılı olması her geçen gün bu yöntemin daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Kızlık zarı dikimi  sayesinde doktor ile anında randevu alabilir ve görüşme yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »