Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi İçin En Uygun Zaman?

Günümüzde geliştirilen özel yöntemler sayesinde kızlık zarı çok daha kolay bir şekilde tamir edilebilirken yine burada önemli olan operasyonu gerçekleştiren operatör doktorun yeteneği ve bu alandaki mesleki deneyimidir. Ankara kızlık zarı dikimi için en uygun zaman zarın bozulmasını takip eden mümkün olan en kısa süredir. Ancak günümüzde geliştirilen özel yöntemler sayesinde çok uzun zaman önce bozulan kızlık zarları da tamir edilebilmektedir.

Bu işlem için kızlık zarı adı verilen mukoza dokusu onarılır ve yeniden kızlık zarı yaratılmış olur. Bunun için kullanılabilecek farklı pek çok yöntem bulunmakla beraber lazerle kızlık zarı dikimi hem kesin sonuç vermesi hem de çok daha kısa bir sürede yapılabilmesidir. Kızlık zarı dikimi Ankara başta olmak üzere pek çok şehrimizde artık bu yöntemle yapılmaktadır. Yine lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı da diğer yöntemlere oranla daha makul seviyelerde yer almaktadır.

Kızlık zarı operasyonu bu yöntemle yaklaşık 20 dakika kadar sürmekte olup yine operasyon sonrası hastanın kontrole gelmesine ya da pansuman yaptırmasına gerek kalmamaktadır. Pek çok kişinin bu yöntemi tercih etmesindeki en önemli etkenlerden biri de yöntemin ağrısız olmasıdır. Zaten bölge lokal anestezi ilaçları ile uyuşturulmak ta bu da hastanın hiçbir acı ya da ağrı hissi duymaması sağlamaktadır. İşinde eğitim sahibi olan, deneyimi bulunan ve hijyenik bir operasyon ortamı sunulan kızlık zarı dikimlerinde hiçbir sorun yaşanmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »