Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi Kayseri

Kızlık zarı geliştirilen yeni yöntemler sayesinde başarı ile tamir edilebilmektedir. Bu sayede genç kızların büyük bir stres altına girmesine neden olan cinsel ilişkiden önce kızlık zarının bozulması sorunu da ortadan kaldırılabilmektedir. Bu operasyon kızlık zarının bozulması sonucunda yeniden bu zarın tamir edilmesini isteyen her kadına uygulanabilmektedir.

Önemli olan operasyonun gerçekleştirildiği merkezde gerekli hijyenik ortamın sağlanması ve operasyonu gerçekleştiren doktorun mesleki yeterliliğe sahip olması aranılan en önemli şartlar olmalıdır. Bu nedenle kızlık zarı dikimi Kayseri yerine Ankara gibi bu alanda hizmet veren merkezlerin ve kızlık zarı diken doktorlar sıralamasında en iyi doktorların yer aldığı illerin seçilmesi daha doğru bir karar olacaktır.

Kızlık zarı tamiri için kullanılan farklı yöntemler bulunmakla beraber kalıcı kızlık zarı tamiri operasyonunda süre sınırlaması bulunmaması ve yüzde 100 kanama garantisi verilmesidir. Geçici kızlık zarı tamiri adı verilen operasyonda ise kanama istenen cinsel ilişkiden mutlaka belirli bir süre önce operasyonun yapılması gerekir. Lazerle kızlık zarı tamiri operasyonunda ise dokuların lazer ile kesilmesi sonucunda daha az bir hasar verilmesi sayesinde kısa sürede iyileşmeyi sağladığı için son günlerde daha fazla tercih edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »