Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

KIZLIK ZARI KANAR MI?

Türkiye’deki en önemli konulardan biri….KIZLIK ZARI…

Neden kızlık zarı denmiş biliyormusunuz? Çünkü Hymen,Yunan mitolojisinde evlendirme Tanrısı’dır. Apollon ve ilham perilerinden birinin oğludur.Yunan mitolojisinde elinde düğün meşalesi tutan genç bir delikanlı olarak tanımlanır.Bu yüzden kızlık zarına hymen denir….

Yunanlılar için bile gerdek gecesi önemliymiş :))Kızlık zarı vajen girişinin ağzında asıl amacı o bölgedeki hijyeni sağlamakla görevli bir yapıdır.Soğan zarı gibidir.Kızlık zarı DELİNMEZ çünkü zaten deliktir,YIRTILMAZ çünkü soğan zarı kıvamındadır,esner ve de yırtılmaz,PATLAMAZ çünkü zaten delik olan bir şey nasıl patlar?Peki sorabilirsiniz ilk gece ne kanar?

İlk gece kız o kadar çok kendini kasar ki şimdi birşey olacak,ağrım sızım olacak diye,adam da iyice isteklidir ve de kızı zorlarsa o zaman hem vajenden hem de kızlık zarının en küçük bir yerinden kanama olur. Ankara kızlık zarı dikimi doktorları arasında seçim yaparak rahat ediniz.

Peki çok mu kanar?Asla…. Leke leke 2-3 damla kanar ve biter.Sonrasında o bölge yara yeri gibi olduğundan ben 2-3 gün daha cinsel ilişki önermem….

Bu yazdıklarım daha çok vajinusmus hastalarıyla ilgili…Unutmayın kızlık zarı sizin zihninizden ve fantezilerinizden büyük değil….En güzeli iyi bir sevişmeye odaklanın ve ilk gecenizin keyfini çıkarın….Size son olarak diyorum ki iyi adamlarla iyi yerlerde karşılaşın…Severek yaptığınız hiçbirşeyden pişman olmayın,oldu ki pişman oldunuz geleceğiniz tek adres var ki o da benim:)))

Sevgiyle kalın…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »