Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Ankara’da Güvenli Kızlık Zarı Dikimi Yapan Doktorlar

Kızlık zarının yenilenmesi ya da kızlık zarı tamiri olarak bilinen ve en çok tercih edilen genital operasyonları arasında yer alan kızlık zarı dikimi Ankara’da pek çok merkez tarafından uygulanmaktadır. Ancak burada önemli olan operasyonun başarılı olabilmesi için kızlık zarı dikimi diken doktorlar arasından en iyi belirleyebilmektir. Konu kızlık zarının dikimi olduğu için etik açıdan doktorun yine güvenilir ve bu alanda deneyimli olması çok önemlidir.

Ankara’da güvenli kızlık zarı diken doktorlar arasında ilk sıralarda hiç şüphesiz Op. Dr. Esra Çabuk Cömert yer almaktadır. Yurt içerisinde ve yurt dışında aldığı pek çok ödül ve sertifika ile mesleki yeterliliğini kanıtlayan Çabuk Cömert aynı zamanda hastalarına olan yaklaşımları ve onların mahremiyetine gösterdiği önem ile de başarılarını sürdürmektedir. Lazerle kızlık zarı dikimi konusunda bu güne kadar pek çok başarılı operasyon gerçekleştiren ve hastalarının tümünden büyük beğeni toplayan Op. Dr. Esra Çabuk Cömert bu sayede Ankara kızlık zarı diken doktorlar sıralamasında üst basamaklara adını yazdırmayı başarmaktadır.

Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi ve mikrocerrahi yöntemi ile kızlık zarı dikimi alanlarında da hizmet veren Cömert kalıcı kızlık zarı dikimi ile hastalarına daha mutlu bir cinsel yaşamın kapılarını açarken onların toplumsal baskılara karşı dayanmaları konusunda da destek olmaktadır. Yapılan lazerle kızlık zarı dikimi fiyatları biraz daha yüksek olmakla beraber gerek uygulamanın daha başarılı olması gerekse de hastanın daha kısa sürede kendisini toplaması nedenleri ile tercih edilmektedir.

 1. Cevapla özlem

  Esra ganim acil gorusmemiz lazim zamanimiz kısıtlı bi numara verirseniz aramam için

 2. Cevapla özlem

  Kizlik zari dikimi icin bilgi almamiz gerek

  • Cevapla Esra Çabuk CÖMERT

   Özlem hanım bana cep numaramdan dönebilirsiniz.numaram:05062935279

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »