Tüm Sağlık Sorunlarınıza Çözüm

Ankara Lüks Doğum Paketleri

Esra Çabuk CÖMERT

Doğum Paketi Neden Önemli?

Bebek bekleyen çiftler için tatlı bir heyecan yaşamanın yanı sıra tüm masrafların karşılanması ve ekonomik bir şekilde doğum sürecinin geçirilmesi de önemlidir. Bu tür durumlar için kişiler farklı tercihlerde bulunsa da iyi bir hastanede iyi bir hizmeti alınması gerekir. Doğum basit bir süreç olmadığı için hem annenin hem de bebeğin sağlığı adına kesinlikle tıbbi açıdan herhangi bir tasarruf sağlanmamalı, tüm imkanlar sunulmalıdır. Bu durum bazen yüksek ücretlerin ödenmesini gerektirebildiği gibi hastaneler tarafından sunulan özel hizmetler bu aşamada artık süreci çok daha kolay hale getirmektedir. Öyle ki doğum paketleri ile birlikte hamilelik başlangıç aşamasından itibaren uygun bir şekilde destek almak mümkündür. Bu yönde hizmet veren merkezlerin tercih edilmesi kişilerin ekonomik anlamda avantaj elde etmesini sağlar.

Uygun Paketler, Ekonomik Doğum

Hamilelik başlangıcı ile birlikte çeşitli testler, tahliller yapılması gerekir. Aynı zamanda iğne ve ilaçların da kullanılması gerekebileceğinden kişiler için tüm bunlar ayrı bir masraf yaratır. Bu masrafın önlenebilmesi adına ise doğum paketi büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Öyle ki hastaneler tarafından hazırlanan paketlerde bir hamile kadının ihtiyaç duyabileceği tüm tıbbi destek dahil edilir. Böylece kişilerin tek bir ücret ödeyerek kolay bir şekilde hamilelik ve doğum sürecini atlatabilir.

Bu aşamada kişilerin dikkat etmesi gereken bazı detaylar vardır. Öyle ki bazı hastanelerde kısmi hizmetler pakete dahil edilebileceği için kişilerin paket seçimlerinde bu hizmetlerin neler olduğunu detaylı bir şekilde öğrenerek kişilerin daha sonradan sorun yaşamaması gerekir. Böylece hangi hizmetler için ödeme yapılmayacağı bilineceğinden kişilerin hastane süreci daha iyi bir şekilde atlatılabilir.

Doğum Paketleri

Hastaneler tarafından sunulan bu hizmetlerde standart olmadığı gibi fiyatlarda da değişiklik görülmektedir. Bu bakımdan kişilerin hamilelik süreci ile birlikte doğum paketi hizmeti almak istemesi halinde tüm hastaneleri araştırması ve bu hastaneler arasından en uygun fiyat, en uygun hizmeti tercih etmesi gerekir. Böylece hem anne için hem de baba için bebeğin dünyaya geleceği süreç çok daha uygun ve sorunsuz olacaktır.

Kişilerin ödeme noktasında da taksitli bir şekilde imkanı olabildiği için kişilerin doğum paketlerini tercih etmesi adına çok farklı cazip seçenekler vardır. Bu konuda belirtilen detaylara ne kadar dikkat edilirse, alınacak hizmet bir o kadar iyi olacaktır. 

Doğum Sonrası

Bebek ve anne sağlığında uzman hekimlerin dikkatli bir şekilde kontrollerde bulunması ve hastaneye giriş ve çıkış sürecinde tüm aşamaların eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi gerekir. Sağlık önemli olduğu gibi yapılacak bir hata ya da küçük bir ihmal dahi bebek ya da anne sağlığında ciddi tehlikeler yaratabilir. Bu nedenle kişilerin doğum paketi tercihlerinde mutlaka tüm kriterleri göz önünde bulundurması gerekir. Doğum paketleri son dönemlerde çoğu çiftin tercih ettiği bir hizmet olduğu gibi sizler de bu konuda işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Doğum Paketleri Hangi Hastaneleri Kapsıyor?

Esra Çabuk Cömert doğum paketleri Ankara’da Memorial, Tobb Etü, Güven ve Bayındır Hastanelerini kapsıyor. Size yakınlığına göre tercih edebileceğiniz bu hastanelerde avantajlı fiyatlar ile doğum sürecinizi başlatabilirsiniz.

Bu bölümde doğum ve doğum paketleri üzerinden tüm sıkça sorulan sorulara ve cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Doğum yerleriniz nerelerdir ?
Özel hastaneler.
Hangi Hastaneler ile çalışıyorsunuz?
Hrs, Lokman HekimAkay ,Güven, Memorial,Tobb Etü, Bayındır
Doğum Paketi Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?
5900TL
En Ekonomik Doğum Paketi Hangisi ?
Mini Lüks Paket
Hangi doğum türlerini tercih etmeliyiz ?
Normal Doğum
Paketin İçinde Neler Var?
Hastane Ücreti, Anestezi Ücreti, Refakatçi, 1. ve 5 . kontroller 10 adet muayane
Yorumlar
Videolar

Hemen Ara
Whatsapp