Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Genital Estetik Ankara

Kendilerini daha mutlu hissetmek isteyen kadınların sayıları arttıkça genital estetik operasyonlarının sayıları da artmaya devam ediyor. Genital estetik Ankara başta olmak üzere pek çok ilde yapılırken artık geliştirilen üstün yöntemler sayesinde hem operasyonlar çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor hem de operasyon sonrası hastanın iyileşme süreci oldukça kısalıyor.

Genital Estetik Fiyatları 

Genital estetik operasyonları için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu alanda hizmet veren en iyi isimle çalışmaktır. Yani dikkate alınması gereken genital estetik fiyatları değil bu operasyonu yapacak olan doktorun mesleki yeterliliği ile seçilen merkezin sunduğu imkanlardır. Bunları sağlayan merkezlerde yapılacak olan operasyonlarda hem elde edilecek olan başarı çok daha yüksek olacak hem de hastanın günlük yaşantısına dönmesi çok daha kolay olacaktır.

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Kadınların en çok tercih ettikleri genital estetik ameliyatları arasında yer alan vajinoplasti ameliyatı aynı zamanda günümüzde en çok yapılan ameliyatlar arasında yer almaktadır. Özellikle de çok sayıda normal doğum yapan ya da iri doğum yapan kadınlarda daha sık görülmekle beraber ilerleyen yaşla beraber vajina da genişleme meydana gelir.

Bazen bu genişleme vücudun tolere edemeyeceği kadar hızlı bir şekilde gerçekleştiği için cerrahi müdahale yapılması zorunlu hale gelir. Yapılan vajina daraltma ameliyatı öncesi ve sonrası paylaşımları hastalarda elde edilen başarıyı oldukça net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »