Tüm Sağlık Sorunlarınıza Çözüm

Genital Estetik, Vajina Estetiği Ankara

Esra Çabuk CÖMERT

Alt Bölge Şekil Bozuklukları

Ne demek istiyorum alt bölge şekil bozuklukları derken? İç dudakların normalden büyük olması, dış dudakların kocaman olması(bikini giyerken öndeki kemik veya yağ yapısına bağlı şişkinlik olması),vajinal genişlik olması, vajinal darlık olması, cinsel isteksizlik yaratan g noktasının olmaması gibi birçok sıkıntılı durumu tanımlayabiliriz.Tıpta hepsinin bir çaresi var…. Kot giyemiyorum, tayt giyemiyorum, epilasyon yaparken zorlanıyorum gibi şikayetlere artık son…. Labioplasti operasyonları artık bu şikayetlerin sonlanmasında yeni bir seçenek…. Cerrahi veya lazerle alt bölge çıkartılarak çok daha güzel bir şekil haline gelebiliyor.

Yine vajinadan ilişki sırasında ses gelen hastalar, eşiyle birlikte olamayan hastalarda da vajina daraltma operasyonları önemli bir seçenek. Lazerle olabildiği gibi cerrahi olarak da daraltılabiliyor.Ve son olarak G noktası dediğimiz yapının büyütülmesi operasyonları da cinsel isteksizlikte iyi bir tercihtir.Tüm bunlar Opr.Dr.Esra Çabuk Cömert’in sihirli elleri ile buluşunca %100 memnuniyet kaçınılmaz oluyor. Hepinizi kliniğimize bekliyoruz...

Sevgiler…

Opr.Dr.Esra Çabuk Cömert

Ankara Genital Estetik Fiyatları

Kadınlar, erkeklere göre dış görünüme ve bakıma daha fazla özen gösterdiği gibi bu konuda özel bölgeler ilk sırada yer alır. Kadınlar düzenli olarak yaptığı ya da yaptırdığı bakımlarla hem daha iyi hissetmek hem de güzel görünmek isterken bu konuda farklı yenilikler de bir bir çıkmaya devam ediyor. Özellikle genital bölgeye yönelik sunulan hizmetlerde, estetik imkanının getirilmesi pek çok kadının bu konudaki sorununa da çözüm getirmiş durumda. Sağlıklı ve mutlu bir cinsel birliktelik için kişilerin kendine ve vücuduna güvenmesi gerekirken, vücudundaki durumdan rahatsız olan kadınlar için bu durum çok ciddi sorunlara yol açabiliyor. Bu nedenle de artık genital estetik ile birlikte bu konudaki sorunları daha kolay bir şekilde atlatabilmek mümkün.

Neden Genital Estetik?

genital estetik, kadınların genital bölgelerindeki rahatsızlıklarından kurtulmasını sağlıyor. Öyle ki eğer bölgede görünüm açısından bir memnuniyetsizlik varsa, genital estetik ile birlikte bu sorunun üstesinden gelmek mümkün. Bu operasyonları tercih eden kadınların büyük bir bölümü görünümden rahatsız olduğu için bu yönde bir karar verirken, bazıları da memnun olsa dahi daha iyi ya da farklı bir görünüm istediği için operasyon yaptırmak istiyor. Sunduğu özel seçeneklerle, kişiye özel ve farklı bir hizmet olan bu operasyonlarda kadınlar için ilk önce muayene gerçekleştirilir ve sonrasında tedaviye uygun bulunması halinde operasyonlara başlanıyor. Aynı zamanda uzman doktor tarafından yapılacak incelemeler ile birlikte mevcut sorunların neden kaynaklandığı ya da yapılacak tedavi ile birlikte nasıl bir sonucun elde edileceği gibi konular hastaya detaylı bir şekilde aktarılıyor. Gizlilik esasına dayalı bir şekilde yapılan bu işlemlerde hasta ve doktor haklarına saygılı bir şekilde siz de iyi merkezlerden kolay bir şekilde destek alabilirsiniz.

Türkiye’de Genital Estetik Hizmetleri Neler?

Türkiye genelinde pek çok sağlık merkezinde kadınların genital estetik gibi konularda destek alması mümkün. Farklı cihaz ve yöntemlerle sunulan bu hizmetlerde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar olduğu gibi kişilerin doğru yerlerden hizmeti alması, yaşanacak soruları önleyeceği gibi operasyonlardan en iyi sonucun alınmasını da sağlayacaktır. Bu bakımdan alınacak hizmet her ne olursa olsun kişilerin bölgedeki en iyi sağlık merkezlerini tercih ettiğinden emin olması gerekir.

genital estetik gibi operasyonlar, kişilerin cinsel organlarına yönelik yapılacağından dolayı hijyene ve sağlık açısından tüm şartların yerine getirildiğinden emin olunmalıdır. Aksi halde çok iyi bir görünüm sağlanmış olsa da farklı sağlık sorunlarının yaşanması, istenmeyen durumlar olacaktır. Bu nedenle öncelikli olarak tıbbi açıdan yeterli şartlara sahip olan yerlerin tercih edilmesi gerekir.

 

Dikkat edilecek bir diğer durum ise merkezin bu alanda uzmanlığının iyi olmasıdır. Eğer operasyonu yapacak grup, bu alanda deneyimli değilse, istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Kadınlar daha iyi bir görünüm için genital estetiği tercih etse de kötü bir operasyon ile birlikte durum çok daha kötü olabilir. Üstelik kalıcı değişikliklerin ortadan kaldırılması mümkün olmadığı gibi tekrarlayan operasyonların yaptırılması da zorunlu olabilir. Bu nedenle bu tip risklerin alınmaması ve güvenli bir şekilde operasyonların yaptırılması adına kişilerin ilk olarak merkez seçimine dikkat etmesi gerekir. Türkiye genelinde bu alanda başarılı ve popüler durumda olan merkez sayısı oldukça fazladır ve bu bakımdan bölgenize yönelik yapacağınız araştırmalar ile birlikte sizlerden iyi desteği sunacak merkezi belirlemeniz de kolaydır. Üstelik sadece genital estetik konusunda değil, kadınların ihtiyaç duyduğu diğer sağlık ve bakım hizmetlerinde de iyi bir merkez bularak her zaman destek alabilirsiniz.

Vajen Estetiği Sonrasında Vajinada Yeniden Genişleme Olur Mu?

Vajina ile alakalı olarak görüntü sorunu veya genişlik tarzında sorunlarınız olabilir. Bu sorunlar için vajen estetiğine başvurmak oldukça rahat ve kolay olacaktır. Yapılan işlemler sonucunda istediğiniz görüntü ve elastikiyet yakalanır.

Her operasyondan sonra olduğu gibi bu operasyon sonucunda da kesin bir şekilde dikkatli olunması gerekir. Ek olarak genetik yatkınlık veya doğum yapılması gibi doğrudan vajinayı etkileyen olaylar yaşanması halinde vajen estetiği olmuş olsanız bile yeniden genişleme yaşanması söz konusu olabilir.

Bunun için vajen daraltılmasından sonra vajina ile alakalı tüm noktalarda dikkatli olmak ve toparlayıcı hareketleri hayatınızın bir parçası haline getirmeye çalışmak oldukça gereklidir.

Bu bölümde Genital estetik üzerine sıkça sorulan sorulara ve cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Genital İçin Yaş Sınırı Var mı?
Hayır
Neden Genital Estetik?
Kendinizi iyi hissetmek ve mutlu cinsellik
Genital Estetik Cerrahi Bir Operasyon mu?
Evet
Operasyon Süresi Ne Kadar Cinsel İlişkiye Girilmez?
20 Gün
Operasyonlar Ne kadar sürüyor?
30-45dk arası
Anestesi Uygulanıyor mu?
Evet
Hangi Alanları Kapsıyor?
Vajina Daraltma , Vajina Şekil bozuklukları
Yorumlar
Videolar

Hemen Ara
Whatsapp