Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Ankara Kızlık Zarı Dikimi

Türkiye’de dünyada, çeşitli sosyal sebeplerden ötürü, kadınların en önemli sorunları arasında zaman zaman yer alan kızlık zarı, bilimsel ismi ile hymen bölgesi, toplumsal normlardan ve ailesel baskılardan ötürü problem yaratabilmekte. Birçok sebepten ötürü yırtılabilen kızlık zarı bazı kadınlarda doğuştan belli özelliklere sahip olduğu için kanaması söz konusu olmayabilen de bir yapı. Bu yazımızda kızlık zarının özellikleri nelerdir, kızlık zarı dikim operasyonları nasıl yapılır, İstanbul İzmir Ankara gibi büyükşehirlerde kızlık zarı operasyonlarının fiyatları nedir gibi sorulara yanıtlar hazırladık. Aynı zamanda kızlık zarı dikimi anlaşılabilir mi gibi daha çok merak edilen, önemli sorular için de sizleri aydınlatmayı amaçlıyoruz.

Kızlık zarı: Nedir, neden önemlidir?

Vajina bölgesinin, dışından birkaç santimetre içeride yer alan kızlık zarı, oldukça ince bir yapıya sahiptir. Kızlık zarı zedelenmesinin de nedenlerinden başlıcası, soğan zarı inceliğindeki narin yapıdan kaynaklıdır. Çok şiddetli olmayan bir fiziksel etki dahi kızlık zarının bozulmasına neden olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse belli sporları icra ederken veyahut mastürbasyon esnasında, kızlık zarında yırtılma gerçekleşmesi çok olası bir durumdur. Binlerce yıllık insanlık tarihinde kızlık zarı asırlardan gelen kültürel etkiler ile, bekaretin bir simgesi haline gelmiştir. Ancak kızlık zarının biyolojik olarak kadın bedenine sağladığı fayda, vajinanın iç kısmına mikropların ve virüslerin geçmesini engellemektir. Türkiye’de olduğu gibi Amerika’da da, Avrupanın birçok ülkesinde de kızlık zarı bekareti ifade eden bir olgu haline gelmiştir.

Kızlık zarının bilimsel ismi, Latince kaynaklı hymen sözcüğüdür. Latince hymen olarak bilinen kızlık zarı odaklı operasyonların ismine de hymenoplasti denir. Hymenoplasti alanında uzman doktorlar, profesyonel bir şekilde ve herhangi bir sağlık riski teşkil etmeden kızlık zarı dikim operasyonunu yapabilirler.

Ankara Kızılay Kızlık Zarı Muayenesi İçin Kliniğimize Uğrayın:

Ankara Kızılay Kızlık Zarı Dikimi Anında Bilgi İçin;
Randevu:(0533) 047 27 90

Doktorla İletişim:(0506) 293 52 79

 

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır?

Kızlık zarınızın bozulduğuna dair işaretleri anlamak için, bilimsel olarak geçerli nedenleri sıralayalım. Bazı insanlar, kızlık zarı konusunda inandıkları hurafelerden yola çıkmaktadır, ancak durum her zaman aynı olmayabiliyor. Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ve hangi durumlar bunun bir belirtisidir? Kızlık zarınızın bozulması, adet döngünüzü etkiler mi? İşte kızlık zarı bozulma belirtileri…

Kızlık zarı bozulmasında genellikle iki temel durum mevcut. Spesifik vakalar zaman zaman söz konusu olsa da, temel olarak iki tip bozulmadan söz edilir; kısmi bir yırtılma ile genel bir kızlık zarı yırtılması durumlarında ortaya çıkan fiziksel sonuçlar farklıdır.

Yırtılan kızlık zarı nasıl anlaşılır?

Eğer kızlık zarınızda bir  yırtıl söz konusu olduysa, en önemli belirtisi kan toplanmasıdır. Bazı kadınlarda yırtık izleri kısmi dahi olsa gözle görülür derecede ciddi olabilir. Kızlık zarının yan kısımlarında morluklar olması da aynı şekilde, bir yırtılma vakasının habercisidir.

Kızlık zarı kanaması olmazsa ne yapmalı?

Kızlık zarında özellikle ilk gece ilişkilerinde bir yırtılma, dolayısı ile kan gelmezse bu birçok kişi için gergin bir sonuçtur. Ancak kızlık zarı kanı gelmemişse, bunun farklı nedenleri de olabilir. Bunların en başında, kızlık zarının yuvarlak tipli olması gösterilebilir. Zarın türlerine göre, birkaç farklı kızlık zarı çeşidi söz konusudur. Eğer kızlık zarının ortasında, geniş ve yuvarlak bir yapı olursa, bu birçok kişi için kanama olmaması anlamına gelir. Eğer kan gelmediği taktirde doktora gidilirse ve bir inceleme yapılırsa, bunun nedeni de anlaşılacaktır.

Kızlık zarının ortasında yuvarlak bir bölge olması dışında aynı zamanda, kanamama konusunda bir diğer neden de kızlık zarının çok kalın olması diyebiliriz. Çok kalın olan kızlık zarlarında yırtılma söz konusu olmayabilir. Bu durumda farklı bir müdahale olmaktadır, kızlık zarı dikim işlemleri kapsamında da değerlendirilebilecek, jinekologların ve hymenoplasti alanında çalışan doktorların çalışma alanına giren bu durumun adı himektomidir. İnsanlar, bu cerrahi alanına ve insanların yaşadıkları spesifik sorunlara hakim olmadıkları için, yargısız infaz yapabilmeler.

Kızlık zarı konusunda diğer bir bilinmeyen, ancak sorun yaratan durum da stres kaynaklı, zarın geri çekilmesidir. Bazı kadınlar, özellikle de eşi kızlık zarı konusunda takıntılı olanlar ilişkiye girme esnasında kendilerini kasarlar. Vücut buna bir tepki olarak, kızlık zarının geri çekilmesini sağlayan hareketler yapar. Birkaç cm içeri gömülen kızlık zarı, büyük ihtimalle yırtılmamakta ve kanama olmamaktadır. Bu durum yaşanırsa yapılabilecek en iyi şey, bir jinekologa görünmektir.

Kızlık zarı bozulması esnasında yaşanan acı yüksek midir?

Kızlık zarı, yapısı gereği çok ince bir zar olduğu için, ciddi bir ağrı ya da sancı yaşanmamaktadır. Kızlık zarının bozulması esnasında olabilecek en yüksek ağrı, çok ince bir sızı olabilir. Eğer kızlık zarı bozulması esnasında canım çok acır mı diye bir düşünce içindeyseniz, merak etmeyin. Kızlık zarının bozulması, can acıtan türden bir fiziksel durum değildir.

Masturbasyon esnasında kızlık zarı bozulur mu?

Kadınların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de masturbasyon esnasında kızlık zarının bozulup bozulmadığıdır. Masturbasyon, cinsellik ya da fiziksel anlamda herhangi bir negatif yönü olmayan bir harekettir. Masturbasyon size sadece aradığınız cinsel hazzı yaşatan bir durumdur. Ancak masturbasyon esnasında vajinadan içeri birkaç santimlik bir giriş kızlık zarını bozabilmektedr. İnce zar bir yapı, eğer bir parmağın ciddi bir fiziksel müdahalesine uğrarsa, çok rahat bir şekilde bozulabilmektedir. Bu yüzden kızlık zarını önemsiyorsanız, dikkatli olmalısınız.

Kızlık zarı dikimi hangi yöntemlerle yapılmaktadır?

Gelelim zedelenmiş ve yırtılmış kızlık zarları için nasıl operasyonlar ile kızlık zarı dikiminin gerçekleştiği konusuna. Kızlık zarı dikim operasyonları, yani hymenoplasti işlemleri iki modeldedir. Temel olarak iki kızlık zarı dikimi mevcut, bunlar “kalıcı kızlık zarı dikimi” ve “geçici kızlık zarı dikimi”dir. Kızlık zarı dikim operasyonun kalıcı ya da geçici olması durumuna göre fiyatları da değişmektedir, etkileri de değişmektedir. Bu yüzden dikim modeline karar vermeden evvel bir jinekologa danışmanızda kesinlikle fayda vardır. Şimdi kalıcı kızlık zarı dikimi işlemlerinin özelliklerine gelelim.

Kalıcı kızlık zarı dikimi: Flep yöntemi

Kızlık zarı dikimi konusunda en geçerli yöntemlerden birisi olan flep yöntemi, uzun vadeli yani kalıcı kızlık zarı tamiri olarak da biliniyor. Flep yöntemi, bilimsel anlamda doku kaydırma yöntemidir. İlk cinsel ilişkide, kızlık zarından kaynaklı kanamanın aynısına yol açan flep yöntemi, kalıcı kızlık zarı dikimi araştırması yapanların karşısına çıkacak bir tür işlemdir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi: Mikrocerrahi yöntemi

Flep yöntemi dışında bir diğer kalıcı kızlık zarı dikim yöntemi de mikrocerrahidir. Mikrocerrahi operasyonu, isminden de anlaşılacağı üzere kızlık zarının yırtılmış kısımlarını, ince bir cerrahi operasyonla tekrardan bir araya getirme işlemidir. Mikrocerrahi operasyonu, flepe göre daha güvenilir ve net sonuç veren bir yöntemdir. Ancak mikrocerrahi ile kızlık zarı dikim işlemi için nispeten daha ileri düzey, deneyimli bir doktor ile anlaşmanız önemli olacaktır. Deneyim ve profesyonellik isteyen bir kızlık zarı dikim operasyonu türüdür.

Kısa vadeli kızlık zarı dikim operasyonları

Kalıcı kızlık zarı operasyonlarının dışında bir diğer model de kısa vadeli kızlık zarı dikim işlemidir. Bu işlemden genellikle yakın zamanda evlenecek kadınlar faydalanmaktadır. Kısa vadeli kızlık zarı dikim işlemlerinde, vajinanın daraltılması işlemi yapılmaktadır ve bu durumda 1 ile 7 gün arasında, kızlık zarı zedelenmesi durumunda aynı şekilde kanama söz konusu olmaktadır. Tercihinize göre uzun vadeli kalıcı kızlık zarı dikim operasyonları ya da kısa vadeli operasyonlar sizin için daha uygun olabilir. Bu konuda bilgi almak için, uzman jinekolog ile görüşmenizi öneririz.

Kızlık zarı dikim operasyonu faydalı bir cerrahi işlem midir?

Yazımızda belirttiğimiz gibi, kızlık zarı son derece doğal ve narin bir yapıdır, bir şekilde zarar görmesi de çok olası bir durumdur. Ancak her şeye rağmen bilinçsizlik ve eğitimsizlik kaynaklı, birçok insan kızlık zarını bekaret simgesi olarak gördüğü için olası bir kızlık zarı kanamaması durumunda ciddi ihtamlar yöneltebilmek hatta kimi zaman evlilikler bitebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için, ciddi bir hymenoplasti operasyonu geçirerek bu riski ortadan kaldırmak elinizde. Kızlık zarı dikimi operasyonu kadınlar için faydalı bir işlemdir. Kızlık zarı dikiminden önce özgüvenini kaybetmiş ve ürkek davranan birçok kadının kendine güveni gelmekte ve hayatında daha emin adımlarla ilerlemektedir.

Hangi doktorlar kızlık zarı dikim operasyonu yapabilir?

Tıbbi anlamda düşünürsek, jinekolog doktorlar kızlık zarı dikim operasyonu konusunda yetkindir. Ancak her jinekolog da kızlık zarı dikim işleminde uzman değil. Bu anlamda sadece, hymenoplasti uzmanı doktorlara bu konuda gitmelisiniz. Kadınlar açısından ciddi bir önem teşkil eden konu olmasından ötürü, sadece alanında uzman doktorlara bu operasyon için gidilebilir.

Kızlık zarı operasyonlarında başarı oranı nedir, risk var mı?

Kızlık zarı dikim işlemleri, çok yüksek bir başarı ortalamasının olduğu operasyonlardır. Eğer alanında uzman ve hymenoplasti konusuna hakim bir plastik cerrah ile bu operasyoun gerçekleştirirseniz, %100 başarılı bir sonuç sizi bekliyor.

Kızlık zarım esnek ya da geride, ben de zarımı diktirebilir miyim?

Kızlık zarının birçok farklı durumu söz konusu oluyor. Bunların arasında, doğal bir şekilde kızlık zarı geride olan kadınlar da mevcut, kızlık zarı çok fazla ensek olanlar da. Neticede bir kanama olmayacağı için size sorun yaşatabileceğini düşündüğünüz kızlık zarı durumu için, operasyona girebilirsiniz. Kızlık zarları üzerinde yapılan mikrocerrahi işlemler ile esnek ya da geride olan kızlık zarları, normalde olması gerektiği formuna kavuşturulabilmektedir.

Kızlık zarımı diktirdim, eşim ya da sevgilim anlar mı?

Kadınların kızlık zarı dikim işlemleri konusunda en çok merak ettiği hatta endişelendiği konuların başında, kızlık zarı dikimi gerçekleştikten sonra birlikte olunan partnerin bunu anlayıp anlamayacağıdır. Kızlık zarında bir operasyon yapıldığını anlamak için ciddi bir jinekolog olmak ya da adli tıp gibi spesifik bir alanda yetkin olmak gerekmektedir. Herhangi bir insanın kızlık zarı operasyonunu fark etmesi neredeyse imkansızdır.

Kızlık zarı neden bozulur? Bozulmaması için neler yapmalısınız?

Kadınların hassas olduğu bir konu olan kızlık zarı konusunda merak edilen en önemli sorulardan birisi de, kızlık zarları tam olarak hangi nedenden ötürü bozulmaktadır? Sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu? Uzmanlara göre sürtünme ile ilişki yoluyla kızlık zarı bozulması imkansıza yakın bir durumdur. Ancak çok ciddi bir fiziksel müdahale belki de nadiren bu duruma yol açabilir. Parmak ile müdahalede özellikle de mastürbasyonda kızlık zarının bozulma durumuna sık rastlanmaktadır.

Kızlık zarı muayenesi yaptırmak için kaç yaşında olmak gerekli?

Bazı insanların kafasındaki soru işareti, yasal olarak kızlık zarı operasyonuna girmek için, alt sınır olarak kaç yaşında olmak gerektiği. Türkiye’de kızlık zarı operasyonu için gerekli alt yaş sınırı 18’dir. 18 yaşına girmiş herkes, herhangi bir uzmana danışmadan direkt olarak profesyonel bir jinekologa giderek, kızlık zarı dikimi için başvurabilir. Ancak 17 yaş ve altındaki kişiler için anne veya babadan yazılı izin alınması, kızlık zarı dikimi için bir gerekliliktir. Kısacası herhangi bir yasal engeli bulunmayan kızlık zarı diktirme işleminin tek kuralı, 18 yaşı dolduruyor olmaktır.

Eşiniz ya da sevgiliniz, partneriniz kızlık zarınızın diktirildiğini anlar mı?

Birçok kadın tarafından, sosyal şartlardan ötürü büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen kızlık zarı diktirme operasyonunda en çok korkulan konular arasında ‘kızlık zarı dikim işlemi anlaşılır mı’ sorusu yer tutuyor. Flep ya da mikrocerrahi tekniği olsun, diğer operasyon türleri olsun, bir insanın kızlık zarı operasyonunu fark etme ihtimali hemen hemen yoktur. Bu işlemi sadece, çok profesyonel bir jinekolog fark edebilir. Bu durumda da, korkmanız gereken bir konu yoktur. Eşiniz ya da sevgiliniz, böyle bir işlem düşünürseniz bunu asla fark edemez.

Ankara Kızlık zarı dikimi fiyatları

Şimdi gelelim İstanbul, Ankara, İzmir gibi yerlerde ve Konya, Gaziantep gibi yerlerde kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne durumda olduğuna. Kızlık zarı dikim operasyonlarında en yüksek rakamlar İstanbul’da karşımıza çıkıyor. İstanbul’da flep ve mikrocerrahi kızlık zarı dikim operasyonlarının fiyatları 2 bin TL düzeyinden başlamakta. Ankara kızlık zarı dikimi fiyatları’da 2750 TL ,  İzmir’de 1800 TL alt sınırından başlamaktadır. Konya’da 3 bin TL, Kayseri’de 3100 TL fiyatlarından başlayan kızlık zarı dikim operasyonları, Antalya’da ise 3 bin TL ortalamada karşımıza çıkıyor. Ancak tabii ki flep ve mikrocerrahi gibi uzun vadeli, kalıcı kızlık zarı dikim işlemlerinin fiyatlarının dışında aynı zamanda daha geçici yenilikçi yöntemler de mevcut.

Yapay kızlık zarı nedir, fiyatı nedir?

Cerrahi yöntemler dışında, son dönemde bazı kadınlar arasında tercih edilen yapay kızlık zarları da ameliyatsız kızlık zarı operasyonu olarak biliniyor. Ameliyat olmadan kızlık zarı diktirme olarak da bilinen bu ürünlerin fiyatları 200 TL ortalamasındadır. Ancak yapay kızlık zarlarının, operasyonlara nazaran çok da güvenilir olmadığı bilgisini de sizlerle paylaşalım, zira hayatınızın önemli bir döneminde kullanacağınız bu ürün eğer istediğiniz düzeyde olmazsa ve sorun yaratırsa, sizin için olayın bir anlamı kalmamaktadır. Bu yüzden her zamanki gibi önerimiz kızlık zarı ile ilgili ameliyatsız bir yapay ürün düşünürseniz yine de bir jinekolog ile görüşmenizdir.

Yapay kızlık zarlarının dışında aynı zamanda sahte kızlık aparatları olarak vajina daraltıcılar, tampon temizleyiciler de kadınlar tarafından kullanılıyor. Modern tıp, sürekli olarak kızlık zarı bozulması durumuna karşı yeni önlemler geliştirse de en iyi yöntemin, en sağlıklı işlemin kızlık zarı dikimi operasyonu olduğunu söylememize gerek dahi yoktur.

Kızlık zarım bozuk, ne yapmalıyım?

İlk olarak kesinlikle strese, depresyona girmemenizi öneriyoruz. Kızlık zarı operasyonları artık hem uygun fiyatlı hem de her şehirde gizlilik içinde ve çok rahatlıkla yapılabilen işlemlerdir. Psikolojinizi bozmadan, kendinize haksızlık etmeden hayatınızı sürdürün. Bu konu ile ilgili, yaşadığınız yere yakın bir jinekolog mutlaka hizmet vermektedir, en iyi yöntem yakında yer alan bir jinekologa gidip, hymenoplasti alanında alacağınız bu hizmet ile ilgili bilgi almaktır.

Namus hiçbir zaman iki bacak arasında olmadığı gibi, birçok farklı nedenden ötürü bozulabilen kızlık zarının zedelenmesi asla canınızı sıkmanızı gerektirecek bir konu değildir. Web sitemiz üzerinden bizden bilgi alabilirsiniz.

 1. Cevapla Asena

  Ben kizlik zarimi diktirmek istiyorum fakat suan evlenmeyi dusunmuyorum.ama zari simdi diktirmek istiyorum.erken diktirmenin sakincasi olur mu?

 2. Cevapla Türkan

  Iyi gunler, ben 1 ay once flep kizlik zari diktirmistim, ancak 2 gun once bozuldu, iliskiye girdim. Fakat partnerim penisin hepsini koymadigi icin bozulmadigini zan ettim, ve bugun baktimki yirtilmis ortadan. Acaba yine diktirme yapsam, ayni flep yontemiylemi yapilacak yoksa yalnızca ustunden bir dikismi gecilecek?

 3. Cevapla Alev

  Yaklaşık 3 ay önce flep kalıcı kizlik zari ameliyatı yaptırmıştım size. Bugüne kadar hiç sorun yaşamadım ameliyatta olan ilginizden dolayı size Teşekkür Ederim.

 4. Cevapla Semra

  Kızlık zarımı diktirmeyi planlıyorum fakat dikilen kızlık zarımı partnerim tarafından anlaşılma ihtimali varmı ?

 5. Cevapla Sena

  Düğün öncesinde sizin sayenizde yaptırdığım ameliyattan dolayı eşim hiç bir türlü zarımın daha önce bozulduğunu anlayamadı ve şuanda eşimle düzenli olarak ilişkiye giriyor hiç bir kanama ve kasılma yaşamamıyorum Teşekkür ederim.

 6. Cevapla Sinem

  Kızlık zarımın diktirmek istiyorum ne kadar süreli bir ameliyat gerçekleşecektir ve bu konudaki ön yargılarım için çok tedirginim. Ameliyatlarınızda ne tür anestezi uygulamaktasınız ? Saygılarımla.

 7. Cevapla Elif

  Zorunlu ilişkiden sonra kızlık zarım yırtıldı ve bu konuda kendimi kötü hissediyorum bu konuda dikim yaptırsam belirgin olurmu ?

 8. Cevapla Arzu

  Geçici kızlık zararı dikimi sağlıklımı yoksa kalıcı olarak yaptırmak dahamı mantıklı ?

 9. Cevapla Ezgi

  Kalıcı kızlık yarı dikimi işlemini yaptırdığımda kontrole gelemesen sıkıntı olur mu?

 10. Cevapla Esra

  Merhaba bundan 4 sene önce kızlık zarim yirtildi. Doktora muayene oldugumda hemen diktirmek istediğimi belirttim oda dikimin ancak evlenmeden 3 gün önce ise yarayacagini söyledi yapmadı böyle bir gerekçe varmıdır ?

 11. Cevapla Buse

  Kalıcı ve geçici dikim arasındaki farklar nedir ? Bu konudaki sizin önerinizi öğrenebilirmiyiz ?

 12. Cevapla Aslıhan

  Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdim benim ustumde hic birsey yoktu onun ise dar bir pantolon vardi ama baya bir yuklendim vajinasina yarim saat sonra kiz arkadasm tuvalete gittiginde 1 veya 2 damladan fazla acik renkte kan geldigini soyledi bu durumda kizligi bozulmusmudur yardimci olursaniz sevnirim ?

 13. Cevapla Hatice

  Merhabalar bi kac sene önce tecavüze uğradim ben eğer flep yöntemiylen yapsam nekadar süre sonra tekrar ilişkiye girebilirim ?

 14. Cevapla Aydilge

  Kızlık zarı dıkımı ya basarılı olmazsa garantisi varmı bunun kesin çözüm mü mevcutmu ?

 15. Cevapla Nurdan

  Merhaba. Ben 4 sene önce masturbasyon yaparak kızlıgımı bozdum 2 3 gün sonra sevgilimle ilişkiye girdik. Ve şimdi nişanlıyız ama bana inanmıyor bunun masturbasyonla bozulduğumu doktora gitsek anlaşılır mı acaba ?

 16. Cevapla Melisa

  Merhaba.. Hocam ben 3yıldır nişanlımla ilişki yaşadım çok mutsuz bir ilişkimiz var 25 yaşındayım 2013 de kızlık zarım gitti zorunlu Olduğum için beraberim flep yöntemi uygulamak istiyorum Dr muaynesinde belli olurmu şimdi den teşekkürler.

 17. Cevapla Öykü

  Merhabalar il dışından gelmek istiyorum aynı gün geri dönmem mümkünmüdür ? Operasyon kaç dakika sürüyor ? Operasyondan sonra tekrar kontroller gerekiyormu ?

 18. Cevapla Fahriye

  Merhaba hocam flep yontemi oldugunda. 1ay ilesme surecinde kontrole gelemesem eger. Bi problem olurmu. Yurt dusnda oldum icin kontrole gelemiyebilirim .

 19. Cevapla MErcan

  Merhabalar..şunu çok merak ediyorum bu ameliyat sonraında normal bi bakireliğin bozulduğu gibi bir kanama olacak mı ve erkek bunu anlayabiliyor mu?

 20. Cevapla Tuğçe

  Hocam Merhaba ben 1 yİl boyunca bir ilişki yaşadım ve erkek arkadasimdan ayrıldım. Bu tür ilişkilerde de kalıcı yöntemle işlem uygulanabiliniyor mu?

 21. Cevapla Fatma

  Hocam ben erkek arkadaşımla beraber oldum fakat tam vaginama girmedi sadece uç kısmı girdi fakat cok kanamam oldu sorum şu tamamen kızlık zarım bozulmuşmudur o olaydan sonrada kesinlikle ilişkiye girmedik ?

 22. Cevapla Deniz

  Ben bu hafta kizlik zari dikimi yaptiracagim kalici kizlik dikimi. Sizce kalici dikim mi daha garanti gecici dikim mi beni aydinlatabilirmisiniz karar veremiyorum .

 23. Cevapla Seda

  Merhabalar iki kez iliskiye girdim fakat kanamam olmadı kızlık zarımda yırtılma mevcut mudur ?

 24. Cevapla Merve

  Merhaba.Ben bakireyim.nişanlımla anal ilişki sonrası lavaboya gittiğimde idrarımdan sonra bikaç damla kan geldi bikaç saat sonra tekrar idrarımı yaptıktan sonra yine kan geldi baya kırmızıydı. Vajinamda içeriye giriş için bi zorlama olmadı fakat kızlık zarım bozuldumu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz ?

 25. Cevapla Duygu

  Merhaba hocam ben kalıcı diktirme işlemini yaptırmak istiyorum. Fakat sormak istediğim sorum var. Diktirme işlemi yapıldıktan sonra kişi herhangi bi doktora götürüldüğünde operasyon geçirildiği ve diktirme işlemi yapıldığı bilinirmi ?

 26. Cevapla Nurgül

  2 gün önce tuvalette peçeteyle altımı silerken tırnağımla altımı çizdim ve kan geldi bişey olmuşmudur ?

 27. Cevapla Hatice

  Kalici kizlik zari dikiminden en az ne kadar once iliskiye girmis olmak gerekir yani en son cinsel iliskiden dikime kadar ne kadar zaman gecmeli ?

 28. Cevapla Beren

  Masturmasyondan bozulan bir kızın bekaret muanesinde daha önce iliskiye girmedigi anlasılır mı?

 29. Cevapla Leydi

  Kafama takılan bı soru var ben şimdi diktirmek ıstesem. ne zaman evlenecegım belli degil 1 yılda olabılr 2 yılda bu süre zarfında tekrar eskı duzenıne donermı evlenmeden kısa bı zaman oncemı yaptırmak uygun olur ?

 30. Cevapla Özge

  Selam. Hocam biz sevgilimle uzun zamandır birlikte oluyoruz ve evlenmeyi düşünüyoruz. Ancak ilk gece aileler vs olaylardan dolayı kızlık zarını diktirmek istiyoruz. Evlilik tarihimiz net olmadığı için sizden hem geçici yöntem hemde kalıcı yöntemin fiyatını öğrenmek istiyorum. Tabiki net fiyat muayene sonrası belli olur ancak siz yinede bir ortalama yazarsanız bu yorumu okuyan arkadaşlarında kafasında bi fiyat oluşmuş olur. Ona göre bir hazırlık yapalım. Saygılarımızla.

 31. Cevapla Ayşe

  Merhaba benim 3 yilik bir iliskim var ve surekli olarak iliskiye girme durumu var yanliz benden 3 yildir hic kan gelmedi nisanlimin aklindan ister istemez soru isareti kaliyor yasimda bu aralik ayinda tam 18 oluyor. Simdi size gelsem bu konuda muayeniniz mevcutmu ?

 32. Cevapla Olga

  Meraba ben mastürbasyon yaparken parmagimi içine soktum ve kan geldi sizce kızlık zarim bozulmusmudur ?

 33. Cevapla Nevra

  Merhaba hocam. Sevgilimle dün sürtünme yaparken canım çok acıdı ve birazcık girdiğini hissettim ayağı kalktıgımda bacagımdan asagi kanlar akıyodu eve bir saat sonra gittiğimde çamaşirima damla damla akmişti zorlanmadan dolayımı anlayamadım kızlıgımı bozuk mu?

 34. Cevapla Elif Nur

  Merhabalar … Ben 2 sene once nisanlandim sevdigim cocukla beraber olduktan 1 sene sonra ayrildik. Simdi ciddi bir iliskim var ve bunu o cocuga soyliyemiyrm oda bu konularda hassas oldugunu bi kac kez dile getirdi 2 sene icinde evlencez . 1 sene sonra nisanim var ve korkuyorum ogrencek diye . Zarimi diktirmek istiyorum nasil bi tedavi uygulanmasi gerekiyor ailemin haberi yok dikim surecinde agrim olurmu?

 35. Cevapla Hilal

  Flep yonteminn yapılması için reşit olunması gerekiyor mu ?

 36. Cevapla Sude

  Bisey sorcam evlenicem yakinda sporcuyum nisanlim oranin genisledigini ve iliskiye girip girmedigini sordu kilo aldim bunun bi etkisi var midir ?

 37. Cevapla Merve

  Operasyondan sonra nasil bir muayene yapilmaktadir ? Bu tarz işlemlerde ne kadarlık bi süre gerekmekte ?

 38. Cevapla Mia

  merhaba erkek arkadasımla ufak bı surtunme yasadık cok az ıttırdıgını hıssettım ama dırek cektı basta kan gelmedı sonrada peceteye sıldıgımde cok az mıktarda pembemsi beyazımsı bısey geldı acaba kızlıgım bozulmusmudur ??

 39. Cevapla Nupel

  Merhabalar 20 yasindayim ve bundan 4 sene once iliskiye girdim ve o insanla ayrıldım. Simdi ise hayatimda biri var uzman jinekolog ve bende flep yontemini yaptırmak istiyorum sizce anlar mi iliski sirasinda ?

 40. Cevapla Elif Naz

  Sevgilime guvenip onunla birlikte oldum ve bunu bi kac ay tekrarladik. Hayatimda biri var ve ciddiyiz ona anlatamam cünku kabul etmez. Gecici diktirmek istiyorum simdi ama evlenmemiz 2 seneyi bulucak gecici dikim yaptirdiktan sonra 2 sene icinde bisey olmaz degil mi cevaplarsaniz cok sevinirm..

 41. Cevapla Ezel

  Merhabalar eski nisanlim ile beraber oldum 3 sene oldu nisan atali simdi haytimda biri var ve bu durumu kabul etmeyecegini dusunuyorum kalici dikim istiyorum fakat evlendigimde anlasilirmi ve kesin kan geliyormu?

 42. Cevapla Sema

  Merhaba hocam ben erkek arkadaşımla birlikte oldum ama kan gelmedi ve erkek arkadaşım şüphe içinde kaldı kendisi askerde ben bu gün doktora gittim ve zarın bozuk olduğunu söyledi. Erkek arkadaşım asker sonrası kadın doğum doktoruna gidicemizi söyledi doktor benim iznim olmadan erkek arkadaşıma zarin bozuk olduğunu söylermi ?

 43. Cevapla Jasmin

  Ben kalıcı flep yöntemi yaptırdım ama tutmadı doktor da ikinci kez yapmayı önerdi ama birde lazer yöntemiyle yapılan varmış sizce hangisini yapmam gerekiyor bana bir yardımcı olur musunuz ?

 44. Cevapla Yasemin

  Hocam merhabalar,bende kalıcı(flep) yöntemi yaptırmak istiyorum fakat korkum şu ne kadar sürede iyileşirim. Ailem bilmediği için evde herhangi bir sorun yaşarmıyım ne yapmak gerekir. Ameliyat sonrası hemen günlük yaşama dönebiliyormuyuz ?

 45. Cevapla Gözde

  Merhabalar.benim merak ettiğim konu şu: gerdek gecesi kanama olmasi için ne zaman kızlık zarı dikilmeli? Yirtilmadan sonra geçen sürecin bir önemi var mi? Eşimiz bu durumu anlayabilir mi?ilişkide dikilen zarın tekrar yirtilmasinda çok acı yaşanır mı? iliskiden sonra herhangi bir problem yaşanır mı zar ile ilgili ?

 46. Cevapla İlke

  Merhaba flep yöntemi ile zar dikimi yaptırmak istiyorum evlenmeden ne kadar süre önce yaptırabilirim 1 ay önceden yaptırmam uygun olur mu ?

 47. Cevapla Esma

  Hocam merhaba .benim bi sorum olacaktı.ben yaklaşık 2yil önce erkek arkadsimla beraber oldum .tabi bu 2yil boyunca devam etti.simdi diktirmek istiyom ve kalici suresi ne kadar bana lütfen yardimci olur musunuz şimdiden teşekkür ederim.

 48. Cevapla Fatmanur

  Felp yöntemi yaptırmak istiyorum fakat o kadar çelişkili yorumlar varki kalıcı oluyormu ve kaç gün içinde iyileşiyor ameliyat lokal mi oluyor genel anestazi mi ?

 49. Cevapla Asya

  Merhaba hastalıgımın son günü masturbasyon yaptım içeri pek sokmadan bi cisim yardımıyla hemen sonra idramı yaptıktan sonra kan geldi acaba kızlıgım bozulmuşmudur. Bunu muayne ile öğrenebilirmiyiz ?

 50. Cevapla Büşra

  Bugun doktorda kızlık testi yaptırdım. Muayene sırasında canım acıdı ama dudakları asıldıgından sanırım. Kanama vesayire olmadı o an.Eve geldiğimde kanama gördüm. 1 gün once adetim bitmişti. Bunun nedenı doktor kontrlundeyken bozulma olmus olması olabilir mi ? Doktoromu aradım bunun onunla alakası olmadıgını soyledi ama içim hiç rahat değil ?

 51. Cevapla Hatice

  Merhabalar ben masturbasyonla parmagimi cok az icine soktum herhangi bir kanama filan olmadi tedirgin oldum doktora muayeneye gittim bozulmamis dedi bunu her hekim iyi anlarmi suan nisanlandim tekrar bi muayene olmalimiyim sizce ?

 52. Cevapla Melek

  Kızlık zarı dikilirken hissedilir mi ? Yani canım acır mı ? Bu konuda ne tarz anestezi uygulanır.

 53. Cevapla Merve

  Merhaba ilişkiye girdikten sonra kan geldi fakat hemen sonra adet oldum acaba bu çok zorlanma sonucu adet kanımıdır yoksa bozulma kanımıdır?

 54. Cevapla Banu

  Merhabalar , ben flep yontemi ile kizlik zarimi diktirmek istiyorum 2 sene once sadece bir defa iliskiye girdim ve kanamam oldu bunu ailem biliyor bundan 1 sene sonra 8 ay boyunca biriyle beraber oldum fakat bunu ailem bilmiyor muaynede aileme bir cok kez iliskiye girdigim soylenirmi daraltma islemide yaptirmak istiyorum bu islem kesin cozummu ?

  • Cevapla Esra Çabuk CÖMERT

   Banu Hanım bu kadar geç döndüğüm için kusura bakmayın,kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile yapılır.Daraltma işlemi de aynı seansta yapılır,çok ilişkiye girdiğiniz anlaşılmaz.Flep yöntemi ve daraltma beraber ücreti 2750 tl.iyi günler
   sevgiler…
   dr.ESRA

 55. Cevapla Tuuce

  Kızlık zarı muanesi ilişkiden sonra yapılırsa kızlık zarı yırtılmadığı halde ilişkiye girdiği anlaşılır mı ?

 56. Cevapla Doğa

  Benim saat üç yönünde yırtığım varmış ama kanamam olmadı ne yapmam lazım kızlık varmı yokmu anlaşılırmı ?

 57. Cevapla Melike

  Merba hocam ben bundan 14 ay önce bi ilişki yaşadım ve kızlık zarım yırtıldı ce nişanlımla ayrıldık şimdi ise o düşünce beni yiyip bitiriyor içim içimi kemiriyor çoj araştırma yaptım ve felp yaptırmaya karar verdim ameliyat sonrası normale donülebiliyor mu ne kadar süre içinde tam anlamıyla düzelebilirmi ?

 58. Cevapla Mevsim

  Merhaba ben 5 sene önce ilişkiye girdim sürekli bi ilişki oldu ama ayrıldık şmdi kalıcı olarak diktirmek istiyorum ama çok uzağım nasıl gelecem diye tedirginim ilk ilişkide hemen kanar mı ?

 59. Cevapla Damla Cin

  Merhaba Benim kızlık zarım bundan birkaç ay önce bozuldu, hiç kan gelmedi ama acı çektim. Kanama birkaç gün sonra damla damla geldi ve birkaç gün sürdü. Adetim biteli 1 hafta olmuştu. Doktor kenarından yırtıldığını söyledi. Ondan sonra birlikteliğimiz yaklaşık birkaç ay sürdü. Kalıcı yöntemle diktirmek istiyorum. Kenarından yırtılan bir zar ilişkiye bağlı olarak tekrar tekrar deforme olabilir mi yoksa aynı kalır mı?

 60. Cevapla Burcu

  Merhabalar. Biz sevgilimle ilişkiye girdik fakat ayrıldık şuan başka birisiyle evlenicem kızlığım bozuk diktirsem yine ilk ilişkide kan gelir mi?

 61. Cevapla Çınar

  Hocam 20 yasındayım 4 sene önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yasadık ve kuru olmasından dolayı hafif agrı hıssettım ama içime girmedi. kanamam oldu ve hıc farketmemstım. kızlıgımda sorun var mıdır ?

 62. Cevapla Beyza

  Sevgilimle 1 yıl önce birlikte oldum ilk ilişkimizde fazla ileri değildi kanama olmadı ikincisinde kanamam oldu iki üç damla kadar. sevgilim kanaman olmadı dedi. Ama çok aşırı olmasada ağrım ve halsizliğim oldu. Daha sonraları tekrar ilişkiye girdik tabi kanamam olmadı . Dikimi mümkün müdür?

 63. Cevapla Sultan

  Ben 5 ay önce sevgilimle yüzeysel ilişki yaşadım vajina mı biraz zorladı aradan 4 5 saat sonra kasıklarda agrı oldu hemen ardından kanama geldi ama âdet dönemim 4 gün geçmişti hocam oyuzden ikilemdeyim acaba adet kanımıydı yoksa bozuldumu cok merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

 64. Cevapla Sedanur

  Bundan 2 yıl önce ilk kez ilişki yaşadım ve ilişki esnasında canım yanmadı o anda da bir kanama olmadı. Ilişkiden bir iki saat sonra çok az bir iki damla pembemsi bir kanama oldu. Bozulmuş olma ihtimali vardır biliyorum peki şuan flep yöntemiyle diktirsek yıllarca kalabilirmi ?

 65. Cevapla Nur

  Merhaba, ben istanbula 5 saat uzak bir yerde oturuyorum. Flep yaptırmak için geleceğim fakat kontroller için ne kadar gelmem gerekir devamli gelmem sıkıntı olacak. bilgi verirseniz sevinirim.

 66. Cevapla Aslıhan

  Merhaba 3yil once iliski yasadim ama tam icine girip cikti tam olmadan biraktim ama kanama olmadi aksamina adet gordum sizce kizligim bozulmusmudur yoksa duruyomu?

 67. Cevapla Sevim

  Flep yöntemiyle yapılan dikim ilişki olmaması taktırde kac sene vucutta aynı sekılde kalır ?

  • Cevapla Esra Çabuk CÖMERT

   Flep yöntemi sürekli bir yöntemdir ve uzun süre kalır.En az 5 yıl diyelim.

 68. Cevapla Zehra

  Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bende pantolon onda da şort vardı. ben daha sonra lavaboya gittiğimde idrarımdan sonra cok az kan geldi. sizde kızlık zarım bozulmuş mudur?

  • Cevapla Esra Çabuk CÖMERT

   Sürtünme yoluyla da kızlık zarı bozulabilir.

 69. Cevapla Ayşenur

  Merhaba sevgilimle ilişkiye girdim ve bir damla kan geldi daha sonra iki deda girdik kan gelmedi sonra ayrıldık ve üatünden bir bucuk yıl geçti ben kmseyke ilişkiye girmedim acaba kendini yenileme olur mu?

  • Cevapla Esra Çabuk CÖMERT

   Kendini yenilenme olmaz,sürtünme yoluyla da kızlık zarı bozulmuş olabilir.

 70. Cevapla Esra Çabuk CÖMERT

  Çok önceden diktirilse de olur ki bı yönteme kalıcı onarım diyoruz….

 71. Cevapla Esra Çabuk CÖMERT

  vajen 2 cm içerinde olabilir,sürtünme ile bozulabilir

 72. Cevapla busra

  Size ozelden nerden ulasabilirm. Kalici dikimin fiyatini ve yerinizi ogrenmek istiorm

 73. Cevapla bus

  Esra hanim Merhaba eskisehirden gelmeyi düşünüyorum kalıcı yöntem istiyorum da aynı gün içerisinde tekrar yola cikabilirmiyim bir de fiyat öğrenmek istiyorum ama şimdiden teşekkür ederim

 74. Cevapla ece

  Kızlık zarı dikimi 2017 fiyatlar ne kadar oldu acaba detaylı bir mail atma şansınız var mıdır?

  • Cevapla admin

   Tabi ki mail adresinize bilgilendirme maili atıldı ece hanım detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

 75. Cevapla Melis

  esra hanım ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim ben melis gerçekten çok başarılı bir operasyon geçirdim

  • Cevapla admin

   Meliscim teşekkür ederim güzel dileklerin için her zaman bir içmeye beklerim.

 76. Cevapla Feyza

  operasyonlarınız hakkında videoyu nerede bulabilirim detaylı şekilde söyler misiniz ?

  • Cevapla admin

   Feyza hanım size gerekli bilgilendirme yapıldı telefon üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 77. Cevapla derya

  esra hanım detaylı bilgilendirme istiyorum telefon
  bilgimi gönderdim kısa zamanda ararsanız sevinirim

  • Cevapla admin

   Derya Hanım size gerekli bilgilendirme yapıldı mail ile telefon ilede arıyorum teşekkürler ilginiz için.

 78. Cevapla Tuğçe

  Merhaba ben ücret öğrenmek istiyorum ve daralmasinida istiyorum ve bu süre evlenmeden ne kadar süre içinde yapmam gerekiyor bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim

 79. Cevapla Açelya Kültür

  Merhaba, önceden sürtünme yoluyla bir birlikteliğim oldu, çamaşırımda kan gördüm hastaneye gittim önce kızlık zarın gitmiş dediler ama sonra gitmediğini belirttiler. Siz uzmansınız sanırsam yardımınız lazım, randevu almak istiyorum.

 80. Cevapla Aslı Tanrıkulu

  Merhaba, ben Aslı önceden bi özel bir hastanede kontrole gitmiştim ufak bir yırtılma olduğunu söylemiştiler, net bir bilgi almak istiyorum. Tekrardan kanama yaşayabilirmiyim?

  • Cevapla admin

   Aslı hanım,kontrole gelmeniz şart

 81. Cevapla Ali Durmaz

  Merhaba, Esra hanım ben Ali kız arkadaşımla 2 senelik bir işim var her buluştuğumuzda sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz şimdi vijanine baktığımda vijana yolunu rahat görebiliyorum acaba zar bozulmuşmudur.

  • Cevapla admin

   Kontrole getirmeniz şart

 82. Cevapla Derya Çetin

  Merhaba, ben küçük yaşımda erkek arkadaşımla birlikte oldum kan gelmedi ama bu olaydan bi kaç gün sonra pembe renkte kan gelmeye başladı, kızlık zarımın bozulması muayene ile anlaşılır mı ? diktirebilirmiyim?

 83. Cevapla admin

  Kanıtlayamazsınız,ilişkiye girildiği sürece kanıtlanamaz

 84. Cevapla Gülbahar Kara

  Merhaba, bir damla kan yüzünden nişanlımdan ayrılmak istemiyorum. Küçükken yaptığım hata yüzünden kızlık zarım bozulmuştu diktirmek istiyorum. Aileme söylemeye utanıyorum ücretler nedir acaba?

  • Cevapla admin

   05330472790 dan ulaşabilirsiniz

 85. Cevapla Hülya Çınar

  Merhaba 18 yaşım var muayene olmak istiyorum, 18 yaşındayken devlet hastanelerinde sanırsam muayene olunca aileyi arıyorlar sizdedemi öyle durum ?

  • Cevapla admin

   18 yaşında olup devlette muayene olsanız bile aranmaz,biz de de kimse ailenizi aramaz

 86. Cevapla admin

  Tabi ki GelebilirsiniZ

 87. Cevapla admin

  Bozulmuş olabilir

 88. Cevapla admin

  %99 bozulmuştur.

 89. Cevapla Aygün Ersoy

  Merhaba, kızlık zarımın elastik olduğunu nasıl ispatlayabilirim evleneceğim kişinin buna pek inanacağını sanmıyorum lütfen yardım edin Esra hanım. Sizin yanınıza gelirsem elastik olduğunu anlarmısınız?

 90. Cevapla Binnaz Işık

  Doktor hanım, Nişanlımla ilişkiye girdik fakat bişey olmadı daha sonra tuvalete gittiğimde pembe renkte biraz kan geldi bunu uzman birinin yanına gitmeden öğrenemiyorumuyuz?

 91. Cevapla Burcu Aslan

  Merhaba, size sorularım olacaktı. Dikim sonrasında ne zamana kadar sizin yanınıza gelmeliyim kontrol yaptırmak için. İlerde benm sağlığıma bi sorun yansıtır mı dikim? çocuğum olur mu?

 92. Cevapla Cazibe Soyak

  Bağırsaklarımda problem var zar dikimi yaptırabilirmiyim? ileride benm için bir sorun teşkil etmez mi. Çok soru sordum bide fiyat bilgisini rica edecem temiz ortamda yapıyorsunuzdur umarım dikimleri.

 93. Cevapla Emel Ceylan

  Merhaba, kızlık zarı dikiminde bazı endişelerim var. Operasyon öncesinde detaylı görüşmek istiyorum. Size danışabilir miyim?

  • Cevapla admin

   Merhaba Emel, operasyon öncesinde tabi ki detaylı bir şekilde görüşebiliriz. Sitedeki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsin.

 94. Cevapla Aslıhan

  İlk sefer sonrasında yeniden kızlık zarı diktirme imkanımız var mı? Bu tip operasyonlar risk oluşturur mu?

  • Cevapla admin

   Kızlık zarı dikiminde herhangi bir problem yaşanması söz konusu değil. Tüm kontroller yapıldıktan sonra bilgilendirmeler ile güvenli bir şekilde destek alabilirsiniz.

 95. Cevapla Ceyda Saz

  Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum fakat özellikle herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık yaşamaktan korkuyorum. Böyle bir sorun yaşanma ihtimali var mı?

  • Cevapla admin

   Merkezimizde tüm tıbbi imkanlar sağlanmaktadır. Operasyon sırasında farklı bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Detaylı bilgileri iletişime geçerek alabilirsiniz.

 96. Cevapla Neslhan

  Sizin isminizi sürekli duyuyorum. Operasyon öncesinde gerekli tüm kontroller yapılıyor mu?

  • Cevapla admin

   Tüm testler ve kontroller yapılır. Bu açıdan herhangi bir endişe duymanıza gerek yok.

 97. Cevapla Aslı Can

  Özellikle şehir dışından gelen kişiler için farklı alternatifler var mı?

  • Cevapla admin

   Gerekli tüm destekler ve hizmetler sunulmaya çalışmaktadır. Bu bakımdan tüp bebek tedavisi isteyen kişilerin mutlaka zamanında işlem yapması gerekiyor.

 98. Cevapla admin

  Operasyonlarda herhangi bir yan etkisi görülmez. Kişilerin bu noktada herhangi bir sorun yaşaması da söz konusu değildir.

 99. Cevapla Esra Kocaman

  Acı yaşamaktan dolayı çok çekinceliyim. Bu konuda biraz bilgi verebilir misiniz, rica etsem?

  • Cevapla admin

   Merhaba Esra Hanım. Operasyonlarda tüm tıbbi destek sağlanmaktadır. Aklınızdaki tüm sorularınız için iletişim kurabilirsiniz.

 100. Cevapla Ayşe Cavit

  İkinci defa yaptırmak istiyorum. Bu konuda herhangi bir risk var mı?

  • Cevapla admin

   Merhaba Ayşe Hanım. Bu konuda gerekli kontrollerin yapılmasının ardından bilgi sağlanabilir. İletişim bilgilerimizden iletişim kurabilirsiniz.

 101. Cevapla Emel Seyit

  İlk görüşmemizden çok olumlu ayrılmıştım. İlginiz için teşekkür ediyorum. Başka bir rahatsızlığım için yeniden geleceğim.

  • Cevapla admin

   İyi dilekleriniz için teşekkürler Emel Hanım.

 102. Cevapla Güngör

  Kızlık zarı diktirme ve kanama garantisi konusunda detaylı görüşmek istiyorum. Acaba telefon üzerinden destek sağlıyor musunuz? Ön görüşme yapmamız mümkün mü?

  • Cevapla admin

   Merhaba, sitedeki içerikleri okuyabilir, takıldığınız noktalarda her zaman iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 103. Cevapla Aylin

  Bugüne kadar operasyonlardan korkmuştum. Fakat sizin sayenizde tüm sorunlarım da sona erdi. Çok teşekkür ediyorum.

  • Cevapla admin

   Güzel yorumlarınız için teşekkürler.

 104. Cevapla admin

  Merhaba Ebru, tüm soru işaretlerini gidermek için sitedeki iletişim bilgilerini kullanabilirsin.

 105. Cevapla Nermin

  Kızlık zarı dikimi için müracat etmek istiyorum fakat çekincelerim var. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

  • Cevapla admin

   Nermin Hanım Merhaba, çekincelerinizi gidermek için iletişime geçebilirsiniz.

 106. Cevapla admin

  Operasyon sonrasında hayat etkileyecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Sorularınız için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

 107. Cevapla admin

  Merhaba Sertap Hanım, detaylı kontroller sonrasında konuyla ilgili bilgi verilmesi daha doğru olacaktır. İletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

 108. Cevapla Ayşe

  Kızlık zarı operasyonu öncesindeki tüm tedirginliğimi aldığınız için teşekkür ederim. Ayrıca tüm sorularıma da sabırla cevap verdiğiniz için teşekkürler 🙂

  • Cevapla admin

   Merhaba Ayşe Hanım, sizlere yardımcı olmak bizim önceliğimiz 🙂

 109. Cevapla Eylül

  Kızlık zarı dikimi noktasında çok fazla korkum vardı. Fakat Esra Hanım ile tanıştıktan sonra tüm sorunlarım sona erdi.

  • Cevapla admin

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 🙂

 110. Cevapla Esra

  Operasyon sürecinde bana vermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ediyorum.

  • Cevapla admin

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 🙂

 111. Cevapla Gül

  Çok çekindiğim ve kararsız kaldığım konuda Esra Hanım’dan aldığım destek sayesinde sorunsuz bir şekilde ihtiyaçlarımızı karşıladım. Teşekkürler.

 112. Cevapla Aslı

  Özellikle bu tip özel konularda doktorların güven yaratması oldukça önemli. Esra Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

 113. Cevapla Aylin

  Kızlık zarı diktirme konusunda fazla çekinceliydim. Fakat bir kez görüşmek bile yeterli oldu. Teşekkürler.

 114. Cevapla Yeşim

  Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girmek istiyoruz fakat benim bekaretim yok. Kızlık zarı sonrasında hemen ilişki mümkün mü?

  • Cevapla admin

   Yeşim Hanım, yapılacak kontroller ve operasyon sonrasında daha net bilgi alabilirsiniz. Fakat dikim sonrasında cinsel ilişki için engel bir durum söz konusu değildir.

 115. Cevapla Sezgin

  İlişkiye girmedim fakat masturbasyon sonrasında çamaşırımda kan vardı. Kızlık zarı dikimi öncesinde bu kontrolleri yapıyor musunuz?

  • Cevapla admin

   Kızlık zarı ve diğer özel konularınızda uzman desteği alabilirsiniz.

 116. Cevapla Umman

  İzmir bölgesinden geleceğim. Acaba bir gün içerisinde tüm operasyonu tamamlayabilir miyiz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Umman, iletişimden bu özel durumu bildirerek erken randevu alabilirsin.

 117. Cevapla Aylin

  İlk ilişki sonrasında pişman oldum ve sevgilimle ayrıldık. Acaba süreç ne kadar sürüyor?

  • Cevapla admin

   Merhaba Aylin, iletişim üzerinden randevu alarak kontrole gelebilirsin. Toplam operasyonlar çok kısa ürüyor ve gün içerisinde tamamlanıyor.

 118. Cevapla Esma

  İlk defa masturbasyon yaptım. Fakat şimdi kızlık zarımın yırtılmasından dolayı çok korkuyorum. Muayene ücreti nedir, gelsem olur mu?

  • Cevapla admin

   Merhaba Esma, masturbasyon ile zar yırtılması sıklıkla görülen bir durumdur. Telefon ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

 119. Cevapla Seçil

  Operasyon sonrasında kontrol gerekiyor mu?

  • Cevapla admin

   Normal prosedürlerde herhangi bir kontrol gerekmiyor. Fakat bir sorun ve beklenmeyen bir rahatsızlık olması halinde kontrol gerekebilir.

 120. Cevapla Seher

  Operasyonlar sırasında uyutuluyor muyuz? Bu konuda telefon üzerinden destek veriyor musunuz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Seher, aklına takılan her türlü konuda iletişim bölümünü kullanabilirsin.

 121. Cevapla Sedef

  Kızlık zarı dikimi sonrasında en çok korkum kanamanın olmaması. Bu konuda garanti veriyor musunuz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Sedef, konuyla ilgili tüm endişelerin muayene sırasında giderilecektir.

 122. Cevapla Deniz

  Kızlık zarı dikimi için özel sormak istediklerim var. Nasıl ulaşabilirim?

  • Cevapla admin

   Merhaba Deniz, iletişim bölümünü kullanarak, istediğin zaman destek alabilirsin.

 123. Cevapla Esin

  Kanama olmaması halinde ne olacak? Bu konuda garanti veriyor musunuz?

  • Cevapla admin

   Operasyonlarda gerekli tüm tıbbi destek sağlanmaktadır. Çekinceleriniz için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

 124. Cevapla Esra

  Kızlık zarı dikimi sonrasında özellikle ilk ilişkide acı olur mu?

  • Cevapla admin

   Merhaba Esra, ilk deneyiminizden farklı bir deneyim olmayacaktır. Kızlık zarı dikimi sonrasında operasyonun acıya bir etkisi yoktur.

 125. Cevapla Yeliz

  İlk olarak kontrole gelerek ön görüşme yapmak istiyorum. Esra Hanım böyle bir durum söz konusu mu? Muayene ücretleriniz nasıl?

  • Cevapla admin

   Merhaba Yeliz Hanım, iletişim bölümünden randevu alarak, muayene olabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını da telefon ile görüşme yaparak bulabilirsiniz.

 126. Cevapla admin

  Kızlık zarı dikiminde farklı tedavi yöntemleri ve uygulamalar mevcuttur. Bu konuda detayları muayene ile öğrenebilirsiniz. Dilerseniz telefon üzerinden de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 127. Cevapla Neriman

  Sizinle ilk kızlık zarı dikiminde bir araya gelmiştik. Şimdi ise doğum için geleceğim. Herkese tavsiye ediyorum.

  • Cevapla admin

   İyi dilekleriniz için teşekkürler Neriman Hanım.

 128. Cevapla Aslı

  Operasyon konusunda korkularım çok fazla. Operasyon öncesinde bir ön görüşme yapmamız mümkün mü acaba?

  • Cevapla admin

   Her zaman gelebilir, destek alabilirsiniz Aslı Hanım.

 129. Cevapla Eylül

  Kürtaj sonrasında kızlık zarı dikimi gibi operasyonlar birlikte yapılabiliyor mu?

  • Cevapla admin

   Kontroller sırasında herhangi bir problem olmadığı takdirde yapılabilir. Bu konuda detaylı bilgiyi iletişim kurarak alabilirsiniz.

 130. Cevapla Yeşim Sazlık

  Kızlık zarı operasyonu geçirdim ve sonrasında kanama olmadı. Bu konuda garanti verebilir misiniz? Tekrar yaptırmak istiyorum.

  • Cevapla admin

   Konuyla ilgili iletişim bölümünden iletişim kurabilirsiniz.

 131. Cevapla admin

  Bu konuda kesin bir yanıt vermemiz mümkün değil. Detaylı muayene sonrasında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 132. Cevapla admin

  Ağrı eşiği düşük olan kişiler için acı fazla olabilir. Fakat genelde bu acısız bir operasyondur.

 133. Cevapla Ceyhan Kibarlı

  Kızık zarı dikimi sonrasında yoğun bir kanama yaşamıştım. Yeniden operasyon öncesinde bu endişem var. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 134. Cevapla Melisa Atak

  Dikim sonrasında dikiş alınması gibi bir durum söz konusu mu? Yoksa operasyon sonrasında bir işleme gerek kalmıyor mu?

 135. Cevapla Enise Sadak

  Masturbasyon sırasında kızlık zarımı yırttım sanırım 🙁 Kanamam oldu ve korkuyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 136. Cevapla Ayça

  Yüzeysel bir ilişki yaşasak da kanamam oldu. Partnerim artık ilişkiye girebiliriz diyor fakat ben hala korkuyorum. Sizce kızlık zarım bozulmuş mudur?

  • Cevapla admin

   Kontrol yapılmadan bir şey söylenemez. Randevu alabilirsiniz.

 137. Cevapla Aslı Gürel

  İç çamaşırım dahi üstümdeydi 🙁 Kızlık zarımın bozulma ihtimali var mı? Bir de kontrole gelsem ne kadar ücret alırsınız?

  • Cevapla admin

   Kızlık zarı çok esnak yapıdadır ve bozulma ihtimali vardır. Konuyla ilgili bizi arayabilirsiniz.

 138. Cevapla Keriman Güleryüz

  Eşim ile fantezi yapabilmek adına yeniden diktirmek istiyorum. Evlilik sonrası için böyle bir durum söz konusu mu?

  • Cevapla admin

   Bu konuda kişiler kendi kararlarını vermekte özgürdür. Tıbbi açıdan operasyon mümkün olduğu sürece destek alabilirsiniz.

 139. Cevapla Emel

  Kızlık zarı dikimi ve aynı zamanda tüp bağlatma istiyorum. Bu ikisinin aynı anda yapılması mümkün mü?

 140. Cevapla Esin

  Evlilik sonrasında ilk ilişkim kanamasız olmuştu bu normal mi?

  • Cevapla admin

   Bazı zarlar esnek olduğu gibi kanama çok az olabilmektedir.

 141. Cevapla Ayşegül

  Kızlık zarımın esnek olmasından dolayı korkuyorum. Bu konuda destek veriyor musunuz?

  • Cevapla admin

   Randevu alarak gerekli kontrolleri yaptırabilirsiniz.

 142. Cevapla Emine

  Kızlık zarı dikiminde içeride iplik kalması gibi bir durum var mı?

  • Cevapla admin

   Operasyonlarda çok küçük işlemler uygulanır ve iplik kalması gibi bir durum söz konusu değildir.

 143. Cevapla Uysal

  Kızlık zarı dikimi için destek almak istiyorum ama acı eşiğim çok az. Bu konuda bir destek verebilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Gerekli olan kontroller sağlanarak, uygun bir operasyon planlaması yapılmaktadır. Randevu alabilirsiniz.

 144. Cevapla Ece

  Kızlık zarı için kontrole geleceğim ama durumun gizli kalmasını istiyorum. Mümkün mü?

  • Cevapla admin

   Resmi prosedürler dışında herhangi bir şekilde bilgi verilmesi söz konusu değildir. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

 145. Cevapla Deniz

  Partnerim ile yüzeysel sevişiyorduk fakat biraz ileri gittik. Şimdi çok korkuyorum. Muayene ücretli mi?

  • Cevapla admin

   İletişim bölümünden randevu alabilirsiniz.

 146. Cevapla Emel

  İlk ilişkimde çok kanama olmuştu. Yine diktirmek istiyorum ama benzer bir süreç yaşanabilir mi?

  • Cevapla admin

   Bu konuda kontrol yapılmadan bir şey söylemek mümkün değil. İletişim bölümünden randevu alabilirsiniz.

 147. Cevapla Ceylan

  İlk defa yaptıracağım ve çok tedirginim. Tedavi öncesinde uzun bir görüşme yapmak istiyorum. Mümkün mü?

  • Cevapla admin

   İletişim bölümünden randevu alabilirsiniz.

 148. Cevapla Eylül

  Dikim sonrasındaki ilk ilişkide acı yaşanır mı?

  • Cevapla admin

   Dikim sonrasında herhangi bir şekilde acı yaşanması söz konusu değil.

 149. Cevapla Aslı

  Kızlık zarı dikimi için çok acıdığı söylendi. Bu konuda ek bir tedaviniz var mı?

  • Cevapla admin

   Operasyonda gerekli tüm önlemler alındığı için acı duymanız çok düşük bir ihtimaldir.

 150. Cevapla admin

  Merhaba, merkezimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

 151. Cevapla Ayşegül Yeliz

  ilk ilişkide ağrım çok olmuştu. kızlık zarı dikimi sonrasında benzer bir sorun olabilir mi?

  • Cevapla admin

   Kızlık zarı dikiminin ağrı ya da benzer bir duruma etkisi yoktur.

 152. Cevapla Sedef Su

  Kızlık zarı dikimi sonrasında çok kanama olacağından korkuyorum. Böyle bir durum söz konusu mu?

  • Cevapla admin

   Merhaba, gerekli kontroller yapıldıktan sonra ancak bilgi sağlanabilir.

 153. Cevapla admin

  Uzman kontrolü dışında anlaşılması mümkün değildir.

 154. Cevapla Ceylin

  Doktor fobim var. Fakat acil bir şekilde kızlık zarı dikimi yaptırmam lazım. Öneriniz var mı?

  • Cevapla admin

   Konuyla ilgili detaylı görüşebilir.

 155. Cevapla Aylin

  İnternet üzerinden araştırmalarım sonucu sizi buldum. Muayene süreleriniz ne kadar?

  • Cevapla admin

   Gerekli olan tüm işlemler yapılarak muayeneler sonlandırılır. Bir süre ile kısıtlanmaz.

 156. Cevapla Elif Uzun

  Operasyon sonrasında çok kanamam olacak diye korkuyorum. Acaba operasyonların bu konuda bir etkisi var mı? Ya da önlenmesi mümkün mü?

  • Cevapla admin

   Operasyonların herhangi bir etkisi olmayacaktır. Fakat kontrol sonrasında net cevap verilebilir.

 157. Cevapla Eylül Aka

  Kızlık zarı dikimi sonrasında çok kanamam olacak diye korkuyorum. Böyle bir durum mümkün mü? Çok yakın arkadaşım yaşadı.

 158. Cevapla Saadet Bakkal

  Özellikle ilk ilişkide kanama yaşamam çok önemli. Bu konuda destek verebilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Merhaba iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 159. Cevapla Mine Gürel

  Çekincelerim çok fazla. Kadınsal noktalarda özel görüşme yapabilmemiz mümkün mü?

 160. Cevapla Begüm

  Kızlık zarı dikimi sırasınad herhangi bir yapay ve kimyasal kullanılıyor mu?

  • Cevapla admin

   Hassasiyeti olan kişiler için özel tedaviler geliştirilmektedir.

 161. Cevapla Elif

  Narkoza alerjim var. Bu konuda gerekli desteği sağlayabilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Tıbbi olarak tüm gerekli işlemler yapılmaktadır. Bu bakımdan endişe duymanıza gerek yok.

 162. Cevapla Saadet

  Daha önce dikim yaptırmıştım. Fakat bu operasyondan memnun kalmadım. Sizin yönteminiz nedir?

  • Cevapla admin

   Merhaba, iletişim bölümünden gerekli desteği alabilirsiniz.

 163. Cevapla Aslınur

  Biraz konusablir miyiz sizinle bir sakıncası yoksa eger

 164. Cevapla Aylin Sönmez

  Kızlık zarı için fiyatlandırma nasıl? Taksit yapma imkanınız var mı?

  • Cevapla admin

   Konuyla ilgili bize telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 165. Cevapla admin

  Merhaba, bu konuda kontrol yapmadan herhangi bir şey söylemek mümkün değil. İletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

 166. Cevapla admin

  Başarılı bir operasyon sonrasında yaşayacağınız bir problem bulunmamaktadır.

 167. Cevapla Seher Yüce

  Bu konuda çok fazla sorun yaşadım. Artık tüm sorunlarımın çözülmesini istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Randevu alabilirsiniz. Gerekli tüm tıbbi desteği sizlere sağlayabiliriz.

 168. Cevapla Melisa Can

  Bugüne kadar gittiğim tüm merkezlerde dikim yapılamayacağı belirtildi. Acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Muayene yapmadan bu konuda herhangi bir şey söylenemez. Lütfen randevu alarak, muayene için gelin.

 169. Cevapla Sezgin Alim

  Herhangi bir acı hissetme ihtimali var mı? en çok bundan korkuyorum…

  • Cevapla admin

   Merhaba, daha iyi bilgi almak adına gelebilirsiniz.

 170. Cevapla Selin

  Sağlık merkezinizde erkek çalışan var mı? Kayıtlarınızı paylaşıyor musunuz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Selin,

   Kayıtların paylaşılması gibi bir durum söz konusu değildir. Muayene içerisinde sizi rahatsız edebilecek hiçbir detaya yer vermiyoruz.

 171. Cevapla Ceyda

  Operasyonlarda aynı zamanda tüp bağlama da yapabilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Operasyonlarda, beklentilerinizi karşılamaya çalışıyoruz. Fakat müdahaleler için ilk olarak kontrollerin yapılması gerekiyor.

 172. Cevapla Eylül

  Uyutmadan operasyonu yapabilmeniz mümkün mü? Narkoz nedeniyle tedirginim.

  • Cevapla admin

   Merhaba,

   Gerekli kontroller sonrasında size bu konuda kesin bir yanıt verebiliriz.

 173. Cevapla Sedef

  Operasyon sırasında çok fazla dikiş oluyor mu? Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Sedef Hanım,

   Operasyonlar oldukça minimal geçiyor. Hayatınızı etkileyebilecek herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

 174. Cevapla Amine

  Herhangi bir problem olma ihtimali var mı? Bu nedenden dolayı çok korkuyorum.

 175. Cevapla Alev

  Kızlık zarı dikimi noktasında hangi yöntemler uygulanır? Herhangi bir bilgi verebilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Alev Hanım,

   Aklınıza takılanlar için randevu alabilir ya da iletişime geçebilirsiniz.

 176. Cevapla Esin

  Merkezinizde kayıt dışı işlem yaptırılabiliyor mu?

 177. Cevapla Eylül

  Operasyonlar sırasında farklı işlemlerin uygulanması da mümkün mü? Özellikle tüp bağlatmak istiyorum.

 178. Cevapla Esra

  Merhaba, kızlık zarı için daha basit bir operasyon mümkün mü?

 179. Cevapla Sevinç

  Operasyon öncesindeki kontrol süreleri ne kadar oluyor? Ayrıca fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Sevinç Hanım,

   Aklınıza takılan konularda lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. İletişim bölümünü kullanarak tüm sorularınıza özel yanıtlar alabilirsiniz.

 180. Cevapla Sevda

  Operasyonlarda kontrol noktasında çok çekince yaşıyorum. Sizce ne yapmam gerekiyor?

  • Cevapla admin

   Merhaba Sevda Hanım,

   Kadın personellerimiz ile hizmet veriyoruz ve muayene sırasında hiçbir şekilde üçüncü kişi bulunmuyor.

 181. Cevapla Ayşe

  Yeniden kanama garantisi nasıl sunabiliyorsunuz? Size bu konuda güvenebilir miyim?

  • Cevapla admin

   Merhaba Ayşe Hanım,

   Aklınıza takılan her türlü konuda bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

 182. Cevapla Ayşe

  Operasyonların pazar günü yapılması mümkün mü acaba? Pazar günleri çalışıyor musunuz?

 183. Cevapla Emine

  Zar dikimi sonrasında çalışma noktasında falan bir sorun olur mu?

  • Cevapla admin

   Merhaba Emine Hanım,

   Kızlık zarı dikimi sonrasında normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.

 184. Cevapla Hülya

  Zar dikimi öncesinde farklı uygulamalar var mı? Sonrasında normal yaşama devam edebilir miyiz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Hülya Hanım,

   Kızlık zarı dikimi, hayatınızı etkileyecek bir operasyon değildir.

 185. Cevapla Ülviye

  Daha önceki başka yerde yaptırdığım operasyonum başarısız geçmişti. Yeniden yaptırmak istiyorum ama bu konuda güven sağlayabilir misiniz?

  • Cevapla admin

   Ülviye Hanım Merhaba,

   Operasyonlarda uzmanın yeterliliği çok önemlidir. Rahatlıkla merkezimizden bu konuda destek alabilirsiniz.

 186. Cevapla Emine

  Bölgesel uyuşturma ile operasyon yapılabilir mi? Çok acı duyar mıyım?

  • Cevapla admin

   Emine Hanım Merhaba,

   Aklınızdaki tüm sorular için randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz.

 187. Cevapla Seda

  Kızlık zarı dikiminde hayati tehlike var mıdır? Çok ciddi bir ameliyat korkum var..

  • Cevapla admin

   Merhaba Seda Hanım,

   Her operasyonun kendine göre bir riski vardır fakat kızlık zarı dikimi için hayati bir tehlike yoktur.

 188. Cevapla Duru

  Her zaman sizi tercih ediyorum ve bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bu nedenle herkese de sizi öneriyorum.

  • Cevapla admin

   Merhaba Duru Hanım,

   Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

 189. Cevapla Özge

  Bugüne kadarki süreç içerisinde, kızlık zarı dikiminde sizi tek geçiyorum. Gerçekten bu işin hakkını veriyorsunuz.

  • Cevapla admin

   Merhaba Özge Hanım,

   Değerlendirmeniz için teşekkür ediyorum.

 190. Cevapla Eda

  İnternet üzerinden araştırma yaparken sizinle tanıştım. Yorumların gerçek olduğunu başta düşünmedim fakat sizinle tanıştıktan sonra ve operasyonla birlikte gerçekten bu işte çok iyi olduğunuzu anladım. Teşekkürler.

  • Cevapla admin

   Ben teşekkür ederim Eda Hanım.

 191. Cevapla Sibel

  Zar dikimi sırasında çok acı çekmiştim. Şimdi ise yeniden operasyon yaptırmak için korkuyorum. Ne önerirsinz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Sibel Hanım,

   Zar dikimi sırasında önceki deneyimlerinizin detaylı incelenmesi gerekiyor. İletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

 192. Cevapla Ayça

  Kızlık zarı dikimi sonrasında yeniden kontrol yapılması mümkün mü?

  • Cevapla admin

   Merhaba Ayça Hanım,

   Kontrol istenildiği zaman yapılabilir ve bunun için herhangi bir sorun yoktur.

 193. Cevapla Elif

  Kızlık zarı dikimi için çeşitli çekincelerim var. Bu konuda bana nasıl bir yardım edebilirsiniz?

  • Cevapla admin

   Merhaba Elif Hanım,

   Konuyla ilgili iletişim bölümünden randevu alabilirsiniz.

 194. Cevapla Yeliz

  Kızlık zarı dikimi dışında vermiş olduğunuz hizmetler nelerdir?

 195. Cevapla Yasemin

  Merkezinizde hiç erkek çalışan var mı?

  • Cevapla admin

   Merhaba Yasemin Hanım,

   Muayene öncesi ve sonrasında hastalarımızın rahat edebilmesi adına tüm detayları düşünüyoruz. Rahatlıkla merkezimizi tercih edebilirsiniz.

 196. Cevapla Esin

  Bugüne kadar hiçbir jinekolog muayenesi olmadım. Bu konuda çok korkuyorum.

  • Cevapla admin

   Merhaba Esin Hanım,

   Randevu alarak merkezimize gelebilir, bu konuda destek alabilirsiniz.

 197. Cevapla Alize

  Kızlık zarı dikimi ameliyatından dolayı çok korkuyorum. Operasyonlar nasıl yapılıyor? Bana bilgi verebilir misiniz?

 198. Cevapla Eylül

  Kızlık zarı dikimi beni çok korkutuyor. Acil olarak bu operasyonu yaptırmak istiyorum. Ama nasıl başlamalıyım?

 199. Cevapla Sanem

  Kızlık zarı dikiminden sonra hangi ilaçları kullanmalıyım? Bu ilaçları nasıl ve ne zaman kullanmam gerekecek?

 200. Cevapla Şermin

  Bu konuda en iyisi olduğunuzu duydum. Sizinle nasıl özel görüşebiliriz?

 201. Cevapla Şermin

  Operasyonlar sırasında çok ciddi ağrı ya da acı yaşanabilir mi?

 202. Cevapla nur

  Canim fiyat olarak ne kadar verdin?

 203. Cevapla ECE Ateş

  Merhaba, hastayken bir cism ile mastürbasyon yapıyordum, tuvalete gittikten sonra 1 2 damla kan geldiğini gördüm ve bu beni çok korkuttu. Kızlık zarı dikim fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

  • Cevapla admin

   Bana 05062935279 dan ulaşabilirsiniz

  • Cevapla admin

   Bana 05062935279 dan ulaşın

 204. Cevapla YeniBirHayat

  Merhabalar
  Ben kızlık zarı dikimi ile ilgili sorum var.
  Geçici kızlık zar dikimi fiyati ne kadar ? Birde bunu düğün oncesinden 3-4 ay dan erken dikilse de sorun olur mu ? Bunu erken dikildiginde dikiş bozulur mu ?
  Bir diğeri de kalıcı zar dikimi fiyatı ne kadar ?

  ( Birde ilk defa yeni olan yırtılmış zar dikimi olarak soruyorum )
  Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 205. Cevapla Seda

  Merabaha ben daha once sizi kalici yontem ile diktirme islemi yaptirmistim tessekkürler.

 206. Cevapla Seda

  Merbaha esra hanimm ben hastaniz daha once kalici kizlik zari yaptirmistim size. Mumkunse konusabilir miyiz .?

  • Cevapla admin

   Seda Hanım Merhabalar,
   (0506) 293 52 79 numaradan beni ararsanız konuşabiliriz.

 207. Cevapla Hayat

  Merhabalar ben şuan Ankara’ya çok uzak bir şehirdeyim… Önceden randevu alıp aynı gün gelip bu işlemi yapabiliyor musunuz? Çünkü çok zamanım Yok.

  • Cevapla admin

   Merhabalar, operasyon sonrası aynı gün taburcu olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir