Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Tamiri Fiyatları

Kişinin cinsel ilişkiye girmesinin yanı sıra farklı pek çok nedene bağlı olarak kızlık zarı bozulabilir. Yabancı toplumlarda dahi bugün hala önemini korumaya devam eden bekaret kavramı nedeni ile ülkemizde de pek çok genç kız evlilik korkusu yaşamakta ve bu nedenle bozulan kızlık zarının tamir edilmesi yöntemini tercih etmektedir. Günümüzde gelişen sağlık teknolojisi sayesinde kızlık zarı tamiri olarak ta bilinen kızlık zarı dikimi hem artık çok daha basit operasyonlar ile yapılabilmekte hem de kesin olarak sonuç alınarak cinsel ilişkide bekareti gösteren kanama yaşanmaktadır.

Bu operasyonu yapan jinekologların sayı olarak artması ile beraber ise kızlık zarı tamiri fiyatları da oldukça geniş bir aralığa yayılmaktadır. Ancak kızlık zarı tamiri yaptıranlar işlemin başarısı için mutlaka bu alanda deneyim sahibi olan ve operasyonu gereken hijyenik ortamı sunabilecek bir jinekoloğa yaptırmayı öncelikli olarak görmeli ve fiyatı ikinci plana atmalıdır. Bunun aksi durumunda ucuz kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen kişinin ciddi enfeksiyon riski ile karşı karşıya kalması kaçınılmaz bir hal alırken yine uygulamanın ne kadar başarılı olacağı da muammada kalacaktır.

Yaşanan kızlık zarının bozulması olaylarında bu nedenle öncelik her zaman iyi doktor seçimine verilmelidir. Bu alanda deneyimli olan uzman bir jinekolog tarafından yapılan operasyon hem sağlığınızı güvence altına alacak hem de istenilen amaca ulaşmasını kesinleştirecektir. Bugün kızlık zarı dikimi Ankara ve İstanbul başta olmak üzere pek çok şehrimizde yapılmakta olup kızlık zarı tamiri fiyatları için belirleyici olan etken kullanılan yöntem, hekimin mesleki deneyimi ve yeterliliğidir.

Kızlık zarı dikimi operasyonu artık çok güvenli olarak yapılmakta ve rahatlıkla acısız ve ağrısız bu kızlık diktirme operasyonu yapabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi Ankara için doğru yerdesiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »