Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Kızlık Zarı Dikimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Türkiye gibi bekaretin hala çok önemli sayıldığı pek çok ülkede kızlık zarı dikimi sıklıkla yapılan operasyonlar arasında yer almaktadır. Bu operasyon hakkında en çok merak edilenlerden biri de “kızlık zarı ne zaman dikilmeli?” sorusudur. Bu sorunun yanıtı konusunda kızlık zarı dikimi için hangi yöntemin tercih edileceği önemli bir belirleyicidir. Eğer kişi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsa zarın dikilmesi için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur.

Geçici kızlık zarı dikimi için ise evlilik tarihi ya da kişinin bekaretinin bozulmasını istediği tarihten önce en geç 7 gün içerisinde kızlık zarının tamir edilmesi gerekir. Zarın tamir edilmesinde merak edilen bir diğer zaman sınırlaması ise zarın tamir edilmesini sağlamak adına bir zaman sınırlaması olup olmadığıdır. Kızlık zarının ne zaman bozulduğu kesinlikle kızlık zarı tamiri için önemli değildir. Hatta günümüzde doğum yapan kadınlara dahi başarılı bir şekilde kızlık zarı tamiri operasyonları uygulanabilmektedir.

Burada önemli olan kişinin kızlık zarının tamir edilmesi için tercih edeceği doktorun mesleki deneyimi ve yeterliliğidir. Kişi eğer kızlık zarı dikimi fiyatları açısından en ucuzunu bulmak yerine en iyi kızlık zarı diken doktor konusunda araştırma yaparsa kesin sonuç elde edecektir. Günümüzde uygulanan bazı yöntemler sayesinde yüzde 100 garantili kızlık zarı tamiri yapılabilmekte olup bu sayede cinsel ilişki esnasında kanama yaşanarak bekaret sorunu ortadan kaldırılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »