Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Vajina Dudaklarında Kararma ve Sarkma Nasıl Tedavi Edilir?

Kadınlarda genital estetik operasyonları arasında en çok tercih edilenleri vajina dudaklarında yaşanan deformasyonlar ve genital bölge beyazlatma operasyonlarıdır. Bu operasyonlarda vajina dudaklarında sarkma ve kararma sorunları tamamen giderilmekte olup bu sayede kadının kendisine olan özgüveni yeniden sağlanmaktadır. Ancak operasyonlar estetik müdahaleler olduğu için vajina dudak sarkması ameliyatı için genelde yapılan fiyat araştırması yerine mutlaka iyi bir doktor arayışına girilmesi daha önemlidir.

Yapılacak olan müdahalede doktorun yeterliliği elde edilecek sonuç ile yakından ilgili olup bu nedenle kesinlikle dikkat edilmesi ve genital estetik en iyi doktor araştırmasında bulunulması gerekir. Genital estetik ameliyatları arasında öne çıkanlardan biri olan Labioplasti operasyonunda meydana gelen vajina dudaklarında ki sarkma sorunu tedavi edilmektedir. Operasyon genel anestezi altında gerçekleştirilmekte olup operasyon sonrasında hasta yaklaşık 1 haftalık süreç sonunda normal yaşantısına geri dönüş yapmaktadır.

Genital bölge renk açma operasyonları ise renk sorunları yaşayan kadınlara hitap etmekte olup lazerle genital bölge beyazlatma yöntemi sayesinde daha kısa sürede daha etkin sonuç alınabilmektedir. Bu nedenle vajina dudaklarında kararma sorunu olan kişilere lazer yöntemi önerilirken vajina dudaklarında ki sarkma sorunu için de lazerle ameliyat yapan doktor sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun en önemli nedeni lazerin dokulara çok daha az zarar vermesi, bu sayede genital estetik ameliyatı sonrası iyileşme süresini büyük oranda azaltmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »